Nitownica pneumatyczna Airpress - jakość, której możesz zaufać!

Szukasz profesjonalnego narzędzia do bardziej zaawansowanych prac konstrukcyjnych? Zależy Ci na dokładnym i trwałym łączeniu elementów metalowych różnego typu? Chcesz zaopatrzyć się w wydajne urządzenie, które wyróżnia się wysoką kulturą pracy, a przy tym nie zrujnuje Twojego budżetu? Poznaj kolejną odsłonę specjalistycznych narzędzi pneumatycznych Airpress! Nasze nitownice pneumatyczne to najwyższej klasy sprzęt, przeznaczony i w pełni dostosowany do profesjonalnych zastosowań warsztatowych i przemysłowych. Stanowią doskonałą alternatywę dla nitownic ręcznych, które wymagają od Ciebie sporego nakładu siły i znacznie spowalniają Twoją pracę. W naszej ofercie znajdziesz modele umożliwiające nitowanie nitami zrywalnymi, przeznaczone zarówno do nitów aluminiowych, jak i stalowych, miedzianych oraz wykonanych ze stali nierdzewnej. Wszystkie będą równie efektywne i w pełni bezpieczne także w rękach mniej zaawansowanych użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nitowaniem. Postaw na niezawodne rozwiązania od lidera branży pneumatycznej! Pracuj szybciej, sprawniej i bez cienia wysiłku z nitownicą pneumatyczną Airpress!


Dowiedz się więcej o naszych nitownicach pneumatycznych...

Nitownica pneumatyczna 3.2-4.8 mm - do nitów zrywalnych (aluminiowych)
700,00 zł 861,00 zł
Nitownica pneumatyczna 4.8 mm
1 000,00 zł 1 230,00 zł
Zobacz szczegóły

Produkty 2

Nitownica pneumatyczna od Airpress - efektywność na miarę wysokich oczekiwań

Choć rozwój technik spawalniczych nieco osłabił pozycję nitowania jako najskuteczniejszego sposobu na trwałe łączenie powierzchni i elementów, wciąż pozostaje ono niezwykle popularną i w pewnych sytuacjach niezastąpioną metodą, powszechnie stosowaną w pracach konstrukcyjnych i montażowych w wielu branżach. Profesjonaliści cenią nitownice za uniwersalność i wygodę pracy, majsterkowicze zaś za prostotę i przystępność. Z myślą o oczekiwaniach różnych grup użytkowników narzędzi pneumatycznych opracowaliśmy optymalne rozwiązania, które pozwolą Ci na łatwe i precyzyjne nitowanie w różnych warunkach. Sprawdź dostępne wersje naszych nitownic pneumatycznych i dobierz model odpowiedni do Twoich potrzeb!

Nitownica pneumatyczna Airpress

Z pomocą nitownicy połączysz przede wszystkim elementy metalowe oraz stalowe, co generuje różnorodne możliwości zastosowania i wpływa na niesłabnącą popularność nitowania jako alternatywy dla tradycyjnego spawania. Jednak komfort i tempo Twojej pracy mogą być różne w zależności od narzędzi, jakich użyjesz do tworzenia połączeń nitowych. Jeśli zamierzasz nitować często lub bardzo intensywnie i w dłuższych cyklach pracy, jesteś we właściwym miejscu! Z myślą o wszystkich, którzy lubią ułatwiać sobie pracę, powstały nitownice pneumatyczne Airpress!


Praca z naszą nitownicą pneumatyczną jest nie tylko znacznie wygodniejsza niż użytkowanie nitownicy ręcznej, ale - co ważniejsze - jest to też praca dużo bardziej efektywna niż nitowanie przy użyciu nitownic elektrycznych. Nie wymaga od Ciebie użycia siły własnych mięśni, a moc sprężonego powietrza oraz dopracowane przez nas parametry techniczne gwarantują Ci najwyższą sprawność, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników! Każdy z dostępnych w naszym sklepie modeli przewyższa swoimi możliwościami również większość konkurencyjnych rozwiązań pneumatycznych.


Przed Tobą dużo nitowania i czujesz, że nie ma czasu do stracenia? Wybierz nitownicę pneumatyczną Airpress i przekonaj się, jakie to proste!

Najwyższa jakość połączeń nitowych w każdych warunkach? Z naszymi nitownicami pneumatycznymi masz to jak w banku!

Mimo że nity cenione są głównie za stabilność i wytrzymałość, w praktyce jakość i trwałość połączeń nitowych w znacznej mierze zależy od parametrów technicznych stosowanego narzędzia - w szczególności zaś od siły zacisku, jaką są w stanie wygenerować. Nitownice pneumatyczne Airpress cieszą się wielkim uznaniem wśród zawodowców różnych specjalizacji, projektowane były bowiem z myślą o zastosowaniach profesjonalnych i maksymalnej funkcjonalności. Dlatego każdy z oferowanych modeli to gwarancja mocnego zacisku nitów oraz idealnych efektów końcowych!

