Piaskarka syfonowa - precyzyjne oczyszczanie powierzchni

Potrzebujesz urządzenia, które pozwoli Ci szybko, skutecznie i bez użycia siły usuwać rdzę, resztki lakieru i inne zanieczyszczenia z powierzchni metalowych, betonowych, kamiennych lub drewnianych? Zależy Ci na wydajnych, ale przy tym i mobilnych rozwiązaniach? Piaskarka syfonowa Airpress została stworzona właśnie dla Ciebie! Niezawodne i proste w obsłudze urządzenie do piaskowania sprawdzi się zarówno w profesjonalnych warsztatach i serwisach o małym lub średnim zapotrzebowaniu, jak i wśród hobbystów zajmujących się renowacją czy rękodzielnictwem. W naszej ofercie znajdziesz również mniejsze akcesoria do piaskowania - pistolety do piaskowania - oraz niezbędny asortyment uzupełniający, w tym dysze do piaskowania oraz ścierniwo do piaskowania. Wybierz produkty Airpress i sprawdź, jak przyjemne może być piaskowanie!

Dowiedz się więcej o naszych piaskarkach syfonowych...

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Piaskarki syfonowe - ekonomiczne i wydajne urządzenia do piaskowania

Piaskarki syfonowe to doskonały wybór, jeśli chcesz piaskować więcej, lepiej i bardziej swobodnie. Koniec z ciągłym przerywaniem pracy. Koniec z demontażem każdego elementu, który chcesz oczyścić. Przekonaj się, jak przyjemne może być piaskowanie!

Nasze piaskarki syfonowe to najbardziej optymalne rozwiązanie zarówno dla hobbystów, jak i użytkowników profesjonalnych.


Doskonale sprawdzą się jako piaskarki warsztatowe, będąc świetną alternatywą dla znacznie droższych piaskarek kabinowych czy kabin do piaskowania. Obie należą bowiem do grupy sprzętów stacjonarnych, co znacznie ogranicza Twoje możliwości. Piaskarka syfonowa jako piaskarka przenośna pozwoli Ci na dużo swobodniejszą pracę i łatwe manewrowanie strumieniem, co jest nieocenioną zaletą w przypadku mniejszych powierzchni, jak i elementów niemożliwych do zdemontowania lub takich, których demontować po prostu nie ma potrzeby. Tym samym oszczędzasz czas i pieniądze, przy zachowaniu zadowalającej wydajności piaskowania!


Piaskarki syfonowe Airpress to również niezastąpione narzędzia pneumatyczne na użytek gospodarstw domowych i gospodarstw rolnych o nieco większych przerobach. Popularne wśród tych grup użytkowników pistolety do piaskowania, choć mają wiele zalet, wyposażone są zwykle w zbiorniki o mniejszych pojemnościach. Pozwalają więc na znacznie krótsze cykle pracy, co może być kłopotliwe w przypadku oczyszczania nieco większych elementów lub powierzchni. Z naszą piaskarką syfonową możesz pracować znacznie dłużej i bardziej efektywnie!

Piaskarka syfonowa - urządzenia do piaskowania Airpress
Piaskarka do metalu, do drewna - wszechstronne piaskarki syfonowe Airpress


Doskonała piaskarka do metalu - i nie tylko

Sprzęt do piaskowania należy do standardowego wyposażenia warsztatów samochodowych, wulkanizacyjnych i blacharsko-lakierniczych, a także serwisów prowadzących różnego rodzaju prace konserwacyjne. Z powodzeniem używany jest również w pracach renowacyjnych, zarówno przy renowacji budynków, jak i odnawianiu starych mebli. Obróbka strumieniowo-ścierna staje się popularna także w gospodarstwach domowych, a jej zalety coraz częściej doceniają hobbyści, majsterkowicze, rękodzielnicy oraz artyści. Dlatego dobre urządzenia do piaskowania powinny być nie tylko wydajne i wytrzymałe, ale również uniwersalne.


Piaskarki syfonowe Airpress zostały zaprojektowane z myślą o możliwie jak najbardziej wszechstronnym zastosowaniu. Współpracują z różnymi rodzajami ścierniwa, dzięki czemu możesz używać ich nie tylko do piaskowania, ale również do sodowania, szkiełkowania, a nawet matowienia szkła - w zależności od zastosowanego kruszywa.


Wszystkie nasze piaskarki pozwalają na pracę pod ciśnieniem w zakresie od 4 do 8,5 bar, dzięki czemu możesz dostosować siłę strumienia do oczyszczanego materiału. Każda piaskarka syfonowa Airpress sprawdzi się zarówno jako piaskarka do metalu, jak i piaskarka do drewna czy kamienia. Możliwość piaskowania ze znacznie większą mocą sprawi, że poradzisz sobie nawet z najtrudniejszą korozją!


Wybierz jedną z piaskarek syfonowych Airpress i wykorzystuj jej możliwości do różnych potrzeb!


Piaskarka mobilna - postaw na wygodę i komfort użytkowania!

W naszej ofercie znajdziesz piaskarki syfonowe o różnych pojemnościach zbiornika. Zostały one dobrane w taki sposób, by stosownie do potrzeb zapewnić Ci jak najdłuższe cykle oczyszczania, a przy tym zachować pełną mobilność sprzętu. Optymalna pojemność zbiornika przekłada się na optymalne gabaryty i wagę urządzenia, dzięki czemu nasze piaskarki syfonowe są łatwe w transporcie.Piaskarka mobilna - przenośne piaskarki syfonowe Airpress

Piaskarka syfonowa 37,5l świetnie sprawdzi się przy oczyszczaniu mniejszych powierzchni i elementów, wymagających jednak większej mocy piaskowania. Do większych lub silniej zanieczyszczonych powierzchni najlepiej nada się piaskarka syfonowa 75l, która pozwoli Ci na sprawną, a przy tym i dłuższą pracę. Oba modele należą do grupy piaskarek przenośnych, których możesz używać w dowolnym miejscu, w którym masz możliwość podłączenia kompresora. Zaprojektowane jako piaskarki mobilne, wszystkie modele wyposażone są w solidne koła transportowe oraz wygodne uchwyty, które pozwalają na swobodne przemieszczanie się z urządzeniem.


Z naszymi piaskarkami syfonowymi możesz pozbyć się wszelkich ograniczeń i piaskować tam, gdzie chcesz!Piaskarki syfonowe Airpress - bezpieczne i gotowe do pracy

Wszystkie modele naszych piaskarek to produkty certyfikowane, wyposażone w zawór bezpieczeństwa i dodatkowe zawory odcinające, które gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo pracy. Posiadają również precyzyjny manometr, dzięki któremu możesz na bieżąco kontrolować ciśnienie pracy urządzenia.


Piaskarki syfonowe Airpress sprzedawane są w praktycznych zestawach, gotowych do użytku od razu po rozpakowaniu i podłączeniu do kompresora. Do wszystkich modeli dołączamy wąż pneumatyczny z zaworem, filtr powietrza, lejek zasypowy, zestaw ceramicznych dysz do piaskowania o różnych średnicach, taśmę teflonową oraz maskę ochronną.


Jedna transakcja i żadnych dodatkowych inwestycji. Kupujesz i piaskujesz!

Piaskarka syfonowa Airpress - zestaw z akcesoriami do piasokwania