Wkrętarka pneumatyczna - niezawodny pomocnik w zasięgu ręki

Szukasz prostej i wygodnej wkrętarki do mebli? A może interesuje Cię raczej wydajna, profesjonalna wkrętarka do regipsów lub innych popularnych zastosowań warsztatowych czy remontowo-budowlanych? W obu przypadkach najlepiej sprawdzi się solidna wkrętarka pneumatyczna, która łączy wszystkie zalety i funkcjonalności narzędzi na sprężone powietrze przeznaczonych do prac montażowych, konstrukcyjnych oraz do tworzenia połączeń gwintowych. Sprawdź dostępne w naszej ofercie wkrętarki pneumatyczne, które bez problemu dostosujesz do odmiennych potrzeb i zadań! Zróżnicowany zakres momentów i prędkości obrotowych oraz możliwość ich płynnej regulacji, pozwolą Ci cieszyć się precyzyjną i efektywną pracą w różnych warunkach. Wkrętarka pneumatyczna Airpress to sprzęt, który warto zawsze mieć pod ręką! Sięgnij po niezawodne rozwiązania, projektowane z myślą o wydajności i wytrzymałości.

sort-descending
Wkrętarka pneumatyczna 1/4" 800 obr./min 113 l/min
521,43 zł 641,36 zł
Wkrętarka pneumatyczna 1/4" 1800 obr./min 113 l/min
464,28 zł 571,06 zł
Wkrętarka pneumatyczna prosta ABAC 1/4" 480 l/min
999,19 zł 1 229,00 zł
Zobacz szczegóły

Produkty 3

Wkrętarka pneumatyczna Airpress - poznaj komfort pracy z profesjonalnymi narzędziami pneumatycznymi

Wkrętarka pneumatyczna to jedno z popularniejszych narzędzi warsztatowych, powszechnie stosowane w zakładach usługowych i produkcyjnych branży motoryzacyjnej, stolarskiej, lakierniczej, remontowo-budowlanej i wielu innych. Jej moc i funkcjonalność ceniona jest wszędzie tam, gdzie prowadzone są profesjonalne prace konserwacyjne, naprawcze i konstrukcyjne, w tym przede wszystkim związane z montażem lub demontażem elementów oraz wykonywaniem połączeń gwintowych. Wraz z rosnącą popularnością kompresorów dostosowanych do potrzeb gospodarstw domowych oraz trendem dystrybucji mebli do samodzielnego montażu, te wydajne i proste w obsłudze narzędzia pneumatyczne coraz częściej goszczą również w domach i garażach. Są niezastąpioną pomocą przy wszelkiego rodzaju remontach, naprawach pojazdów i maszyn ogrodniczych oraz wielu innych aktywnościach z zakresu szeroko pojętego majsterkowania. Nasze wkrętarki pneumatyczne od lat cieszą się uznaniem fachowców i hobbystów, którzy ponad wszystko cenią wydajność i wygodę. Sprawdź dlaczego!


Wkrętarki pneumatyczne Airpress - najlepsze w swojej klasie


Każda wkrętarka pneumatyczna Airpress doskonale sprawdzi się podczas prac z materiałami o podwyższonej trwałości, wymagających większej mocy oraz wytrzymałości narzędzia. Wysokowydajne silniki pneumatyczne oraz trwały mechanizm wirnika gwarantują Ci efektywną pracę na najwyższym poziomie, bez obaw o przeciążenie narzędzia przy zbyt intensywnym użytkowaniu. W Airpress dużą wagę przywiązujemy do komponentów i materiałów wykorzystywanych do produkcji naszych narzędzi. Wszystkie modele naszych wkrętarek pneumatycznych wyposażone zostały w solidną obudowę, wykonaną z wysokiej jakości materiałów kompozytowych o podwyższonej odporności. Zapewnia to większą wytrzymałość na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne (uderzenia lub upadki oraz związane z nimi wgniecenia, pęknięcia czy zarysowania) oraz czynniki atmosferyczne (bardzo wysokie lub bardzo niskie temperatury).


Taka obudowa dodatkowo ogranicza poziom drgań, co z pewnością docenią użytkownicy profesjonalni, którzy pracują w długich cyklach. Wykorzystanie kompozytu pozwoliło nam również na maksymalną redukcję wagi naszych wkrętarek pneumatycznych, dzięki czemu należą one do jednych z najlżejszych urządzeń na rynku. Znacznie poprawia to komfort pracy i ogranicza zmęczenie dłoni operatora, co ma szczególne znaczenie zarówno w czasie długiej, intensywnej pracy, jak i podczas pierwszych prób użytkowania narzędzi pneumatycznych.


Korpusy zostały zaprojektowane ze szczególną dbałością o ergonomię oraz wyposażone w gumowe uchwyty antypoślizgowe, dzięki czemu wkrętarki doskonale leżą w dłoni i zapewniają Ci wygodną pracę, bez efektu tzw. “zimnego chwytu”. Dzięki przemyślanej konstrukcji narzędzia są również wyjątkowo smukłe, co pozwoli Ci na swobodne użytkowanie także w miejscach szczególnie ciasnych lub trudnodostępnych.Zanim trafią w Twoje ręce, są dokładnie testowane pod względem sprawności i wytrzymałości. Dzięki temu możesz mieć pewność, że w Airpress kupujesz wkrętarkę pneumatyczną najlepszą w swojej klasie!

