Narzędzia pneumatyczne Airpress - Funkcjonalność bez kompromisów


Narzędzia pneumatyczne Airpress

Twoje potrzeby - nasze cele

Jako doświadczony producent komplementarnych systemów sprężonego powietrza od wielu lat bacznie obserwujemy przemiany, jakim podlega rynek urządzeń pneumatycznych w kraju i na świecie. Coraz liczniejsze obszary zastosowań dla rozwiązań z zakresu pneumatyki, a także stale poszerzające się grono odbiorców i rosnąca ilość zainteresowanych pracą ze sprężonym powietrzem, nieustannie zmieniają oblicze branży. Dla nas te zjawiska to kolejne wyzwania na drodze do zaspokajania coraz to nowych potrzeb coraz bardziej zróżnicowanych grup użytkowników sprzętu pneumatycznego, którym z radością wychodzimy naprzeciw. Z wielkim entuzjazmem przyglądamy się rosnącej popularności urządzeń pneumatycznych także wśród mniej zaawansowanych użytkowników.

Narzędzia do kompresora - sprężone powietrze w Twoich rękach!

Dziś, kiedy praktycznie nie ma już dla sprężonego powietrza granic zastosowania, dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym klientom maksimum możliwości jego wykorzystania - bez względu na specjalizację, kwalifikacje czy poziom zaawansowania. Wraz z bogatą ofertą narzędzi pneumatycznych oddajemy sprężone powietrze w Twoje ręce! Korzystaj z niego w dowolny sposób, z pomocą niezawodnych akcesoriów marki Airpress, tworzonych z myślą o tym, by Twoja praca była lżejsza i bezpieczniejsza niż kiedykolwiek!

Pneumatyczne narzędzia na miarę oczekiwań

Lata produkcji dedykowanej wyspecjalizowanym użytkownikom i świadomość wysokich oczekiwań względem profesjonalnego sprzętu pneumatycznego klasy przemysłowej, nauczyły nas dbałości o jakość i nieustanne ulepszanie parametrów technicznych naszego asortymentu. Dzięki inwestycjom w najnowsze technologie, udało nam się zachować te same standardy, opracowując rozwiązania na użytek mniej zaawansowanych odbiorców. Zarówno hobbyści i majsterkowicze, jak i profesjonalni użytkownicy, cenią nasze narzędzia za wygodę i bezpieczeństwo pracy oraz efektywność i długą żywotność - podstawowe cechy, które decydują o wyższości narzędzi pneumatycznych nad elektrycznymi.

Profesjonalne narzędzia pneumatyczne Airpress - solidna konstrukcja i kompozytowa obudowa

Pracuj wydajnie

Solidna konstrukcja oraz wysokiej jakości materiały wykorzystane w procesach produkcji sprawiają, że narzędzia pneumatyczne marki Airpress są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, o które nietrudno przy różnego rodzaju pracach pneumatycznych. Nieważne, czy poszukujesz akcesoriów do bardziej wymagających zastosowań, czy też wyposażenia do przydomowego warsztatu - wybór produktów Airpress to gwarancja pewnej inwestycji w wytrzymały sprzęt, który nie zawiedzie Cię nawet w najtrudniejszych warunkach.

Narzędzia pneumatyczne Airpress - gwarancja pełnego bezpieczeństwa pracy

Pracuj bezpiecznie

Procesy produkcji naszego asortymentu pozostają się pod stałą kontrolą ekspertów, którzy stoją na straży zarówno jakości naszych narzędzi pneumatycznych, jak i ich pełnej zgodności z wymogami norm europejskich, w tym przede wszystkim:

 • normy ISO 11148-6: 2012, dotyczącej bezpieczeństwa;
 • normy ISO 12100: 2010, dotyczącej poziomu wibracji;
 • normy ISO 28927-2: 2009, dotyczącej poziomu hałasu;
 • normy ISO 15744: 2002, dotyczącej oceny i ograniczenia ryzyka.

