Szlifierka kątowa pneumatyczna - więcej niż szlifowanie

Potrzebujesz prostej w obsłudze szlifierki do różnego rodzaju prac wykończeniowych, naprawczych lub konstrukcyjnych w przydomowym garażu? A może chcesz zainwestować w wydajne i ekonomiczne narzędzia pneumatyczne do profesjonalnych zastosowań warsztatowych lub przemysłowych? Szukasz wygodnego i bezpiecznego narzędzia, które wykorzystasz nie tylko do szlifowania, ale i do cięcia blachy, drewna, płytek, rur stalowych, a nawet betonu? Mamy to, czego szukasz! Szlifierki kątowe pneumatyczne marki Airpress to wysokiej klasy urządzenia, które sprostają każdemu wyzwaniu. Wykorzystanie najwyższej jakości podzespołów i materiałów kompozytowych jest gwarancją efektywnej pracy i długiej żywotności naszych kątówek. Poznaj ich możliwości w praktyce!


Dowiedz się więcej o naszych szlifierkach kątowych pneumatycznych...

sort-descending
Szlifierka kątowa pneumatyczna 125 mm 1/2" 1044 l/min
907,15 zł 1 115,79 zł
Szlifierka kątowa pneumatyczna 125 mm 1/4" 1134 l/min
835,72 zł 1 027,94 zł
Szlifierka pneumatyczna/Przecinarka tarczowa 75 mm 3" 240 l/min
270,00 zł 332,10 zł

Produkty 3

Pneumatyczne szlifierki kątowe Airpress - niezawodne narzędzia do cięcia

Szlifierka kątowa (zwana potocznie “kątówką”) z napędem pneumatycznym to doskonałe narzędzie warsztatowe, które sprawdzi się zarówno w profesjonalnych zakładach mechaniki pojazdowej czy przydomowych warsztatach, jak i w zakładach przemysłowych. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim wysokim parametrom technicznym oraz imponującej funkcjonalności, która pozwala na różnorodne zastosowania. Dopilnowaliśmy, by właśnie tymi zaletami wyróżniały się nasze szlifierki kątowe pneumatyczne!


Szlifierka kątowa pneumatyczna - narzędzia do cięcia Airpress

Jak wszystkie inne szlifierki, nadają się one oczywiście do obróbki zrębowej oraz zgrubnej, tj. szlifowania, polerowania, frezowania, satynowania, wyrównywania oraz oczyszczania wszelkiego rodzaju powierzchni, w tym w szczególności tych najtrudniejszych - wykonanych z bardzo twardych materiałów. Z uwagi na swoją budowę wyjątkowo pomocne będą podczas obróbki krawędzi, elementów konstrukcji ramowych i innych powierzchni o nieregularnych kształtach. Jednak ich dodatkowym atutem jest to, że w przeciwieństwie do innych modeli szlifierek pneumatycznych, doskonale sprawdzają się również jako narzędzia do cięcia i właśnie w takim charakterze wykorzystywane są najczęściej. Im lepsze są ich parametry, tym większe masz możliwości. Dlatego postaw na jedną z pneumatycznych szlifierek kątowych Airpress!


Wszystkie modele naszych kątówek wyposażone zostały w najwyższej jakości koła zębate i silniki pneumatyczne, które gwarantują Ci długie cykle pracy, wysokie prędkości obrotowe (na poziomie 12 000 - 20 000 obr./min) oraz odporność na przeciążenia. Dzięki temu są w stanie sprostać nawet najtrudniejszym warunkom pracy oraz najbardziej wymagającym materiałom. Uniwersalne wrzeciona M14 pozwolą Ci na łatwy montaż dowolnych szczotek i tarcz, a tym samym szybkie dostosowanie narzędzia do aktualnych zadań. Wyjątkowo wysoka moc przeliczeniowa naszych szlifierek kątowych umożliwi Ci zarówno cięcie blachy, płytek ceramicznych, rur stalowych czy metalu, jak i rowkowanie oraz cięcie betonu lub kamienia. Z takim urządzeniem możesz stawić czoła każdemu wyzwaniu!


Mini przecinarka tarczowa czy szlifierka kątowa 125mm? Dobierz model najlepszy do Twoich potrzeb!

