Szlifierka wielofunkcyjna pneumatyczna - i koniec z ograniczeniami!

Często wykonujesz różnego rodzaju obróbkę powierzchni, pracując przy tym z różnymi typami materiałów? Szukasz uniwersalnego narzędzia, które pozwoli Ci ograniczyć ilość użytkowanego sprzętu, a przy tym kontynuować wszystkie interesujące Cię aktywności związane z pracami szlifierskimi? Znajdziesz je wśród naszych narzędzi pneumatycznych! Szlifierki wielofunkcyjne to jeden z rodzajów szlifierek pneumatycznych, który łączy w sobie różnorodne funkcjonalności narzędzi do szlifowania, a tym samym wyróżnia się możliwością bardzo wszechstronnego zastosowania. Z tego względu zamiennie często nazywa się je również multiszlifierkami. Multiszlifierka pneumatyczna jest doskonałym wyborem dla każdego, kto ceni kompleksowe rozwiązania i nie lubi ograniczeń. Wybierz pneumatyczną szlifierkę wielofunkcyjną Airpress i w dowolnym momencie dostosuj jej możliwości do swoich potrzeb!


Dowiedz się więcej o naszych szlifierkach wielofunkcyjnych pneumatycznych...

sort-descending
Szlifierka wielofunkcyjna pneumatyczna 3500 obr./min 1/4" 110 l/min + zestaw akcesoriów
1 428,57 zł 1 757,14 zł

1 element


Jedno narzędzie do wielu zastosowań? Sprawdź pneumatyczne szlifierki wielofunkcyjne Airpress!

Szlifierki wielofunkcyjne z napędem pneumatycznym z roku na rok zyskują na atrakcyjności zarówno wśród majsterkowiczów czy rękodzielników, jak i profesjonalistów z różnych branż, którym zależy na najwyższej wartości użytkowej posiadanego sprzętu. Rosnąca popularność tego rodzaju szlifierek pneumatycznych wynika nie tylko z ich wszechstronności, choć to oczywiście kluczowa zaleta. Do innych korzyści niewątpliwe należą: oszczędność miejsca, wygoda pracy, łatwość transportu czy kwestie ekonomiczne.


W bogatej ofercie dostępnych na rynku narzędzi wielofunkcyjnych łatwo jednak dać się zwieść. Pod hucznie brzmiącą nazwą “multiszlifierka” często kryje się np. po prostu szlifierka z funkcją polerki. Nie u nas! Na tle konkurencyjnych rozwiązań szlifierki wielofunkcyjne Airpress wyróżniają się naprawdę szerokim wachlarzem zastosowań. Konstrukcja wykorzystująca trzpień szybkomocujący pozwala na prostą i sprawną wymianę najróżniejszych adapterów, szczotek i tarcz, stosownie do funkcjonalności, jaką chcesz nadać narzędziu. Ty decydujesz!


Oferowane przez nas pneumatyczne szlifierki wielofunkcyjne przeznaczone są do użytku w gospodarstwach domowych i garażach, a także do użytku profesjonalnego w warsztatach samochodowych lub blacharsko-lakierniczych, w zakładach renowacyjnych, firmach remontowych oraz w różnego rodzaju przedsiębiorstwach usługowych. Świetnie sprawdzają się też podczas wszelkich prac konserwacyjnych. To również idealne narzędzia pneumatyczne do pracy w terenie - możesz zabrać ze sobą jedno urządzenie, które zastąpi Ci kilka narzędzi szlifierskich.


Pozbądź się ograniczeń i postaw na prawdziwą wielofunkcyjność od Airpress!

Szlifierka wielofunkcyjna z trzpieniem szybkomocującym - narzędzia pneumatyczne Airpress

Wydajna szlifierka wielofunkcyjna pneumatyczna dla mechanika, lakiernika, renowatora, konserwatora i majsterkowicza

Seria pneumatycznych szlifierek wielofunkcyjnych Airpress została zaprojektowana z myślą o wymagających użytkownikach, którzy poszukują profesjonalnego sprzętu. Solidna konstrukcja oparta na wysokiej jakości częściach mechanicznych oraz obudowa z materiałów kompozytowych gwarantują dużą wytrzymałość i długą żywotność tych narzędzi. Z powodzeniem możesz wykorzystywać je zarówno w warunkach domowych, jak i podczas bardziej intensywnych prac warsztatowych czy remontowych.