Wszystkie narzędzia, zanim trafią w ręce naszych klientów, przechodzą szereg precyzyjnych testów jakościowych i wydajnościowych oraz testów bezpieczeństwa. Zaufaj fachowcom i korzystaj z wolności, jaką daje praca ze sprawdzonym i niezawodnym sprzętem pneumatycznym!

Ergonomiczne narzędzia pneumatyczne Airpress z uchwytami antypoślizgowymi

Pracuj wygodnie

Doskonale znając specyfikę pracy z narzędziami pneumatycznymi, ogromną wagę przywiązujemy do ergonomii projektowanych przez nas akcesoriów. W trosce o zdrowie i wygodę użytkowników dbamy o to, by nasze narzędzia były lekkie, kompaktowe, poręczne i doskonale wyważone, aby maksymalnie zmniejszyć zmęczenie operatora podczas pracy. Obniżony poziom wibracji, wyciszony do minimum tryb pracy urządzeń oraz antypoślizgowe uchwyty dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo użytkowników. Ciesz się wygodną i bezstresową pracą bez ograniczeń!

Profesjonalne narzędzia pneumatyczne dla każdego!

W Airpress wierzymy, że każdy zasługuje na najlepsze.Bez względu na to, czy prowadzisz wielki zakład produkcyjny, małą firmę budowlaną, warsztat samochodowy, jednoosobową działalność rękodzielniczą, czy intensywne majsterkowanie we własnym garażu - chcemy być częścią Twoich sukcesów. Na każdym etapie produkcji robimy wszystko, co możliwe, by z narzędziami marki Airpress każdy mógł poczuć się jak profesjonalista!

Już dziś sprawdź naszą ofertę narzędzi pneumatycznych i wejdź na wyższy poziom pracy ze sprężonym powietrzem!

Mocne i wydajne narzędzia pneumatyczne, zaprojektowane z myślą o zastosowaniach warsztatowych oraz pracach budowlanych, remontowych i renowacyjnych, zarówno profesjonalnych, jak i hobbystycznych. Znajdziesz tu szlifierki pneumatyczne dostosowane do różnych potrzeb oraz rodzajów i rozmiarów powierzchni.


Szlifierki kątowe pneumatyczne

Do bardziej zaawansowanych prac związanych z cięciem i szlifowaniem szczególnie twardych materiałów przeznaczone są pneumatyczne szlifierki kątowe. Wszystkie modele wyposażone są w specjalną osłonę tarczy, zabezpieczającą przed niekontrolowanym rozprzestrzenianiem się iskier i opiłków. Wśród dostępnych urządzeń znajdziesz szlifierki o mocy przeliczeniowej od 640 do nawet 1050 W i prędkościach od 12 000 do 20 000 obr./min, przeznaczone do prac przy dużych powierzchniach lub dostosowane do elementów o niewielkich rozmiarach i ograniczonym dostępie.

 1. Szlifierka 75 mm 3
  Szlifierka 75 mm 3" 240 l/min 45433
  276,75 zł 225,00 zł

Szlifierki mimośrodowe pneumatyczne

Do wygładzania i szlifowania dużych, płaskich powierzchni polecamy pneumatyczne szlifierki mimośrodowe. Niezwykle wygodny sprzęt, przeznaczony głównie do oczyszczania powierzchni przed malowaniem i lakierowaniem oraz polerowania. We wszystkich modelach zadbaliśmy o zmniejszenie poziomu drgań i maksymalną redukcję zmęczenia dłoni operatora podczas długotrwałego użytkowania. Znajdziesz tu profesjonalne szlifierki o prędkościach od 11 000 do 12 000 obr./min.

Dowiedz się więcej o naszych szlifierkach pneumatycznych...

