Wąż pneumatyczny na bębnie automatyczny podłogowy 1/4" 30 m 10 x 16 mm 20 bar

Wąż olejoodporny
Osłony przeciw załamaniom węża
Euro/Orion
Stabilna rama podłogowa
System automatycznego zwijania węża

W magazynie

Darmowa dostawa
Numer katalogowy 46510
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 450 zł.
  • 60 dni na odstąpienie od umowy!
  • 98% klientów jest zadowolonych z wyboru produktów Airpress.

Dane produktu

Numer katalogowy 46510
EAN 8712418398649
Długość (mm) 390
Szerokość (mm) 380
Wysokość (mm) 415
Charakterystyka Nie
Rodzaj Podłogowy
Rodzaj zwijadła Otwarty
Ciśnienie maksymalne (bar) 20
Przyłącze węża do narzędzia/maszyny (") 1/4
Średnica węża do narzędzia/maszyny (mm) 16 x 10
Typ podłączenia Euro / Orion / Uniwersalny
Długość węża (m) 30
Materiał węża Guma
Wzmocnienie Tak
Zabezpieczenie przed złamaniem Tak
Obrotowy Nie
System Roll-up Automatyczny

Zalety i wady według naszych ekspertów

  • Wąż wykonany ze wzmocnionej gumy, olejoodporny, dostosowany do ciśnienia 20 barów - profesjonalne rozwiązanie dla warsztatów, rolnictwa i przemysłu.
  • Kalibrowana średnica węża zapewnia wysoki współczynnik przepustowości - nawet do 400 l/min przy średnicy wewnętrznej 8mm!
  • Specjalne osłony gumowe przy złączach węża zapobiegają załamaniom przewodu podczas pracy - gwarancja stabilnej przepustowości i brak ryzyka nagłych, niekontrolowanych spadków ciśnienia.
  • Długość robocza aż 30 metrów oraz system automatycznego zwijania węża Roll-Up - swobodna i wygodna praca ze sprężonym powietrzem, również na zewnątrz oraz na wysokościach!
  • Stabilna rama podłogowa ze wzmocnionymi tarczami bębna - wysoka wytrzymałość i odporność na uszkodzenia, które sprawdzą się nawet w najcięższych warunkach pracy.
  • Model podłogowy - jeśli szukasz węża na zwijadle z możliwością montażu naściennego, sprawdź pozostałe modele naszych węży na zwijadłach -->
  • Jeśli potrzebujesz zwykłego węża do podstawowych zastosowań, sprawdź nasz dział Węże spiralne -->

Kupowane razem

Poruszanie się po elementach karuzeli jest możliwe za pomocą klawisza tabulacji. Możesz pominąć karuzelę lub przejść bezpośrednio do nawigacji karuzeli za pomocą linka pomijającego.
Klucz udarowy pneumatyczny 1" krótki 4150 Nm 6000 obr./min 6.2 bar +/- 800 l/min
1 971,43 zł 2 424,86 zł
Klucz udarowy pneumatyczny 3/4" 3051 Nm 5500 obr./min 6.2 bar +/- 400 l/min złącze wtykowe
Normalna cena -8% 1 414,28 zł Najniższa cena netto z 30 dni przed obniżką.
Cena promocyjna 1 300,00 zł 1 599,00 zł
Szlifierka kątowa pneumatyczna 125 mm 1/4" 1134 l/min
835,72 zł 1 027,94 zł
Szlifierka mimośrodowa pneumatyczna 150 mm 1/4" 228 l/min z odsysem
714,28 zł 878,56 zł
Szlifierka kątowa pneumatyczna 125 mm 1/2" 1044 l/min
907,15 zł 1 115,79 zł
Pistolet do przedmuchu 100 cm + dysze
171,00 zł 210,33 zł
Pistolet do przedmuchu długi 120 cm + 2 dysze: turbo i strumieniowa
195,00 zł 239,85 zł

Opis produktu


Szukasz praktycznych i wygodnych rozwiązań do profesjonalnej pracy ze sprzętem pneumatycznym? Rozglądasz się za wężem pneumatycznym o wysokich parametrach pracy, który umożliwi Ci swobodny i bezpieczny dostęp do medium roboczego na użytek prac naprawczych, warsztatowych, produkcyjnych lub przemysłowych o większym zapotrzebowaniu na sprężone powietrze? Zależy Ci na komforcie i jakości pracy?


