Szlifierka mimośrodowa pneumatyczna - ostatni krok do perfekcji

Prowadzisz zakład stolarski i szukasz narzędzia, które usprawni obróbkę drewna podczas prac wykończeniowych? Wchodzisz na wyższy poziom majsterkowania lub rozwijasz się w zakresie renowacji mebli i chcesz pracować z profesjonalnym sprzętem? A może potrzebujesz wydajnej szlifierki pneumatycznej do prac blacharsko-lakierniczych w warsztacie - takiej, która pozwoli Ci zarówno szlifować, jak i polerować? Dobrze byłoby, gdyby przy tym wszystkim jeszcze nadawała się nie tylko do wygładzania powierzchni, ale również do obróbki zgrubnej? Pewnie wydaje Ci się, że tak zróżnicowane zastosowania muszą się wykluczać i nie istnieją narzędzia pneumatyczne, które łączą w sobie tak odmienne funkcjonalności. Nic bardziej mylnego! Zamiast tradycyjnej szlifierki oscylacyjnej wspieranej dodatkowym sprzętem, wybierz pneumatyczną szlifierkę mimośrodową Airpress i przekonaj się, ile możesz zyskać!


Dowiedz się więcej o naszych szlifierkach mimośrodowych pneumatycznych...

sort-descending
Szlifierka wielofunkcyjna pneumatyczna 3500 obr./min 1/4" 110 l/min + zestaw akcesoriów
1 428,57 zł 1 757,14 zł
Szlifierka mimośrodowa pneumatyczna 150 mm 1/4" 228 l/min z odsysem
714,28 zł 878,56 zł
Szlifierka mimośrodowa pneumatyczna 150 mm 1/4" 250 l/min z odsysem
230,00 zł 282,90 zł

Produkty 3


Poznaj nasze pneumatyczne szlifierki mimośrodowe i zyskaj maksimum możliwości!

Szlifierka mimośrodowa to narzędzie powszechnie wykorzystywane przede wszystkim do obróbki wykończeniowej - pozwala na finalne wyrównanie i wygładzenie powierzchni oraz przygotowanie jej do malowania, bejcowania czy lakierowania. Ale nie tylko! To podstawowe zastosowanie często zaciemnia nam obraz prawdziwej funkcjonalności tego urządzenia. Jako szlifierka do drewna od lat konkuruje ze szlifierką oscylacyjną i często jest z nią mylona, zwłaszcza wśród początkujących użytkowników. Sprawdź jedną z pneumatycznych szlifierek mimośrodowych Airpress, a natychmiast dostrzeżesz różnicę!


Szlifierka mimośrodowa pneumatyczna - więcej możliwości od Airpress

Te wyjątkowe narzędzia pneumatyczne do obróbki ściernej pozwolą Ci na szybką i sprawną pracę z różnymi rodzajami materiałów i powierzchniami o różnych kształtach. Możesz szlifować nimi nie tylko drewno czy gips, jak w przypadku szlifierek oscylacyjnych. Dużo efektywniej poradzisz sobie również z obróbką kamienia i betonu. Dodatkowo, szlifierka mimośrodowa pneumatyczna umożliwi Ci także na wydajne szlifowanie blachy oraz różnego rodzaju metali.

Nie ogranicza Cię też kształt powierzchni! Z pomocą pneumatycznej szlifierki mimośrodowej Airpress możesz pozwolić sobie na znacznie więcej niż tylko prace wykończeniowe na dużych i równych powierzchniach płaskich. Nasze narzędzie bez problemu wykorzystasz również do obróbki powierzchni wklęsłych lub wypukłych, o nieregularnych kształtach, a także wszelkiego rodzaju zaokrągleń i krzywizn. Charakterystyczne dla tego typu szlifierek pneumatycznych działanie stopy, polegające na łączeniu ruchu wahadłowego oraz obrotowego, umożliwi Ci także efektywną i precyzyjną obróbkę zgrubną. Możesz więc nie tylko wygładzać elementy już oszlifowane, ale też skutecznie oczyszczać powierzchnie ze starych powłok i usuwać wszelkie nierówności!