Szlifierki pneumatyczne Airpress - szlifierka mimośrodowa

Szlifierki trzpieniowe pneumatyczne

Do precyzyjnej obróbki drewna, kamienia i różnego rodzaju metali polecamy nasze pneumatyczne szlifierki trzpieniowe. Stworzone na potrzeby obróbki wstępnej oraz prac wykończeniowych, szczególnie przy małych elementach i detalach. Jako kompaktowe i poręczne urządzenia pozwolą Ci na większą swobodę i precyzję ruchów niż pozostałe rodzaje szlifierek. Dzięki ergonomicznej konstrukcji sprawdzą się zarówno podczas szlifowania, gratowania i grawerowania, jak i czyszczenia oraz polerowania niewielkich, trudno dostępnych powierzchni. W ofercie znajdziesz szlifierki proste krótkie oraz długie, o prędkościach od 20 000 do 25 000 obr./min.

Ofertę uzupełniają pneumatyczne szlifierki wielofunkcyjne oraz szczotki i tarcze do szlifierki.

 1. Szczotka druciana 23 mm gruba
  Szczotka druciana 23 mm gruba 45429-0723
  98,40 zł 80,00 zł
 2. Szczotka druciana 23 mm standard
  Szczotka druciana 23 mm standard 45429-0523
  98,40 zł 80,00 zł
 3. Szczotka druciana 11mm gruba
  Szczotka druciana 11mm gruba 45429-0711
  73,80 zł 60,00 zł

Niezawodny i bardzo poręczny sprzęt do profesjonalnego przycinania, cięcia i wycinania - po dobraniu odpowiedniego brzeszczota, pozwala na obróbkę różnego rodzaju materiałów, w tym metalu, drewna, płyt włóknowo-cementowych, tworzyw sztucznych czy laminatów. Dzięki ergonomicznej i niezwykle smukłej konstrukcji, nasze piły szablaste umożliwiają wygodne wycinanie nieprostolinijne, cięcie pod różnym kątem oraz sprawną pracę w miejscach trudno dostępnych. Znajdą zastosowanie nie tylko w pracach budowlanych, montażowych i instalacyjnych, ale także w ogrodnictwie oraz wszelkiego rodzaju rzemieślnictwie i rękodzielnictwie o różnym stopniu zaawansowania. Imponujące ilości ruchów brzeszczota na minutę gwarantują wysoką wydajność i sprawność urządzeń oraz zapewniają gładkie i bardzo precyzyjne cięcia. W tym dziale znajdziesz także brzeszczoty do piły szablastej.


Dowiedz się więcej o naszych pneumatycznych piłach szablastych...

Piła szablasta - narzędzia pneumatyczne Airpress
Piaskarka syfonowa - profesjonalne urządzenia do piaskowania Airpress

Solidne urządzenie do piaskowania to niezbędny element wyposażenia każdego profesjonalnego zakładu blacharsko-lakierniczego oraz warsztatu mechanicznego czy samochodowego. W Airpress znajdziesz szeroki wybór wydajnych i wygodnych narzędzi do oczyszczania oraz kształtowania powierzchni przy pomocy sprężonego powietrza i specjalistycznego ścnierniwa. Wśród nich masz do wyboru zarówno profesjonalne piaskarki syfonowe o pojemnościach 37,5 l oraz 70 l (przeznaczone nie tylko do piaskowania, ale i szkiełkowania czy sodowania), jak i różnego rodzaju pistolety do piaskowania: ze zbiornikiem lub z wężem ssącym. Urządzenia do piaskowania marki Airpress pozwalają skutecznie usuwać rdzę, resztki starych farb i lakierów oraz inne trwałe zanieczyszczenia z elementów i powierzchni drewnianych, kamiennych, metalowych oraz szklanych. Znajdą zastosowanie nie tylko w zakładach usługowych branży motoryzacyjnej, ale także w gospodarstwach domowych oraz gospodarstwach rolnych, podczas oczyszczania i konserwacji maszyn i pojazdów. Znaleźć je można także w pracowniach artystycznych, gdzie służą m.in. do matowienia szkła. W tym dziale znajdziesz również pozostałe akcesoria do piaskowania, takie jak dysze do piaskowania oraz piasek kwarcowy do piaskowania.

