Nasadki udarowe - większe możliwości Twoich narzędzi pneumatycznych!

Szukasz nasadek, które umożliwią Ci bardziej zaawansowane prace ze sprężonym powietrzem i nie zniszczą się po kilku użyciach? Nasadki udarowe to końcówki robocze niezbędne do pracy z pneumatycznymi kluczami udarowymi i wkrętarkami, a nierzadko również z bardziej zaawansowanymi grzechotkami. Dzięki precyzji wykonania oraz zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, pod względem trwałości i funkcjonalności nasze nasadki nie mają sobie równych. Wyposaż swoje narzędzia pneumatyczne w nasadki udarowe Airpress i ciesz się pełną swobodą działania!

Dowiedz się więcej o naszych nasadkach udarowych...

sort-descending
Nasadki udarowe 1" - zestaw 5 elementów
400,00 zł 492,00 zł
Nasadki udarowe 3/4" - zestaw 8 elementów
350,00 zł 430,50 zł
Zestaw nasadek udarowych 1/2" - 12 elementów
178,57 zł 219,64 zł

Produkty 3

Nasadki udarowe od Airpress - maksymalna trwałość i szerokie zastosowanie

Nasadki udarowe to wspaniała alternatywa dla zwykłych nasadek, szczególnie wśród użytkowników o nieco większych wymaganiach. Ich podstawową przewagą jest znacznie większa wytrzymałość, która dodaje im wielu funkcjonalności. Choć świetnie sprawdzają się jako nasadki do wkrętarki, to jednak przede wszystkim niezastąpione nasadki do klucza udarowego - zwłaszcza, jeśli planujesz bardziej zaawansowane prace.


Nasadka udarowa -  nasadki do wkrętarki klucza udarowego Airpress

Nasadki udarowe Airpress nadają się oczywiście również do użytku z kluczami i wkrętarkami elektrycznymi oraz narzędziami ręcznymi. Stworzone jednak zostały głównie z myślą o narzędziach pneumatycznych, charakteryzujących się znacznie mocniejszym udarem. Większa siła udaru to większe możliwości, ale również większe ryzyko pęknięcia nasadki podczas bardziej intensywnej pracy. Kute na gorąco z najwyższej jakości stali chromowo-molibdenowej (Cr-Mo), nasze nasadki udarowe gwarantują Ci skuteczną i w pełni bezpieczną pracę nawet z bardzo trudnymi materiałami, takimi jak beton czy mocno zużyte śruby.


Swoją matową czarną barwę zawdzięczają specjalnej powłoce oksydowanej. Pokryte nią narzędzia i części robocze są odporne na korozję oraz czynniki zewnętrzne, dzięki czemu są znacznie bardziej wytrzymałe i długowieczne.


Wybierając nasadki udarowe marki Airpress, możesz mieć pewność, że inwestujesz w akcesoria, które będą Ci służyć przez długie lata!

Najlepsze nasadki do obrobionych śrub

Nasadki udarowe Airpress to nie tylko doskonała jakość i ponadprzeciętna wytrzymałość. To również odpowiednio zaprojektowany kształt, który zapewni Ci idealną siłę dokręcania śrub i nakrętek, a także pozwoli ograniczyć wszelkie straty energii. W rezultacie Twoja praca z wkrętarkami i kluczami udarowymi będzie skuteczna i efektywna!


Precyzja wykonania naszych nasadek czyni z nich doskonałe nasadki do obrobionych śrub. Solidne mocowanie oraz perfekcyjnie dopracowane gniazda 6-kątne gwarantują Ci nie tylko pełną kompatybilność z narzędziami pneumatycznymi o odpowiednim rozmiarze trzpienia, ale również pozwalają Ci na swobodną pracę nawet z bardzo mocnymi kluczami udarowymi. Mocny udar oraz stabilne i precyzyjne dopasowanie do śruby to recepta na wszystkie wyzwania. Poradzisz sobie z każdą obrobioną śrubą!


Nie zwlekaj i sprawdź skuteczność nasadek udarowych Airpress!

Nasadki do obrobionych śrub - nasadki udarowe Airpress

Nasadki udarowe 1/2 czy nasadki udarowe 3/4 cala? Wybieraj spośród najpopularniejszych rozmiarów!

W ofercie Airpress znajdziesz nasadki udarowe w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je zarówno do posiadanych narzędzi, jak i planowanych prac.


Wszystkie nasadki udarowe Airpress sprzedawane są w praktycznych zestawach, zamkniętych w metalowych kasetach lub funkcjonalnych walizkach, co gwarantuje Ci zarówno bezpieczne przechowywanie, jak i wygodny transport. Sposób, w jaki poszczególne zestawy zostały skompletowane, pozwala z łatwością dobrać odpowiedni pakiet do nawet najbardziej specyficznych potrzeb.


Znajdziesz u nas zarówno zestaw nasadek udarowych 1/2“ w standardowych rozmiarach 10mm-24mm (dodatkowo wyposażony w przegub kulowy i praktyczną przedłużkę), jak i zestaw nasadek 1” w nietypowych rozmiarach 32mm-41mm - przeznaczony do pracy przy bardzo dużych pojazdach i maszynach (w tym rolniczych i budowlanych).


Wybierz swój zestaw już dziś i ciesz się nowymi możliwościami, jakie dają nasadki udarowe marki Airpress!

Nasadki udarowe 1/2 - zestaw nasadek udarowych Airpress