To właśnie z uwagi na szerokie spektrum możliwości zastosowania, nasze szlifierki mimośrodowe cieszą się ogromną popularnością wśród profesjonalistów - zarówno w zakładach stolarskich, warsztatach blacharsko-lakierniczych, firmach remontowo-budowlanych, jak i w zakładach przemysłowych, które chętnie używają ich do prac produkcyjnych i konserwacyjnych. Jako urządzenia w pełni bezpieczne i łatwe w obsłudze, doskonale sprawdzą się również w garażu czy przydomowym warsztacie!


Jeśli szukasz uniwersalnej szlifierki o najwyższym poziomie funkcjonalności, nie wahaj się! Wybierz pneumatyczną szlifierkę mimośrodową Airpress!

Szlifierka mimośrodowa pneumatyczna Airpress - najwyższa jakość i efektywność szlifowania oraz polerowania

Znaczną część swoich funkcjonalności szlifierki mimośrodowe zawdzięczają specyficznemu sposobowi pracy stopy szlifierskiej, która jednocześnie wykonuje zarówno ruch oscylacyjny, jak i ruch obrotowy wokół własnej osi. Dlatego też często nazywane są zamiennie szlifierkami oscylacyjno-obrotowymi. Wszystkie pozostałe funkcjonalności naszych pneumatycznych szlifierek mimośrodowych są zasługą perfekcyjnego dopracowania ich konstrukcji oraz parametrów technicznych!


Chcesz zadbać o szybszą i bardziej efektywną pracę, a przy tym mieć pewność wysokiej jakości efektów końcowych? Zarówno sprawną obróbkę zgrubną, jak i dokładniejsze prace wykończeniowe zapewnią Ci wysokie prędkości obrotowe naszych szlifierek mimośrodowych pneumatycznych. Dużo bardziej agresywna praca tych narzędzi gwarantuje większą wydajność i precyzję podczas oczyszczania, wyrównywania i wygładzania powierzchni. Twoje możliwości dodatkowo poszerza skok mimośrodu 5mm, który zapewnia optymalny do większości prac szlifierskich tryb pracy. Dzięki obu tym parametrom, oferowane przez nas urządzenia z powodzeniem wykorzystasz nie tylko do obróbki drewna, ale także powierzchni szpachlowanych oraz metalowych, w tym również podczas naprawy powłok lakierniczych.Pneumatyczne szlifierki mimośrodowe Airpress to również gwarancja najwyższej jakości obróbki, widocznej na pierwszy rzut oka! Wyższy skok mimośrodu zapewnia lepsze zbieranie starych powłok oraz dużo skuteczniejsze usuwanie nierówności. Ruch obrotowy w połączeniu z wyższą prędkością pozwoli Ci uzyskać dużo gładszą powierzchnię podczas obróbki wykańczającej. Pozbywasz się również ryzyka powstawania nieestetycznych i kłopotliwych rys, na które często skarżą się użytkownicy standardowych szlifierek oscylacyjnych. Takie wypadki w końcowej fazie obróbki mogą całkowicie zrujnować całą Twoją pracę. Dlatego warto wybierać urządzenia, które spełniają wymogi jakościowe!


Wybór naszej szlifierki mimośrodowej z napędem pneumatycznym daje Ci jeszcze jedną ogromną przewagę! Docenią ją zwłaszcza profesjonalni użytkownicy, który doskonale wiedzą, że w niektórych sytuacjach idealny efekt końcowy zapewnić może tylko szlifowanie na mokro - niemożliwe do wykonania przy pomocy szlifierek elektrycznych. Nasze pneumatyczne szlifierki mimośrodowe dają Ci taką możliwość, zapewniając przy tym najwyższe bezpieczeństwo pracy!


