Szlifierka trzpieniowa pneumatyczna - bo diabeł tkwi w szczegółach!

Planujesz prace szlifierskie, które wymagają dużej dokładności i precyzji? Chcesz bez problemu obrabiać niewielkie elementy i dotrzeć w miejsca trudno dostępne? Interesuje Cię szlifierka pneumatyczna, która ma predyspozycje do różnych zastosowań, a przy tym pozwoli Ci na pracę nawet z najtwardszymi materiałami? Z pomocą przychodzą nasze szlifierki trzpieniowe - niepozorne narzędzia pneumatyczne o wielkiej mocy i nieograniczonych możliwościach! Zaprojektowane z najwyższą dbałością o ergonomię, lekkie i poręczne szlifierki trzpieniowe Airpress zapewnią Ci nie tylko niespotykaną precyzję szlifu, ale również wysoki komfort pracy. Zrób pierwszy krok do perfekcji! Już dziś wybierz swój model i profesjonalnie zadbaj o każdy najmniejszy detal!


Dowiedz się więcej o naszych szlifierkach trzpieniowych pneumatycznych...

sort-descending
Szlifierka trzpieniowa pneumatyczna - kątowa - 6 mm 1/4" 342 l/min
285,72 zł 351,44 zł
Szlifierka pneumatyczna prosta - trzpieniowa długa - 6 mm 1/4" 113 l/min
310,00 zł 381,30 zł
Szlifierka pneumatyczna prosta - trzpieniowa krótka - 6 mm 1/4" 312 l/min
238,57 zł 293,44 zł

Produkty 3

Szlifierka trzpieniowa prosta - najbardziej wszechstronne narzędzie do szlifowania

Frezowanie, grawerowanie, szlifowanie, gratowanie, polerowanie, a nawet wiercenie, cięcie i czyszczenie - nie ma czynności, która przerośnie możliwości pneumatycznych szlifierek trzpieniowych Airpress. Stabilne uchwyty z tuleją zaciskową pozwalają na łatwy montaż dowolnych końcówek roboczych i dostosowanie narzędzia do aktualnych potrzeb i planowanych aktywności. Szlifierkę prostą (tzw. szlifierkę palcową) możesz uzbroić m.in. w tarcze szlifierskie lub tnące, frezy trzpieniowe, szczotki, kamienie szlifierskie lub frezarskie, ściernice listkowe czy wiertła. Właśnie z uwagi na swoją uniwersalność szlifierki trzpieniowe pneumatyczne znajdują szerokie zastosowanie w najróżniejszych aktywnościach, rodzajach usług i gałęziach przemysłu.


Pneumatyczna szlifierka trzpieniowa długa - narzędzia do szlifowania Airpress

Każda ze szlifierek trzpieniowych Airpress to szlifierka wysokoobrotowa - wybrane modele osiągają prędkość obrotową na poziomie 20 000 - 25 000 obr./min. Takie parametry gwarantują Ci szybką i dokładną obróbkę, a jednocześnie oferują szeroki wachlarz możliwości. Szlifierki wolnoobrotowe radzą sobie dobrze z pracą przy łatwych w obróbce materiałach, takich jak miękkie gatunki drewna i tworzywa sztuczne. Przyjmuje się więc, że to raczej sprzęt do zastosowań amatorskich i półprofesjonalnych. Szlifierki wysokoobrotowe Airpress to w pełni profesjonalne narzędzia do szlifowania, które nie tylko zapewnią Ci wyższą efektywność pracy, ale także umożliwią obróbkę nawet najtwardszych materiałów, takich jak metal czy kamień. Doskonale sprawdzają się również w obróbce szkła.


W naszej ofercie, poza szlifierką trzpieniową prostą krótką oraz szlifierką trzpieniową prostą długą, znajdziesz również szlifierkę trzpieniową kątową - przeznaczoną do pracy w bardzo ciasnych przestrzeniach, w których konieczne jest ustawienie narzędzia pod kątem.