Wkrętarka pneumatyczna - wydajne narzędzia warsztatowe Airpress

Wkrętarka do regipsów czy wkrętarka do mebli? Sprawdź szerokie możliwości naszych wkrętarek pneumatycznych!

Wkrętarka z napędem pneumatycznym bez wątpienia należy do grupy wyjątkowo funkcjonalnych narzędzi, a możliwości jej zastosowania można długo wyliczać. Część z nich wynika bezpośrednio ze specyficznej konstrukcji, charakterystycznej dla narzędzi pneumatycznych. Za pozostałe odpowiadają parametry techniczne oraz dodatkowe mechanizmy, które decydują o tym, do czego możesz wykorzystać swoją wkrętarkę pneumatyczną. W Airpress oferujemy Ci więcej niż inni!Wkrętarka do regipsów/Wkrętarka do mebli - Wkrętarki pneumatyczne Airpress

Jak wszystkie inne narzędzia na sprężone powietrze, wkrętarki pneumatyczne są całkowicie pozbawione elektrycznych komponentów i podzespołów. Zapewnia to nie tylko skuteczną ochronę przed przeciążeniem narzędzia, ale również większe bezpieczeństwo pracy. To ostatnie w praktyce znacznie poszerza również możliwości zastosowania wkrętarek pneumatycznych. Możesz swobodnie i bez obaw pracować z nimi w zamkniętych przestrzeniach, w których panują szczególnie trudne warunki pracy, takie jak wysoka wilgotność, nietypowe temperatury otoczenia, silne zapylenie czy obecność materiałów lub substancji łatwopalnych.


Z tych samych względów wkrętarka pneumatyczna to również niezawodne narzędzie do pracy na świeżym powietrzu, bez względu na warunki pogodowe - co doceniają zarówno profesjonaliści z branży budowlanej, jak i pasjonaci majsterkowania w ogrodzie. Pod względem bezpieczeństwa nic Cię nie ogranicza!


Poważne ograniczenie może natomiast stanowić moc wkrętarki pneumatycznej, mierzona wartością momentu obrotowego, jaki jest w stanie osiągnąć urządzenie. Wśród fachowców przyjmuje się, że jeśli nie przekracza on 3Nm, narzędzie nadaje się zaledwie do pracy z miękkimi odmianami drewna oraz innymi podatnymi na obróbkę materiałami. O “mocnej wkrętarce” mówimy, gdy moment obrotowy wynosi 4Nm lub więcej, a większość powszechnie dostępnych na rynku urządzeń oferuje Ci moc w przedziale 4-6 Nm. W Airpress dajemy Ci więcej mocy! Nasze wkrętarki pneumatyczne - w zależności od modelu - osiągają maksymalny moment obrotowy 3-8 Nm oraz 3-11 Nm, co znacznie zwiększa funkcjonalność narzędzia, a tym samym również Twoje możliwości pracy!


Takie narzędzie posłuży Ci nie tylko jako wkrętarka do mebli, montażu konstrukcji drewnianych czy tworzenia bezpiecznych i trwałych połączeń gwintowych w plastiku. Szeroki zakres mocy umożliwia wykorzystanie tego samego urządzenia do zaawansowanych prac z bardziej wymagającymi materiałami, w tym prac remontowo-budowlanych.
Większa moc pozwoli Ci nie tylko na sprawne i trwałe wkręcanie najróżniejszych śrub i wkrętów podczas montażu konstrukcji, ale również na efektywne i bezproblemowe luzowanie lub wykręcanie wkrętów i śrub silnie zasklepionych (np. przyrdzewiałych) podczas demontażu elementów.


Każda wkrętarka pneumatyczna Airpress wyposażona jest w mechanizm płynnej regulacji momentu obrotowego, który pozwoli Ci w dowolnym momencie dostosować moc narzędzia do aktualnie wykonywanej pracy oraz rodzaju tworzywa. To wielki atut podczas czynności wymagających szczególnej precyzji lub ostrożności (eliminuje m.in. ryzyko tzw. “przekręcenia” śruby).


W naszej ofercie znajdziesz zarówno wkrętarki wolnoobrotowe, jak i szybkoobrotowe - dzięki czemu jeszcze łatwiej dobierzesz odpowiedni model do konkretnych zastosowań!


Wkrętarka pneumatyczna 1800 obr./min to optymalny model wkrętarki do domowego użytku, który zapewni Ci odpowiednie parametry do pracy z drewnem oraz do prostych napraw i czynności montażowych. Jako model dedykowany podatnym na obróbkę materiałom doskonale sprawdzi się również jako w pełni profesjonalna wkrętarka do regipsów czy produkcji okien i drzwi.


Jeśli planujesz pracę przy trudniejszych tworzywach, wybierz naszą wkrętarkę pneumatyczną 800 obr./min, którą wykorzystasz do bardziej zaawansowanych zastosowań, w tym przede wszystkim do pracy z metalem, montażu wkrętów samowiercących oraz obróbki materiałów wymagających szczególnej ostrożności.Wkrętarka pneumatyczna - poznaj funkcjonalność od Airpress

Już dziś wybierz wkrętarkę pneumatyczną najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb i ciesz się pełną funkcjonalnością profesjonalnych narzędzi pneumatycznych Airpress!