Kontakt

Strefa serwisu i części. Doradztwo i wsparcie produktowe


Sprzedaż Części. Serwis

T: 61 652 57 00 w. 2
E: serwis@airpress.pl
W razie problemów ze sprzętem AIRPRESS skontaktuj się z nami poprzez Formularz serwisowy
Dział Obsługi Klienta

T: 61 652 57 00 w. 1
T: +48 516 453 505
E: bok@airpress.pl
Sklep AIRPRESS znajduje się w Przeźmierowie przy ul. Rynkowej 156

Sprzedaż i obsługa regionalna

Skieruj swoje zapytanie do przedstawiciela z Twojego regionu


Województwa: dolnośląskie, opolskie

Jacek Jedwabny

T: +48 501 316 971
E: j.jedwabny@airpress.pl
Województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie

Wojciech Rynkowski

T: +48 602 669 076
E: w.rynkowski@airpress.pl
Województwa: lubelskie, mazowieckie

Mateusz Mania

T: +48 516 429 441
E: m.mania@airpress.pl
Województwa: łódzkie, wielkopolskie

Przemysław Makowski

T: +48 513 100 960
E: p.makowski@airpress.pl
Województwa: małopolskie, śląskie

Maciej Wieliński

T: +48 501 316 951
E: m.wielinski@airpress.pl
Województwa: podlaskie, warmińsko-mazurskie

Mateusz Lubiecki

T: +48 602 421 590
E: m.lubiecki@airpress.pl
Województwa: podkarpackie, świętokrzyskie

Tomasz Dziekan

T: +48 513 899 350
E: t.dziekan@airpress.pl
Województwa: zachodniopomorskie, lubuskie

Daniel Botuliński

T: +48 602 652 489
E: d.botulinski@airpress.pl

Rozwiązania dla przemysłu oraz lakiernictwa


Rozwiązania dla przemysłu

Janusz Romanowski

T: +48 516 869 939
E: j.romanowski@airpress.pl
Rozwiązania dla lakiernictwa

Jacek Karbowiak

T: +48 516 190 855
E: j.karbowiak@airpress.pl

Znajdź nas na Mapach Google


AIRPRESS POLSKA SP. Z O.O.
ul. Rynkowa 156
62-081 Przeźmierowo
Punkt czynny:
Poniedziałek - Piątek 800-1200 / 1230-1630
tel: +48 61 652 57 00
fax: +48 61 652 57 01
mail: bok@airpress.pl