Dzięki połączeniu ruchu oscylacyjnego z ruchem obrotowym oraz doskonałym parametrom technicznym, szlifierki mimośrodowe Airpress doskonale nadają się również do polerowania. Po wyposażeniu narzędzia w odpowiednią tarczę możesz w prosty sposób zmienić swoją szlifierkę w polerkę pneumatyczną! Wygodne mocowanie na rzepy pozwoli Ci w kilka chwil dopasować funkcjonalność sprzętu do aktualnych potrzeb. Od obróbki zgrubnej po finalne wykończenie powierzchni - wszystko wykonasz przy pomocy jednego urządzenia!


Szlifuj oraz poleruj szybciej i dokładniej z pneumatyczną szlifierką mimośrodową Airpress!


Szlifierka i polerka - szlifierki mimośrodowe pneumatyczne Airpress

Zależy Ci na komforcie pracy i większej swobodzie działania? Wybierz naszą szlifierkę mimośrodową z regulacją obrotów i innymi udogodnieniami!


By zapewnić Ci maksymalną wygodę podczas obróbki ściernej oraz pełną gwarancję wysokiej jakości efektów Twojej pracy, zadbaliśmy o szereg dodatkowych funkcjonalności! Redukcja wibracji oraz niższy poziom hałasu to tylko część z nich.


Doskonale wiemy, że każdy typ obróbki ściernej wymaga innej szybkości szlifowania, a więc i innej prędkości obrotowej. To zróżnicowanie dotyczy również poszczególnych rodzajów materiału. Istnieją powierzchnie, których obróbka wymaga szczególnej delikatności. Inne zaś domagają się bardziej agresywnej pracy narzędzi szlifujących. Dlatego każda szlifierka mimośrodowa pneumatyczna Airpress została wyposażona w mechanizm regulacji obrotów. Konkurencyjne modele pozbawione tej opcji skazują Cię na męczące i niedokładne manewrowanie prędkością obrotową wyłącznie poprzez zmianę siły nacisku szlifierki na powierzchnię. Specjalne pokrętło naszych szlifierek mimośrodowych daje Ci realny i bardzo precyzyjny wpływ na liczbę obrotów, jakie tarcza wykonuje w ciągu minuty. Dzięki temu możesz swobodnie dostosować parametry pracy narzędzia do rodzaju obrabianego materiału oraz typu obróbki! To najwyższa gwarancja perfekcyjnego efektu końcowego!

Szlifierka mimośrodowa z regulacją obrotów - szlifierki mimośrodowe pneumatyczne Airpress

Szlifierka oscylacyjno-obrotowa z systemem odsysania pyłu Airpress

Dodatkowo, wszystkie nasze pneumatyczne szlifierki mimośrodowe posiadają skuteczny oraz wydajny system odsysania i gromadzenia pyłu! Każdy model kupujesz w zestawie z elastyczną rurą odsysającą oraz workiem z wysokiej jakości tkaniny. Mechanizm automatycznego odprowadzania pyłu będzie szczególnie pomocny podczas obróbki drewna oraz szlifowania gładzi gipsowej. Dzięki niemu nie tylko wyeliminujesz problem silnego zapylenia miejsca pracy, ale również zyskasz lepszą kontrolę nad stanem powierzchni w każdym momencie obróbki. Koniec z uciążliwym sprzątaniem i ciągłym przerywaniem pracy!


Pełen zestaw funkcjonalności w połączeniu ze stosunkowo niskim średnim zużyciem powietrza, stawia szlifierki mimośrodowe Airpress w czołówce najbardziej uniwersalnych i pożądanych rozwiązań na rynku pneumatycznych narzędzi do szlifowania! Zarówno szlifierka mimośrodowa 228 l/min, jak i szlifierka mimośrodowa 250 l/min, to doskonały wybór dla profesjonalistów, którym zależy nie tylko na wydajnej, ale i ekonomicznej pracy. To również świetna okazja dla mniej zaawansowanych użytkowników, którzy mają szansę na pracę z najwyższej jakości sprzętem. Narzędzia pneumatyczne o mniejszym zapotrzebowaniu na powietrze sprawnie współpracują również z kompresorami o niższych wydajnościach.


Zainwestuj w najlepszą szlifierkę mimośrodową pneumatyczną na rynku! Postaw na Airpress i pozwól, by Twoja praca zyskała na jakości!