Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej o produktach Airpress? A może szukasz informacji o interesującym Cię kompresorze? Poniżej znajdziesz bezpośredni kontakt do każdego z naszych przedstawicieli. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Strefa serwisu i części. Doradztwo i wsparcie produktowe

Sprzedaż Części. Serwis

T:61 65 25 700 w. 2
E:serwis@airpress.pl
W razie problemów ze sprzętem AIRPRESS skontaktuj się z nami poprzez Formularz serwisowy

Dane Firmy

NIP: 852-23-76-978
REGON: 812551711
KRS: 0000560350

Sprzedaż i obsługa regionalna

Skieruj swoje zapytanie do przedstawiciela z Twojego regionu

Woj.: dolnośląskie, opolskie

Jacek Jedwabny

T: +48 501 316 971
E:j.jedwabny@airpress.pl

Woj.: kujawsko-pomorskie, pomorskie

Wojciech Rynkowski

T: +48 602 669 076
E:w.rynkowski@airpress.pl

Woj.: lubelskie, mazowieckie

Mateusz Mania

T: +48 516 429 441
E:m.mania@airpress.pl

Woj.: łódzkie, wielkopolskie

Przemysław Makowski

T: +48 513 100 960
E:p.makowski@airpress.pl

Woj.: małopolskie, śląskie

Maciej Wieliński

T: +48 501 316 951
E:m.wielinski@airpress.pl

Woj.: podlaskie, warmińsko-mazurskie

Mateusz Lubiecki

T: +48 602 421 590
E:m.lubiecki@airpress.pl

Woj.: podkarpackie, świętokrzyskie

Tomasz Dziekan

T: +48 513 899 350
E:t.dziekan@airpress.pl

Woj.: zachodniopomorskie, lubuskie

Daniel Botuliński

T: +48 602 652 489
E:d.botulinski@airpress.pl

Rozwiązania dla przemysłu oraz lakiernictwa

Rozwiązania dla przemysłu

Janusz Romanowski

T: +48 516 869 939
E:j.romanowski@airpress.pl

Rozwiązania dla lakiernictwa

Jacek Karbowiak

T: +48 516 190 855
E:j.karbowiak@airpress.pl

Znajdź nas na Mapach Google

Często zadawane pytania

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące interesującego Cię tematu w pierwszej kolejności odwiedź nasz Blog, może właśnie tam znajdziesz odpowiedź na nurtujące cię pytania.

Masz pytania lub uwagi dotyczące naszych produktów, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio telefonicznie, lub przez wmontowany w stronę komunikator (do korzystania z komunikatora wymagane jest konto Messenger). W przypadku gwarancji, zwrotu, naprawy, serwisu, konserwacji lub dokumentacji technicznej proponujemy kontakt z Działem Serwisu lub z Biurem Obsługi Klienta.

Szukasz fachowej wyceny?

Aby poprosić o wycenę, skontaktować się z jednym z naszych przedstawicieli handlowych odpowiedzialnym za Twój region. W razie potrzeby nasi pracownicy mogą odwiedzić Cię, aby przejrzeć Twoją prośbę i złożyć odpowiednią ofertę w oparciu o Twoje wymagania.

Dział IT

Znalazłeś na stronie błąd, lub masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami wysyłając maila na adres Dział IT

Serwis techniczny

Twoje urządzenie wymaga serwisu lub konserwacji? Zgłoszenie możesz złożyć przez formularz serwisowy/konserwacyjny, a nasz serwis techniczny skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia dalszych szczegółów.

Pytania administracyjne

Pytania dotyczące obsługi administracyjnej w tym faktur prosimy kierować na adres Księgowość Airpress. Nasz personel z przyjemnością odpowie na Twoje pytanie.

Inne pytania

W przypadku wszystkich innych pytań możesz je zadać wysyłając wiadomość e-mail na adres Biura Obsługi Klienta lub telefonicznie, kontaktując się z jednym z naszych pracowników pod numerem +48 516 453 505