Profesjonalny sprzęt do montażu produkcyjnego oraz obowiązkowe wyposażenie każdego serwisu i warsztatu samochodowego, mechanicznego czy wulkanizacyjnego. Wytrzymałe oraz w pełni oporne na przeciążenia i wilgoć urządzenia sprostają pracy w najcięższych warunkach. Bezawaryjne i niezwykle proste w obsłudze, świetnie sprawdzą się również w przydomowych garażach. Nasze klucze udarowe, w zależności od modelu, wyposażone są w mechanizmy udarowe typu Jumbo, Twin Hammer oraz Twin Hammer Clutch, które pozwalają na dobór odpowiedniego narzędzia do specyfiki oraz długości cyklu pracy. Oferujemy szeroki wybór kluczy udarowych, wśród których znajdziesz zarówno krótkie i długie klucze proste, jak i udarowe klucze pistoletowe, w tym również klucze udarowe ze złączem wtykowym. Dostępne modele osiągają momenty obrotowe od 624 do 4 150 Nm oraz prędkości obrotowe od 3 500 do 12 000 obr./min. Kompozytowa obudowa, ergonomiczne uchwyty antypoślizgowe oraz tłumiki hałasu zapewniają maksymalny komfort pracy. W ofercie znajdziesz też nasadki udarowe w praktycznych zestawach.

Narzędzia do kompresora - klucz pneumatyczny boczny Airpress

Klucze zapadkowe pneumatyczne

Klucze pneumatyczne z mechanizmem zapadkowym, w tym przede wszystkim pneumatyczne klucze boczne, to niezastąpione akcesoria pomocnicze we wszelkiego rodzaju pracach związanych z montażem i demontażem elementów w miejscach trudno dostępnych. Dwukierunkowe klucze zapadkowe marki Airpress posiadają wrzeciono wykonane z najwyższej klasy stali hartowanej, co gwarantuje ich trwałość i wytrzymałość. Te lekkie i kompaktowe narzędzia warsztatowe mogą osiągać satysfakcjonujący moment obrotowy, pomimo swojej wyjątkowo smukłej budowy. Przeznaczone są raczej do krótkich i lekkich prac montażowych oraz serwisowych. Do bardziej wymagających prac o większym obciążeniu polecamy zaawansowane pneumatyczne klucze udarowe przystosowane do cięższych i dłuższych cykli pracy.

 1. Klucz boczny 1/2
  Klucz boczny 1/2" 122 Nm 113 l/min 45454
  547,35 zł 445,00 zł


Dowiedz się więcej o naszych pneumatycznych kluczach zapadkowych...

Nitownica pneumatyczna do nitów zrywalnych - profesjonalne narzędzia pneumatyczne Airpress

Nitownice pneumatyczne

Profesjonalne narzędzia stworzone z myślą o specjalistycznych zastosowaniach w różnych gałęziach przemysłu, z powodzeniem wspomogą także mniej zaawansowanych użytkowników. Doskonale wyważone i wyposażone w szereg udogodnień, gwarantują maksymalnie komfortowe i w pełni bezpieczne użytkowanie. Ich konstrukcja zapewnia nie tylko odciążenie dłoni i nadgarstków operatora oraz swobodne manewrowanie sprzętem, ale również łatwe i wygodne uzupełnianie oleju oraz opróżnianie pojemnika na końcówki. Nitownice pneumatyczne marki Airpress pozwalają na uzyskanie ogromnej siły zacisku, dzięki czemu są niezawodne podczas ciągłej pracy z najbardziej wymagającymi materiałami. Wśród nich znajdziesz urządzenia o ciśnieniu roboczym od 5.9 do 6.9 bar, dostosowane do pracy z nitami o średnicach od 2.4 do 4.8 mm, w tym również z aluminiowymi nitami zrywalnymi.


Dowiedz się więcej o naszych nitownicach pneumatycznych...

