Młotek pneumatyczny Airpress - bezkompromisowa skuteczność w najlepszym wydaniu

Szukasz solidnego i efektywnego urządzenia, które wspomoże Cię w najcięższych pracach, w których siła ludzkich mięśni to za mało? Potrzebujesz niezawodnego źródła mocy, która pomoże Ci sprostać nawet największym wyzwaniom, jakie stawia przed nami zaawansowana obróbka metalu? Wypróbuj młotki pneumatyczne Airpress! Te wysokiej klasy narzędzia udarowe zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających pracach warsztatowych i przemysłowych. Odpowiednio zaprojektowana i wzmocniona konstrukcja oraz doskonałe parametry technicznie czynią z nich niezwykle wytrzymałe i wysokowydajne narzędzia do pracy w najtrudniejszych warunkach. Nasze młotki pneumatyczne od lat cieszą się uznaniem fachowców z branży motoryzacyjnej, budowlanej i remontowej, a także pracowników zakładów przemysłowych najróżniejszych specjalizacji. Sprawdzą się jednak nie tylko w profesjonalnych zastosowaniach, ale również w każdym gospodarstwie rolnym, garażu i przydomowym warsztacie, w którym praca z najwyższej jakości narzędziami pneumatycznymi stawiana jest na pierwszym miejscu. Wszędzie tam, gdzie potrzeba bezkompromisowych rozwiązań, z pomocą przychodzi młotek pneumatyczny Airpress. Sprawdź dostępne modele i poznaj ich możliwości w praktyce!


Dowiedz się więcej o naszych młotkach pneumatycznych...

sort-descending
Młotek pneumatyczny igłowy 113 l/min - 19 igieł
682,85 zł 839,91 zł
Młotek pneumatyczny 3/4" 283 l/min + dłuta (5 sztuk) - zestaw
635,72 zł 781,94 zł

Produkty 2

Wypróbuj młotek pneumatyczny Airpress i poznaj imponującą moc sprężonego powietrza!

Młotki pneumatyczne to niezwykle popularne narzędzia udarowe o bardzo szerokim zastosowaniu. Ścinak udarowy, zbijak udarowy, skrobak pneumatyczny czy dłutownica pneumatyczna - wszystkie te nazwy w istocie określają to samo narzędzie, w zależności od osprzętu, w jakie zostało wyposażone. Bogactwo żargonowego nazewnictwa doskonale odzwierciedla ogromną liczbę funkcjonalności, jakie możesz wykorzystać w codziennej pracy z tym urządzeniem.


Młotek pneumatyczny coraz częściej staje się częścią wyposażenia garaży i przydomowych warsztatów. Doskonale sprawdza się podczas remontów, majsterkowania oraz przy samodzielnie wykonywanych pracach naprawczych pojazdów mechanicznych. Z jego pomocą możesz wykonać większość prac blacharskich, w tym przebijanie, dłutowanie, profilowanie i cięcie metalu oraz blachy. Wykorzystasz go także do profesjonalnego zrywania płytek ceramicznych lub tynku, jak również do różnego rodzaju prac instalatorskich - np. kucia otworów i rowków pod puszki lub kable. Jeśli dotąd wydawało Ci się, że młotek pneumatyczny nie jest narzędziem na użytek gospodarstw domowych, szybko zmienisz zdanie!


Prawdą jest oczywiście, że z uwagi na potężną moc, jaką sprężone powietrze daje narzędziom pneumatycznym, młotki tego rodzaju są powszechnie używane przede wszystkim w warsztatach usługowych branży motoryzacyjnej, w budownictwie, a także w praktycznie każdym zakładzie produkcyjnym i przemysłowym. Właśnie z myślą o najbardziej wymagających zastosowaniach młotków pneumatycznych, zadbaliśmy o to, by zapewnić Ci najwyższą sprawność oferowanych urządzeń. Dzięki temu ich potencjał mogą w pełni wykorzystać zarówno hobbyści, jak i profesjonaliście różnych specjalizacji!


Podczas gdy większość młotków udarowych działa w przedziale od 1J do 7J, nasz młotek pneumatyczny ¾” pracuje z mocą udaru na poziomie aż 9,5J! Takie parametry pozwolą Ci nie tylko na szybkie i dokładne oczyszczanie konstrukcji i elementów metalowych lub stalowych z rdzy czy szlaki spawalniczej, ale również na bardziej zaawansowane prace, jak np. ścinanie śrub czy luzowanie komponentów, w tym również rozdzielanie elementów nitowanych lub zgrzewanych. Wysoka efektywność młotków pneumatycznych Airpress gwarantuje Ci sprawne osadzanie lub wybijanie ciasno dopasowanych elementów i połączeń konstrukcyjnych, wydajną pracę przy odkuwkach żeliwnych i stalowych, a także możliwość żłobienia metalu czy kucia cegły. Dzięki temu nasze narzędzia z powodzeniem wykorzystasz do profesjonalnych zastosowań w budownictwie, lakiernictwie pojazdowym, w przemyśle odlewniczym, maszynowym oraz wielu innych dziedzinach.