Siła robocza naszych nitownic jest średnio dwukrotnie wyższa niż parametry większości dostępnych na rynku modeli konkurencyjnych. Nawet przeznaczona do lżejszych prac nitownica pneumatyczna do nitów aluminiowych oferuje Ci siłę roboczą na poziomie aż 19,83 kN! Wysoka moc nitownic marki Airpress nie tylko umożliwia Ci szerszy zakres nitowania, ale również pozwoli Ci uzyskać naprawdę szczelne, dokładne i dużo trwalsze mocowania. Jest to szczególnie istotne podczas pracy przy trudnych materiałach oraz konstrukcjach, w których wytrzymałość mocowań jest priorytetem ze względów bezpieczeństwa. Nitując nitownicą pneumatyczną Airpress masz pewność mocnych i precyzyjnych połączeń, które spełnią wymogi jakościowe w każdej branży.


Ale to nie wszystko! Wszystkie dostępne w naszej ofercie nitownice pneumatyczne to nitownice do nitów zrywalnych. Takie modele zapewnią Ci bezproblemową i wygodną pracę nawet przy jednostronnym dostępie do łączonych powierzchni. Z ich pomocą możesz również pozwolić sobie na nitowanie w miejscach trudno dostępnych, zachowując przy tym najwyższą jakość połączeń. Tego rodzaju pracę ułatwi Ci np. nasza nitownica pneumatyczna 4.8 mm, wyposażona w głowicę z wydłużonym przodem. Zarówno ponadprzeciętna siła zacisku, jak i możliwość pracy w nietypowych okolicznościach sprawiają, że nitownice pneumatyczne Airpress to niezawodne narzędzia zarówno do standardowych prac montażowych, jak i do profesjonalnego zastosowania w zakładach produkcyjnych i przemysłowych.


Pracuj na najwyższym poziomie i w każdych warunkach! Zadbaj o jakość, precyzję i bezpieczeństwo połączeń nitowych, wybierając profesjonalną nitownicę pneumatyczną od Airpress!


Nitownica do nitów zrywalnych - nitownice pneumatyczne Airpress

Sprawdź, jak działa nitownica pneumatyczna Airpress, a nie zamienisz jej na żadną inną!


Nitownica pneumatyczna z końcówką obrotową - Airpress

Efektywność i funkcjonalność to oczywiście kluczowe elementy każdej dobrej nitownicy pneumatycznej, decydujące o jej wartości użytkowej. Jednak bez względu na to, czy nitować chcesz w przydomowej pracowni, czy też w profesjonalnym zakładzie usługowym, potrzebujesz sprzętu, który będzie wygodny i wytrzymały. W odpowiedzi na potrzeby różnych grup użytkowników, zadbaliśmy o szereg usprawnień, które gwarantują Ci najwyższy komfort pracy przez długie lata!


Każda nitownica pneumatyczna Airpress to potężna energia zaciskowa zamknięta w lekkiej i ergonomicznej formie. Lekka konstrukcja i precyzyjnie wyważona rękojeść sprawiają, że narzędzie doskonale leży w dłoni, zapewniając Ci długie cykle precyzyjnego nitowania bez nadmiernego obciążenia. Ma to szczególne znaczenie w zastosowaniach profesjonalnych, wymagających zachowania optymalnego poziomu efektywności pracy.


Wszystkie modele naszych nitownic wyposażone zostały w obrotowe końcówki przyłączeniowe 360º, które pozwolą Ci swobodnie operować narzędziem podczas pracy w miejscach trudno dostępnych. Odpowiedni poziom bezpieczeństwa pracy zapewniają z kolei - w zależności od modelu - specjalne pojemniki, do których zasysane są zerwane końcówki nitów lub osłony ochronne, które eliminują ryzyko ich niekontrolowanego wyrzutu.


Najwyższej jakości komponenty wykorzystane do produkcji naszych nitownic pneumatycznych czynią z nich wyjątkowo odporne na przeciążenia narzędzia, które sprostają najtrudniejszym i najbardziej wymagającym warunkom pracy. Najsilniej narażone na eksploatację elementy konstrukcyjne - w tym przede wszystkim szczęki zaciskowe - zostały dodatkowo wzmocnione, by zapewnić Ci nie tylko najwyższą wydajność, ale również maksymalną wytrzymałość zakupionych narzędzi.


Postaw na sprawdzone rozwiązania zaprojektowane z myślą o intensywnej i komfortowej pracy. Nitownica pneumatyczna Airpress to pewna inwestycja na lata!

Nitownica pneumatyczna z pojemnikiem - Airpress