Wybierz jedną z naszych szlifierek trzpieniowych i podnieś jakość swojej pracy!

Szlifierka precyzyjna do zadań specjalnych


Istnieją sytuacje, w których pneumatyczna szlifierka trzpieniowa jest tylko wygodną alternatywą. Jednak w przypadku szczególnie trudnych i skomplikowanych prac szlifierskich będzie ona absolutnie niezbędna. Szlifierka trzpieniowa to bowiem najbardziej precyzyjne ze wszystkich narzędzi do szlifowania, a swój potencjał w pełni ujawnia wszędzie tam, gdzie inne szlifierki okazują się bezużyteczne.


Szlifierki trzpieniowe pneumatyczne marki Airpress to wysokiej klasy sprzęt, niezastąpiony podczas obróbki powierzchni trudno dostępnych oraz niewielkich elementów, wymagających maksymalnie precyzyjnego szlifu. Jest nieocenioną pomocą w pracy z odlewami stalowymi i żeliwnymi, szczególnie przy wąskich i długich kanałach. Doskonale sprawdza się także przy wygładzaniu wnętrz otworów, wycięć oraz wgłębień, również tych o złożonych i nieregularnych kształtach. Skutecznie eliminuje ogniska korozji z różnego rodzaju powierzchni metalowych. Świetnie radzi sobie również z obróbką rogów i krawędzi wewnętrznych oraz z usuwaniem spoin spawalniczych.


Nasza pneumatyczna szlifierka trzpieniowa może służyć Ci jako niezawodna szlifierka do metalu. Jej imponujące możliwości od lat doceniają różnego rodzaju serwisanci, instalatorzy, mechanicy samochodowi, blacharze i lakiernicy, ślusarze, spawacze oraz pracownicy przemysłowi. Urządzenie możesz wykorzystać także przy renowacji mebli, szczególnie wszelkiego rodzaju rzeźbień i detali ozdobnych. Cieszy się ogromną popularnością wśród rękodzielników i profesjonalnych rzemieślników, zajmujących się modelarstwem, złotnictwem, a nawet kowalstwem artystycznym.

Weź przykład z profesjonalistów. Wszędzie tam, gdzie Twoja praca wymaga mocy i precyzji, sięgnij po szlifierkę trzpieniową pneumatyczną od Airpress!


Szlifierka prosta - szlifierki trzpieniowe pneumatyczne Airpress

Szlifierka trzpieniowa z blokadą bezpieczeństwa - profesjonalne narzędzia do szlifowania Airpress

Pneumatyczne szlifierki trzpieniowe Airpress - maksimum wygody dla każdego perfekcjonisty!

By nasze szlifierki w 100% spełniały swoje funkcje, zadbaliśmy o każdy szczegół, który zwiększa ich funkcjonalność. Precyzyjna obróbka detali oraz powierzchni w miejscach trudno dostępnych wymaga lekkości i swobody ruchów. Dlatego perfekcyjny efekt końcowy pozwolą Ci uzyskać wyłącznie narzędzia zaprojektowane z myślą o komforcie pracy. Takie właśnie są szlifierki trzpieniowe marki Airpress!


Prosta konstrukcja oraz kompozytowa obudowa zapewniają niewielkie gabaryty i małą wagę, dzięki czemu możesz łatwiej manewrować narzędziem, a Twoje dłonie nie męczą się nawet przy długiej obróbce. Gumowe uchwyty antypoślizgowe oraz redukcja drgań gwarantują pewny i stabilny chwyt oraz płynną pracę, podczas której nic nie zaburza Twoich ruchów. Wszystkie modele naszych szlifierek trzpieniowych wyposażone zostały we włącznik z blokadą, która chroni przed nieumyślnym uruchomieniem narzędzia - żaden przypadkowy ruch nie zniszczy efektów Twojej pracy.


Droga do perfekcji nigdy nie była prostsza! Wypróbuj jedną z pneumatycznych szlifierek trzpieniowych Airpress.