Pistolet do piaskowania - skuteczna broń do walki z rdzą i zabrudzeniami

Poszukujesz poręcznego narzędzia, które pozwoli Ci szybko i dokładnie usuwać niewielkie ogniska korozji lub oczyszczać małe powierzchnie i elementy? Zależy Ci na większej swobodzie i wygodnej pracy w trudno dostępnych miejscach? Wszystkie te funkcjonalności znajdziesz w pistoletach do piaskowania marki Airpress! Chętnie wybierane przez naszych klientów z branży lakierniczej, powszechnie stosowane w przemyśle, rolnictwie i motoryzacji, doskonale sprawdzą się również w każdym garażu, ogrodzie i pracowni artystycznej. Prosta, a przy tym kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja gwarantuje długą żywotność i łatwą obsługę tych narzędzi pneumatycznych. W ofercie znajdziesz również wymienne dysze do piaskowania, które pozwolą Ci na pracę z różnym ścierniwem do piaskowania. Wybierz jeden z naszych pistoletów do piaskowania i pracuj jak profesjonaliści!


Dowiedz się więcej o pistoletach do piaskowania Airpress...

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Pistolety do piaskowania - wytrzymałe i praktyczne narzędzia do kompresora

Głębokie i precyzyjne oczyszczanie różnego rodzaju powierzchni z pozostałości starych farb, lakierów, rdzy lub innych trudnych do usunięcia zanieczyszczeń, wymaga stosowania specjalistycznej obróbki. Jednym z najpowszechniejszych jej rodzajów jest obróbka strumieniowo-ścierna, czyli popularne piaskowanie. Piaskować można jednak wyłącznie przy pomocy specjalnych narzędzi na sprężone powietrze do tego przeznaczonych. Podstawowymi narzędziami tego rodzaju są właśnie pistolety do piaskowania.

Pistolet do piaskowania - urządzenia do piaskowania Airpress

Choć spośród wszystkich profesjonalnych urządzeń do piaskowania są najprostsze, możliwości ich zastosowania są naprawdę imponujące. Z takim pistoletem wykonasz większość podstawowych prac blacharsko-lakierniczych, a także różnego rodzaju prace czyszczące i konserwacyjne. Jego najbardziej powszechnym zastosowaniem jest jednak usuwanie rdzy lub zniszczonych powłok lakierniczych z karoserii i felg samochodowych, a także różnego rodzaju maszyn budowlanych i rolniczych.


Jako producent sprzętu pneumatycznego wyznajemy zasadę, że jest on tym bardziej praktyczny, im bardziej jest wytrzymały. Pistolety do piaskowania marki Airpress nie tylko są skuteczną bronią w walce z korozją, ale i same są na nią w pełni odporne. Wysokiej jakości materiały, z których zostały wykonane, gwarantują długą żywotność i wytrzymałość tych narzędzi. Nie musisz obawiać się o uszkodzenia mechaniczne, ani niekorzystne czynniki atmosferyczne!


Postaw na jakość i funkcjonalność - sprawdź pistolet do piaskowania Airpress!


Wybierz nasz pistolet do piaskowania i wygodnie oczyszczaj nawet najgłębsze zakamarki!

Pistolet do piaskowania ze zbiornikiem Airpress

By maksymalnie zwiększyć wartość użytkową naszych pistoletów piaskujących, zadbaliśmy o każdy szczegół, który poprawia komfort pracy użytkownika. Wyjątkowo kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja sprawia, że nasze pistolety do piaskowania są lekkie i poręczne, a dłonie operatora nie męczą się nawet przy długich cyklach pracy z narzędziem.


Prosta, a przy tym i solidna konstrukcja gwarantuje również bezawaryjne działanie oraz łatwość obsługi naszych pistoletów. Z ich wszechstronnych możliwości korzystać mogą zarówno profesjonaliści, jak i początkujący użytkownicy sprzętu pneumatycznego, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z samodzielnym piaskowaniem.


Odpowiednio przemyślana i zaprojektowana budowa pozwala naszym pistoletom do piaskowania jeszcze lepiej spełniać swoje funkcje! Stworzone głównie do oczyszczania niewielkich powierzchni i elementów, są najskuteczniejszą bronią na głęboko ukryte lub trudno dostępne zanieczyszczenia. Dzięki niskiej wadze, małym gabarytom i wygodzie użytkowania możesz dużo swobodniej manewrować strumieniem nawet w bardzo małych przestrzeniach i ciasnych miejscach. Bez problemu dotrzesz w każdy róg i zakamarek! Dokładnie oczyścisz spawy, miejsca połączeń konstrukcyjnych oraz powierzchnie o nieregularnych kształtach!


Z naszymi pistoletami do piaskowania zawsze osiągniesz profesjonalny efekt końcowy swojej pracy!

Pistolety do piaskowania Airpress - z myślą o Waszych potrzebach


Jako lekkie, małe i poręczne narzędzia, nasze pistolety piaskujące gwarantują nie tylko wygodną pracę, ale również bezproblemowy transport. Urządzenia mogą być używane zarówno jako sprzęt stacjonarny - element wyposażenia osobnych stanowisk do piaskowania, jak i narzędzie przenośne. Wszystkie modele pistoletów do piaskowania Airpress zostały wyposażone w praktyczny uchwyt do podwieszania. Dzięki temu mogą być wygodnie przewożone np. na wózkach narzędziowych oraz przechowywane w sposób bezpieczny i uporządkowany - zarówno w profesjonalnym warsztacie, jak i w przydomowym garażu. Możesz korzystać z nich w zależności od potrzeb!


Doskonale wiemy jak dużą popularnością pistolety do piaskowania cieszą się wśród wielu grup użytkowników. Mamy również świadomość, jak bardzo oczekiwania tych grup potrafią się od siebie różnić. Dlatego w ofercie Airpress uwzględniliśmy modele o odmiennych parametrach, dostosowane do konkretnych potrzeb.


Znajdziesz u nas m.in. pistolet do piaskowania ze zbiornikiem o pojemności 1 litra, który doskonale sprawdzi się, jeśli nie posiadasz zewnętrznych zbiorników, a piaskować zamierzasz sporadycznie, punktowo lub wyłącznie niewielkie elementy. Będzie również najbardziej optymalnym rozwiązaniem podczas pracy z materiałami bardziej podatnymi na obróbkę, takimi jak drewno lub szkło. Jego zaletą jest również niskie zużycie powietrza, bez problemu może być więc zasilany kompresorem o przeciętnej wydajności.
Pistolet do piaskowania Airpress - solidna konstrukcja, praktyczny uchwyt do podwieszania

Wszystkim użytkownikom, którzy dysponują mocniejszą sprężarką warsztatową i planują bardziej intensywną pracę, a przy tym zależy im na tempie oraz wydajności piaskowania, proponujemy nasz pistolet do piaskowania z wężem ssącym ssącym. Pozwala on na pobieranie piasku z dużych zbiorników zewnętrznych lub z otoczenia, co znacznie zwiększa efektywność pracy z urządzeniem. Doskonale sprawdzi się w profesjonalnych warsztatach, zakładach przemysłowych czy podczas renowacji budynków.


Jeśli zależy Ci zarówno na urządzeniu ze zbiornikiem, jak i na dłuższych cyklach piaskowania, koniecznie sprawdź ofertę piaskarek syfonowych Airpress!


Zaufaj sprawdzonemu producentowi i wybierz urządzenie do piaskowania w pełni dostosowane do Twoich możliwości i potrzeb!


Pistolety do piaskowania - narzędzia pneumatyczne Airpress