Mini Kompresory

Mini kompresor jest urządzeniem, które znajduje zastosowanie nie tylko w profesjonalnych zakładach wulkanizacyjnych, ale również w dowolnym przydomowym warsztacie, pracowni czy garażu. To bardzo ergonomiczne rozwiązanie, które z jednej strony zapewnia użytkownikowi wysoki poziom efektywności oraz szeroki zakres funkcjonalności, a z drugiej natomiast ułatwia przechowywanie i transport w zwiazku z niewielkimi rozmiarami kompresora.

Produkty 11

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 11

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Wygodne w użytkowaniu i transporcie mini kompresory od firmy Airpress

Typowy mini kompresor ze zbiornikiem, zazwyczaj nie przekracza 35 cm długości. Waga tego typu sprężarki oscyluje w okolicach do 20 kilogramów, co finalnie umożliwia stosunkowo łatwe ręczne przenoszenie urządzenia. Przemieszczanie naszego mini kompresora w olbrzymiej większości przypadków uproszczone jest również poprzez uwzględnienie w ich konstrukcji wymienialnych kółek jezdnych oraz zapewniających stabilny chwyt rączek.

Mały kompresor w wielu niejednolitych wariantach

W ramach naszego asortymentu oddajemy do Państwa dyspozycji szeroką gamę mini kompresorów, które w zależności od konkretnego urządzenia mogą różnić się m.in.: – typem zasilania, – pojemnością zbiornika – od 3 do nawet 15 litrów przy zachowaniu relatywnie małych gabarytów, – ciśnieniem roboczym – 6-8 barów, – ciśnieniem maksymalnym – od 8 do 10 barów, – mocą silnika oscylującą w granicach od 0,3 do 1,5 KM, – wydajnością na poziomie 45-225 l/min. Przyjęta przez nas klasyfikacja podziału uwzględnia także rozróżnienie ze względu na przeznaczenie, któremu dedykowany ma być poszukiwana przez klienta mała sprężarka. Przeglądając naszą ofertę, natrafią Państwo nie tylko na modele uniwersalne, ale również stworzone do konkretnych zadań, takie jak np. mini kompresor samochodowy o numerze katalogowym 36950, który za sprawą nieprzekraczającej półtora kilograma wagi oraz wymiarów 17 x 10 x 15 cm może zostać wykorzystany jako poręczny i stale obecny element wyposażenia pojazdu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat proponowanych przez nas mini kompresorów.

Firma Airpress oferuje szeroką gamę kompaktowych sprężarek powietrza o różnych wydajnościach. Zamówienia powyżej 225 zł wysyłane są bezpłatnie.

Małe poręczne kompresory

Wyjeżdżasz na wakacje, a może często jesteś w drodze gryż pracujesz jako "złota rączka", lub po prostu masz mało miejsca w garażu? Rozwiązaniem Twoich problemów może okazać się mini kompresor. Sprężarka tego typu jest również nazywana kompresorem przenośnym, ponieważ przeważnie waży mniej niż 23 kg i może być podnoszona przez jedną osobę. Kompresor przenośny jest dostępny w wersjach bezolejowych i bezolejowych.

Ponieważ rozmiarowo zalicza się je do małych kompresorów, zbiorniki ciśnieniowe mini kompresora są również małe i dostępne w pojemnościach od 3 do 15 litrów. Sprężarki te dostępne są w wersjach 12, 24 lub 220/230 woltów. W pewnych sytuacjach zdarza się, że kompresor musi być mały i cichy, np. jeśli ma być używany w biurze, lub transportowany w bagażniku. Ciche sprężarki mają niski poziom głośności, głównie z powodu niskiej prędkości obrotowej pompy.

Różne zastosowania

Mini kompresor firmy Airpress nadaje się do różnych zastosowań. Można go używać w domu, w podróży czy w garażu przez majsterkowiczów. Te małe kompresory bardzo dobrze nadają się do pompowania opon samochodowych, dmuchanych materacy, piłek, lub do przedmuchu. Ponadto niektóre mini kompresory nadają się także do wykonywania lekkich prac pneumatycznych.

Napompuj opony

Załóżmy, że nadeszły wakacje i szykujesz się do długiej podróży. Po co jechać na stację skoro możesz dopompować opony sam w swoim garażu. Przy pomocy mini kompresora bezolejowego o ciśnieniu roboczym 7 bar to żaden problem. A to dopiero początek, kompresor nie zajmuje wiele miejsca więc z powodzeniem możesz zabrać go ze sobą w bagażniku swojego samochodu.