Kompresor bezolejowy

Jesteś zainteresowany zakupem sprężarki bezolejowej? Tego typu kompresory są bardzo łatwe w utrzymaniu. Kompresory bezolejowe przeznaczone są do pracy w sytuacjach, w których nie jest wskazane, aby do narzędzi dostawał się olej. Sprężarki te są dostępne w Airpress w różnych wersjach, w zależności od modelu, bezolejowa sprężarka tłokowa nadaje się do drobnych prac domowych, dla majsterkowiczów oraz do prac wymagających suchego i bezolejowego sprężonego powietrza. Sprężarki bezolejowe znajdą zastosowanie przy pompowaniu opon, malowaniu natryskowym, wierceniu czy czyszczeniu.

Oferujemy Państwu wysokiej klasy funkcjonalne i nowoczesne kompresory bezolejowe, pozwalające na wykonywanie przy ich pomocy, wielu zadań w sposób szybki, sprawny, a przy tym bezpieczny. Dzięki niewielkim gabarytom urządzenia te mogą być łatwo transportowane. Dlatego idealnie sprawdzą się przy różnego typu prostych czynnościach wykonywanych w terenie, m.in.: budowlanych, remontowych, ogrodniczych oraz naprawczych.

Produkty 19

Ustaw kierunek malejący
 1. Mały kompresor bezolejowy H 215-6 8 bar 1.5 KM/1.1 kW 92 l/min 6 l BoomBox
  Mały kompresor bezolejowy H 215-6 8 bar 1.5 KM/1.1 kW 92 l/min 6 l BoomBox 36943
  Ocena:
  100%
  (1)
  480,00 zł 590,40 zł
na stronę

Łatwa obsługa

Ze względu na łatwą obsługę oraz wysoki poziom czystości podczas pracy kompresor bezolejowy doskonale spełni swoją funkcję w przemyśle farmaceutycznym, w stomatologii, w medycynie i w kosmetologii, a także wszędzie tam, gdzie jest potrzeba zachowania szczególnej higieny. Urządzenie tego typu świetnie sprawdzi się również u majsterkowiczów oraz hobbystów wykonujących proste prace naprawcze w warunkach gospodarstwa domowego.

Bezawaryjność i wyciszony tryb pracy

To, co wyróżnia kompresory bezolejowe oferowane przez naszą firmę, to zastosowanie ultranowoczesnych tłoków zapewniających wysoki poziom bezawaryjności oraz wyciszony tryb pracy pozwalający na wykonywanie czynności w każdych warunkach. Ponadto urządzenia te nie wytwarzają szkodliwych spalin, dzięki temu są przyjazne dla środowiska naturalnego.

Do najczęściej kupowanych kompresorów bezolejowych należy model kompaktowego kompresora H 215-6 8 bar, który tak jak zdecydowana większość kompresorów z tej serii wyróżnia się mobilnością oraz niską wagą, dzięki czemu nie ma problemu z jej transportem.

Sprężarki bezolejowe są dostępne w wersjach 12 V, 24 V i 230 V i mają ciśnienie robocze 6 barów, 7 barów lub 8 barów. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu specjalnej wersji wyciszanej kompresora bezolejowego.

Sprawdź nasz asortyment i zamów kompresor bezolejowy

Sprawdź naszą ofertę, i wybierz odpowiadającą Ci sprężarkę bezolejową Airpress. Niezależnie od tego który model wybierasz, nie zapłacisz za jego transport. Wszystkie sprężarki bezolejowe wysyłane są bezpłatnie i dostarczane tak szybko, jak to możliwe.

Masz pytanie dotyczące jednego z produktów w naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania fachowej porady.