Praca w Airpress

Aktualne oferty pracy

Pracuj z nami jako : Graphic Designer

Miejsce pracy: Airpress Polska - Wysogotowo, ul. Batorowska 38

  • umowa o pracę
  • pełen etat
  • specjalista (mid / regular)
  • praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie materiałów graficznych (DIGITAL i PRINT)
  • zapewnienie spójności szaty graficznej wszelkich projektowanych materiałów ze strategią marketingową i celami organizacji
  • projektowanie graficzne wszelkich materiałów promocyjnych na potrzeby kanałów: offline (witryny, opakowania, ulotki, plakaty, katalogi etc.) oraz online (bannery, slidery na stronę www, adwordsy, newslettery, posty na social media etc.)
  • kontakt z drukarniami i agencjami

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie, znajomość DTP
  • kreatywność i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • bardzo dobra organizacja pracy – systematyczność i skrupulatność, dbanie o szczegóły i terminy
  • bardzo dobra znajomość programów (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign, znajomość programów do edycji i obróbki video: Adobe Premiere/After Effects)
  • znajomość trendów w grafice i marketingu
  • podstawowa wiedza z zakresu UX/UI
  • wymagane Portfolio

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas
  • stanowisko w strukturach Airpress - lidera branży pneumatycznej
  • stabilna pozycja rynkowa firmy
  • pracą w biurze w prężnym międzynarodowym zespole
  • przestrzeń na wdrażanie swoich pomysłów
  • możliwości rozwoju przy wielu projektach
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do karty Multisport
▼ Formularz

Inne opcje:

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz skorzystać z naszego formularza, możesz zgłosić swoją kandydaturę w bardziej tradycyjny sposób:

Prześlij nam swój list motywacyjny, CV i referencje wraz z zeskanowaną, podpisaną klauzulą RODO. Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń do nas pod numer 61 652 57 00. Czekamy na wiadomość od Ciebie! Możesz także wysłać swoją aplikację na bok@airpress.pl.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Poniżej znajduje się Klauzula informacyjną RODO dla kandydatów do pracy w Airpress Polska Sp. z o.o.

➥ Klauzula RODO