Szlifierka wielofunkcyjna pneumatyczna Airpress

Umożliwia to również optymalne połączenie niskiego zapotrzebowania na powietrza z wysokimi prędkościami obrotowymi. Dzięki niemu bez problemu zasilisz naszą pneumatyczną szlifierkę wielofunkcyjną nawet standardowym kompresorem o przeciętnej wydajności. Mniejsze zużycie powietrza to również niższe koszty pracy urządzenia i znaczne oszczędności dla Twojego warsztatu czy firmy remontowej. Zarówno w zastosowaniu amatorskim, jak i profesjonalnym, możesz liczyć na satysfakcjonującą wydajność, która pozwoli Ci zwiększyć efektywność pracy!>


Najchętniej wybieranym modelem jest nasza pneumatyczna szlifierka wielofunkcyjna z akcesoriami, oferowana w zestawie dedykowanym głównie mechanikom i lakiernikom, ekipom remontowym, renowatorom, konserwatorom oraz majsterkowiczom. Zawarte w zestawie końcówki robocze umożliwią Ci szybkie i sprawne usuwanie rdzy z karoserii i podwozia, a także wszelkiego rodzaju maszyn i elementów metalowych narażonych na korozję.


To uniwersalne narzędzie zapewni Ci również skuteczne i bezpieczne oczyszczanie powierzchni - zarówno tych delikatniejszych, jak i wymagających intensywnej obróbki. Różnorodne końcówki pozwolą Ci nie tylko na usuwanie resztek starego lakieru, farby i innych powłok z powierzchni drewnianych, ceramicznych lub stalowych, ale również pozostałości kleju, silikonów czy materiałów uszczelniających z powierzchni wrażliwych na zarysowania, np. lakierowanych.


Do każdej pneumatycznej szlifierki wielofunkcyjnej Airpress możesz dokupić najróżniejsze szczotki i tarcze, które umożliwią Ci również cięcie, szlifowanie i pozostałe aktywności związane z obróbką powierzchni, pracami remontowymi, instalacyjnymi, konserwacyjnymi i najróżniejszymi formami majsterkowania.


Wysoka wydajność i wszechstronne zastosowanie do Twojej dyspozycji! Z naszą szlifierką wielofunkcyjną pneumatyczną jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!

Lekka, poręczna i bezpieczna szlifierka wielofunkcyjna od Airpress - musisz ją mieć!


Wszystkie modele naszych pneumatycznych szlifierek wielofunkcyjnych to kompaktowe urządzenia, które zapewnią Ci wysoki komfort i kulturę pracy. Niska waga i ergonomiczna konstrukcja pozwolą Ci na długą i wygodną pracę, bez nadmiernego obciążenia dłoni i nadgarstków. Wszystkie narzędzia wyposażone zostały we włącznik z blokadą, który chroni bezpieczeństwo operatora, uniemożliwiając przypadkowe uruchomienie szlifierki. Osłona tarczy zapobiega niebezpiecznemu rozpryskiwaniu się iskier i opiłków. Z myślą o Twoim zdrowiu zadbaliśmy również o redukcję drgań i hałasu podczas pracy urządzenia. Możesz w pełni skupić się na wykonywanych czynnościach!

By dodatkowo zwiększyć Twoją wygodę, a przy tym również efektywność i jakość Twojej pracy, konstrukcję naszych szlifierek wielofunkcyjnych wzbogaciliśmy o dodatkowe elementy. Umieszczony w rękojeści regulator powietrza pozwoli Ci kontrolować maksymalne obroty szlifierki i dostosować je do aktualnych potrzeb - zarówno do typu obróbki, jak i rodzaju materiału. Dodatkowa rękojeść boczna zapewni Ci pewny i stabilny chwyt oraz ułatwi precyzyjne manewrowanie narzędziem.


Zyskaj pełną kontrolę i maksymalny komfort pracy! Wybierz pneumatyczną szlifierkę wielofunkcyjną Airpress!


Pneumatyczna szlifierka wielofunkcyjna z regulacją obrotów - Airpress