Z szerokiej funkcjonalności szlifierek kątowych korzystają przedstawiciele najróżniejszych branż usługowych i gałęzi przemysłu, a także majsterkowicze różnych specjalizacji. W zależności od stopnia trudności i zaawansowania zadań, z jakimi się mierzą, każdy z nich ma inne wymagania. Dlatego zadbaliśmy o odpowiednie zróżnicowanie naszej oferty pneumatycznych szlifierek kątowych tak, aby każdy użytkownik znalazł odpowiedni dla siebie model!


Przecinarka tarczowa 75mm doskonale sprawdzi się w charakterze poręcznego, a przy tym i wydajnego przecinaka do metalu lub innych trudnych w obróbce materiałów. Z uwagi na stosunkowo niskie zużycie powietrza będzie najlepszym wyborem, jeśli szukasz szlifierki do warsztatu domowego i dysponujesz kompresorem o przeciętnej wydajności. Nie tracisz przy tym na funkcjonalności urządzenia - prędkość obrotowa na poziomie 20 000 obr./min zapewni Ci optymalny wachlarz możliwości zastosowania narzędzia. Jego potencjał docenią również pracownicy firm remontowych oraz zakładów blacharsko-lakierniczych, a także hydraulicy i różnego rodzaju serwisanci.


Jeśli jednak potrzebujesz szlifierki na użytek branży budowlanej, rolnictwa oraz do zastosowań przemysłowych, wybierz szlifierkę kątową 125mm z gwintem ¼ lub szlifierkę kątową 125mm z gwintem ½. Z uwagi na wyższe zapotrzebowanie na sprężone powietrze, to typowe modele dla bardziej zaawansowanych. Z ich pomocą możesz pozwolić sobie na wysokowydajne szlifowanie, a także swobodnie pracować z najtrudniejszymi materiałami, takimi jak kamień czy beton. Wszystkie nasze pneumatyczne szlifierki kątowe 125mm posiadają dodatkową rękojeść boczną z możliwością montażu po obu stronach narzędzia, co zapewnia Ci pewniejszy chwyt, lepszą kontrolę nad urządzeniem oraz większy komfort pracy.


U nas każdy znajdzie coś dla siebie!


Szlifierka kątowa 75mm - przecinak do metalu Airpress Szlifierka kątowa 125mm do cięcia blachy, płytek, rur stalowych, betonu - Airpress

Postaw na bezpieczeństwo - wybierz szlifierkę kątową pneumatyczną od Airpress!

Większe możliwości, to również większe ryzyko. Dlatego w przypadku przeznaczonych głównie do cięcia szlifierek kątowych istotna jest nie tylko efektywność pracy, ale przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo. Wybierając wersję z napędem pneumatycznym, zyskujesz nie tylko gwarancję wyższej wydajności, ale również możliwość bezawaryjnej pracy w szczególnie trudnych warunkach (przestrzeniach o wysokim stopniu zapylenia lub bardzo dużej wilgotności). Dodatkowo zadbaliśmy o szereg elementów, które zapewnią Ci maksimum bezpieczeństwa podczas pracy z naszymi szlifierkami!


Szlifierka kątowa pneumatyczna - bezpieczne narzędzia pneumatyczne Airpress

Pneumatyczne szlifierki kątowe Airpress posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, potwierdzające pełną zgodność sprzętu z europejskimi normami dot. bezpieczeństwa. Wszystkie modele zostały wyposażone w doskonale wyprofilowane uchwyty termoizolacyjne, które nie nadwyrężają dłoni i nadgarstków, dzięki czemu pozwalają Ci na długą i komfortową pracę. Włącznik z wbudowaną blokadą bezpieczeństwa skutecznie uniemożliwia przypadkowe uruchomienie szlifierki, chroniąc Cię przed nieoczekiwanymi wypadkami przy pracy - również tymi wywołanymi chwilową nieuwagą. Niezawodne zabezpieczenie przed iskrami i opiłkami stanowi obudowa antyodpryskowa, która zapobiega niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych odprysków. Szlifierki kątowe 125mm posiadają regulowaną osłonę tarczy, co umożliwia Ci swobodny wybór najbezpieczniejszej pozycji na dany moment, stosownie do aktualnie wykonywanych zadań.


Dbamy o Twoje bezpieczeństwo! Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz sprawdzone szlifierki kątowe pneumatyczne Airpress!