Funkcjonalne i wydajne narzędzia o niezwykle wszechstronnym zastosowaniu - obowiązkowe wyposażenie warsztatów samochodowych, mechanicznych i blacharskich oraz zakładów przemysłowych i firm budowlanych. Po uzbrojeniu w odpowiednie końcówki, młotki pneumatyczne umożliwiają m.in. wybijanie, przybijanie, dłutowanie, cięcie, przebijanie, kucie oraz profilowanie, a także oczyszczanie powierzchni oraz obróbkę wykańczającą. W ofercie dostępne są zarówno pneumatyczne młotki udarowe, jak i młotki pneumatyczne igłowe - o ciśnieniu roboczym powyżej 6 bar oraz częstotliwości udaru od 2 500 do 4 600 uderzeń/min. Wszystkie modele wyposażone są w przełącznik umożliwiający płynną regulację prędkości pracy narzędzia, a tym samym dostosowanie go do aktualnych potrzeb użytkownika. W tym dziale znajdziesz także dłuta do młotka pneumatycznego.

 1. Młotek udarowy dłuta 3/4
  Młotek udarowy dłuta 3/4" 708 l/min 45487
  658,05 zł 535,00 zł
 2. Młotek udarowy 3000 obr/min 6.5 bar
  Młotek udarowy 3000 obr/min 6.5 bar 45498-6
  578,10 zł 470,00 zł
 3. Młotek igłowy do rdzy 113 l/min
  Młotek igłowy do rdzy 113 l/min 45488
  559,65 zł 455,00 zł
Wiertarki pneumatyczne - narzędzia na sprężone powietrze Airpress

Wiertarki pneumatyczne

Lekkie i nadzwyczaj trwałe urządzenia do zastosowań przemysłowych, doskonale sprawdzą się również w przydomowych warsztatach. Pozwalają na wiercenie zarówno w mniej, jak i bardziej twardych materiałach. Po uzbrojeniu w odpowiednie końcówki mogą służyć również do szlifowania lub mieszania. Nasze wiertarki pneumatyczne posiadają specjalne rękojeści antypoślizgowe oraz profesjonalne uchwyty zaciskowe, co gwarantuje ich komfortowe użytkowanie. Operator ma także możliwość regulacji prędkości obrotów wrzeciona, co pozwala na swobodne dostosowanie działania narzędzi do rodzaju materiałów, z którymi pracuje. W ofercie znajdziesz modele o mocy przeliczeniowej od 500 do 600 W oraz prędkościach od 800 do 2 000 obr./min, dostosowane do pracy z wiertłami o różnych średnicach. Do lżejszych prac montażowych z miękkimi materiałami warto rozważyć zakup pneumatycznej wkrętarki.Dowiedz się więcej o naszych wiertarkach pneumatycznych...

Wkrętarka pneumatyczna - profesjonalne narzędzia warsztatowe Airpress

Wkrętarki pneumatyczne

Jedne z najpopularniejszych narzędzi warsztatowych, przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych użytkowników, jak i amatorów majsterkowania. Doskonałe do wszelkiego rodzaju prac montażowych oraz serwisowych. Pozwalają na sprawne wkręcanie wszelkiego rodzaju śrub, wkrętów i gwintów w materiały takie jak drewno, żywica, tworzywa sztuczne i metale. Dzięki wysokim momentom obrotowym nasze wkrętarki pneumatyczne doskonale sprawdzą się w pracach o sporym obciążeniu, wymagających od sprzętu znacznie większej siły. Poradzą sobie z luzowaniem i wykręcaniem zastałych lub zardzewiałych śrub, a także z montażem wkrętów gwintujących czy samowiercących. W ofercie posiadamy wkrętarki dwukierunkowe o prędkościach obrotowych od 800 do 1 800 obr./min z możliwością swobodnej regulacji prędkości oraz zmiany kierunku obrotów bezpośrednio na rękojeści. Maksymalnie wyciszony tryb pracy oraz niski poziom wibracji urządzenia gwarantują długie godziny bezpiecznej i wygodnej pracy.

 1. Wkrętarka 1/4
  Wkrętarka 1/4" 1800 obr/min 113 l/min 45485
  442,80 zł 360,00 zł
 2. Wkrętarka 1/4
  Wkrętarka 1/4" 800 obr/min 456 l/min 45469
  473,55 zł 385,00 zł


Dowiedz się więcej o naszych wkrętarkach pneumatycznych...