Z młotkiem pneumatycznym Airpress bez wysiłku stawisz czoło najtrudniejszym wyzwaniom! Wykorzystaj jego moc i zyskaj nowe możliwości!


Młotek pneumatyczny Airpress

Młotek pneumatyczny igłowy - pozbądź się rdzy i spawów w kilka sekund!

Młotek pneumatyczny igłowy należy do tej samej grupy narzędzi, przeznaczony jest jednak do bardzo specyficznych zastosowań. Potocznie nazywany jest młotkiem pneumatycznym do rdzy i spawów. Choć ich usuwanie to nie jedyna z jego funkcjonalności, do tego jednak wykorzystywany jest zdecydowanie najczęściej w różnego rodzaju pracach blacharskich, renowacyjnych, konserwacyjnych oraz remontowych. Precyzyjnie rzecz ujmując, każdy młotek pneumatyczny można przekształcić w młotek igłowy, wyposażając go w odpowiednią końcówkę roboczą. W praktyce jednak efektywność i komfort pracy z tym urządzeniem w znacznym stopniu zależy od zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych. W Airpress zadbaliśmy o to, by zapewnić Ci maksimum wygody i najwyższą precyzję pracy!


Młotek pneumatyczny igłowy Airpress

Nasz młotek pneumatyczny igłowy to lekkie i kompaktowe narzędzie, które reprezentuje idealne połączenie wysokiej wydajności i stosunkowo niskiego zużycia powietrza. Bez problemu zasilisz go standardowym kompresorem do użytku domowego o przyzwoitych parametrach, a jego możliwości szybko potwierdzisz w zaawansowanych i w pełni profesjonalnych zastosowaniach. Aż 19 niezależnie pracujących igieł, wykonanych z najwyższej jakości stali odpornej na intensywną eksploatację, gwarantuje Ci ekspresowe usuwanie starych tynków, farb, lakieru i betonu z powierzchni metalowych, jak i wszelkiego rodzaju zgorzelin, piasku, kamienia kotłowego, topnika, spawów oraz silnych ognisk korozji z elementów stalowych. Dzięki unikalnej konstrukcji i budowie dostosowanej do specyfiki prac, z łatwością dotrzesz w każdy trudno dostępny zakamarek i precyzyjnie oczyścisz powierzchnie nieregularne lub silnie zniekształcone. Co więcej, częstotliwość udaru na poziomie aż 4600 skoków na minutę pozwoli Ci uzyskać efekt śrutowania, a nawet wykorzystać narzędzie do obróbki wykańczającej!


Wybierz młotek pneumatyczny igłowy Airpress - zaskakujący poziom funkcjonalności w niepozornej formie!
Młotki pneumatyczne - odporne i wytrzymałe - Airpress

Młotki pneumatyczne Airpress - gwarancja najwyższej jakości i bezawaryjnej pracy


Wszystkie nasze młotki pneumatyczne zaprojektowane zostały z myślą o intensywnej eksploatacji i najtrudniejszych warunkach pracy. Nie musisz więc obawiać się o wytrzymałość i trwałość zakupionego narzędzia - zadbaliśmy o nie w każdym detalu! Solidna konstrukcja oraz odporna na uszkodzenia obudowa (w zależności od modelu - wzmocniona stalą lub oparta na niezwykłych właściwościach wysokiej klasy materiałów kompozytowych) są skrupulatnie weryfikowane pod względem norm wytrzymałościowych. Dowodem najwyższej jakości i bezpieczeństwa naszych narzędzi są certyfikaty potwierdzające ich pełną zgodność ze standardami europejskimi. Bez względu na to, czy jesteś pasjonatem majsterkowania, czy profesjonalnym pracownikiem warsztatowym - możesz liczyć na długą żywotność wybranego młotka pneumatycznego Airpress!


By zapewnić Ci jak największą wygodę i komfort pracy, podczas produkcji naszych narzędzi pneumatycznych wykorzystaliśmy szereg nowoczesnych technologii. System redukcji drgań, tłumiki hałasu, uchwyty antypoślizgowe czy specjalnie zaprojektowane wyloty powietrza to tylko niektóre z udogodnień, które gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i beztroską pracę. Konstrukcja projektowana z poszanowaniem zasad ergonomii oraz wysoka kultura pracy zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników! Możliwość regulacji trybu działania naszych młotków pneumatycznych czyni z nich bezkompromisowe, a jednocześnie elastyczne narzędzia warsztatowe, które z łatwością dostosujesz do aktualnych potrzeb i wykonywanych zadań. Wysokowydajne i odporne na przeciążenia młotki pneumatyczne Airpress zapewnią Ci długie godziny efektywnej i bezawaryjnej pracy!


Postaw na jakość potwierdzoną przez profesjonalistów! Jeden młotek pneumatyczny na lata? Tylko od Airpress!


Młotki pneumatyczne z regulacją - Airpress