Dysza do piaskowania - i czyścisz, jak chcesz!

Twoje dysze do piaskowania zużyły się, a praca stała się mniej wydajna? A może chcesz poszerzyć możliwości swoich urządzeń do piaskowania i oczyszczać zarówno mniejsze, jak i większe powierzchnie różnymi materiałami do piaskowania? To wszystko umożliwią Ci nasze dysze do piaskowania! Poczuj smak wydajnej i efektywnej pracy z wysokiej klasy asortymentem uzupełniającym marki Airpress i pozbądź się zbędnych ograniczeń. Piaskuj tak, jak lubisz!


Dowiedz się więcej o naszych dyszach do piaskowania...

sort-descending

1 element

Dysza do piaskowania - funkcjonalna i uniwersalna końcówka robocza

Prawidłowo skompletowany zestaw do piaskowania składa się z wielu elementów. Najmniejszym z nich są dysze do piaskowania i choć na pierwszy rzut oka mogą wydawać się mało istotne, w rzeczywistości mają one ogromny wpływ na jakość i wydajność piaskowania.


Sprężone powietrze z kompresora trafia wprost do węża, skąd kierowane jest do wnętrza dyszy. Jej zadaniem jest nie tylko wymieszanie materiału piaskującego z medium roboczym, ale przede wszystkim dodatkowe sprężenie strumienia ściernego, a tym samym zwiększenie jego prędkości oraz siły. Tylko odpowiednio szybki ruch cząsteczek ścierniwa i ich mocne uderzenia w powierzchnię są w stanie zapewnić skuteczność obróbki strumieniowo-ściernej.


Jako końcówki robocze odpowiedzialne za przepływ ścierniwa oraz zwiększanie jego prędkości, dysze do piaskowania są niezbędne do pracy ze wszystkimi urządzeniami do piaskowania, w tym również z piaskarką syfonową, dedykowanym jej pistoletem oraz samodzielnym pistoletem do piaskowania.


Wybierz odpowiednie dysze i poszerz możliwości wszystkich swoich urządzeń do piaskowania!

Dysze do piaskarki syfonowej, pistoletu piaskującego - dysze do piaskowania Airpress

Dysza do piaskowania z węglikiem spiekanym - wydajne piaskowanie od Airpress

Dysze do piaskowania Airpress - wytrzymałe i odporne na ścieranie

Jak wszystkie części eksploatacyjne, dysze do piaskowania z czasem zużywają się i wymagają regularnej wymiany. Konieczność zakupu nowych dysz będzie pojawiać się znacznie częściej, jeśli ich jakość będzie słaba, a Twoja praca intensywna. Zużyte końcówki robocze negatywnie wpływają na wydajność i efekt końcowy piaskowania. Ścierniwo przepływające przez dyszę pod dużym ciśnieniem stopniowo powoduje ścieranie jej ścianek wewnętrznych, a w konsekwencji powiększenie jej otworu. Większy otwór dyszy do piaskowania generuje wzrost zarówno zużycia powietrza, jak i zużycia materiału do piaskowania, a cały proces mocno traci na wydajności. Dlatego warto stawiać na trwałość i sprawdzone rozwiązania!

Nasze dysze do piaskowania wykonane są ze stali nierdzewnej z wkładką z węglika spiekanego (tzw. widia). Materiał ten słynie ze swojej wytrzymałości i jest powszechnie stosowany do produkcji wielu narzędzi i końcówek roboczych silnie narażonych na intensywną eksploatację, takich jak: wiertła udarowe i stomatologiczne, noże tokarskie, zbrojenia narzędzi górniczych czy ostrza do różnego rodzaju narzędzi tnących i skrawających.

Węglik spiekany jest materiałem wyjątkowo mocnym - dużo twardszym niż np. borokarbid, a przy tym znacznie mniej kruchym niż np. stellit. Dzięki jego wykorzystaniu, dysze do piaskowania marki Airpress są trwałe i odporne na uszkodzenia, wysokie temperatury, korozję, a przede wszystkim na ścieranie. Pozwolą Ci na długie godziny efektywnej pracy!


Koniec z ciągłą wymianą dysz do piaskowania! Pracuj dłużej i wydajniej!


Wybierz piaskowanie bez ograniczeń!

Małe i niepozorne dysze do piaskowania mają strategiczne znaczenie dla całego procesu oczyszczania powierzchni. Odpowiadają zarówno za siłę strumienia ściernego, jak i jego kształt i wielkość. Dlatego posiadając komplet dysz o różnych średnicach otworu, możesz znacznie zwiększyć zarówno funkcjonalność Twoich urządzeń do piaskowania, jak i swoje możliwości!

Wszystkie rodzaje ścierniwa do piaskowania mają różne wielkości i kształty. W przypadku stosowania niektórych materiałów otwór dyszy musi być na tyle duży, by zapewnić optymalną przepustowość. Chcesz piaskować nie tylko piaskiem kwarcowym, ale również innymi rodzajami kruszywa? Wybierz odpowiednie dysze do piaskowania marki Airpress i oczyszczaj silnie zabrudzone powierzchnie większym i bardziej agresywnym ścierniwem!


Dysza do piaskowania jest kluczowym elementem warunkującym wielkość i kształt strumienia ściernego. Przy pomocy dysz o mniejszych średnicach jesteś w stanie wytworzyć wąski, ale i niezwykle silny strumień - doskonały do piaskowania punktowego lub precyzyjnego oczyszczania niewielkich elementów. Wymieniając dyszę na model o większej średnicy, możesz piaskować szerszym strumieniem, a dzięki temu szybko i skutecznie oczyszczać również większe powierzchnie. Sprawdź nasze dysze do piaskowania i oczyszczaj powierzchnie bez względu na ich rozmiary!


Koniec z ograniczeniami! Piaskuj, co chcesz i czym chcesz!

Dysze do piaskowania Airpress - oczyszczanie małych i dużych powierzchni