Sprawdź nasz wąż pneumatyczny na bębnie z systemem automatycznego zwijania!

Wąż pneumatyczny na bębnie Airpress - przewód sprężonego powietrza dla wymagających

Wąż gumowy olejoodporny Airpress - najlepszy wybór do pracy w warsztacie, rolnictwie i przemyśle

Wzmocniony wąż gumowy dla wymagających

Nasz wąż pneumatyczny na bębnie to wysokiej klasy, elastyczny przewód sprężonego powietrza wykonany ze wzmacnianej gumy i obustronnie zbrojony.


Dzięki wykorzystaniu doskonałej jakości materiałów, wąż jest wyjątkowo odporny na zmiany temperatur i zachowuje swoją elastyczność również w bardzo niskich temperaturach (nawet do -40°C). Pozwala to korzystać ze wszystkich jego funkcjonalności zarówno podczas pracy w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.


Wąż dostosowany jest do pracy ze sprężonym powietrzem o ciśnieniu maksymalnym do 20 barów, co znacznie poszerza jego wartość użytkową, szczególnie wśród użytkowników profesjonalnych. Przeznaczony jest do zastosowań o wyższych ciśnieniowych parametrach pracy - zarówno warsztatowych, jak i przemysłowych.


Wąż pneumatyczny na bębnie 46510 należy do grupy węży olejoodpornych, doskonale więc sprawdzi się podczas pracy w trudnych warunkach otoczenia, nie tracąc przy tym na funkcjonalności. Z tego względu jest chętnie wybierany przez użytkowników, wykorzystujących sprężone powietrze w gospodarstwach rolnych.


Miękka powierzchnia zewnętrzna przewodu nie powoduje zarysowań, dzięki czemu nasz podłogowy model węża na bębnie jest szczególnie ceniony w warsztatach i serwisach branży motoryzacyjnej.


Kalibrowana średnica węża zapewnia wysoki współczynnik przepustowości - nawet do 400 l/min przy średnicy wewnętrznej 8mm. Średnica węża 10x16mm pozwoli Ci na swobodną pracę z narzędziami pneumatycznymi o wyższym zapotrzebowaniu na sprężone powietrze.


Większa średnica węża da Ci możliwość, by w pełni wykorzystać moc Twoich narzędzi, również tych bardziej zaawansowanych, jak np. mocne klucze udarowe. Zwiększy też wydajność wielu pozornie podstawowych prac ze sprężonym powietrzem.


Przy odpowiednio wydajnym kompresorze, średnica 10x16mm pozwoli Ci uzyskać silniejszy strumień powietrza, niezbędny podczas przedmuchu silnie zabrudzonych powierzchni czy elementów.


Wysoka wytrzymałość materiału, z którego został wykonany nasz wąż pneumatyczny na bębnie, w połączeniu z większą średnicą i przepustowością, poszerza możliwości jego zastosowania - doskonale sprawdzi się również jako wąż do piaskowania, odporny na uszkodzenia w kontakcie ze ścierniwem.


Jeśli potrzebujesz przewodu sprężonego powietrza o mniejszej średnicy, sprawdź nasz wąż pneumatyczny na bębnie 8x14 mm!


Pamiętaj, żeby dobierać średnicę węża stosownie do jego docelowego przeznaczenia oraz wymaganego przepływu powietrza. Jeśli przepływ sprężonego powietrza (l/min) przekroczy możliwości węża, przewód stanie się elementem hamującym prawidłowy przepływ medium roboczego i nie pozwoli Ci wykorzystać możliwości zasilanych nim narzędzi i maszyn.


Wąż pneumatyczny do mocnych kluczy udarowych, silnego przedmuchu, piaskowania | Airpress PolskaRoll-Up - system automatycznego zwijania węża | Airpress Polska

Automatyczne zwijanie węża - system Roll-Up

Nasz wąż pneumatyczny na bębnie powstał z myślą o maksymalnym usprawnieniu prac wykonywanych z pomocą narzędzi pneumatycznych w warsztatach i zakładach produkcyjnych lub przemysłowych, a także w rolnictwie i sadownictwie. By zapewnić Ci nie tylko wygodę, ale i bezpieczeństwo pracy, wyposażyliśmy go w system Roll-Up, zapewniający automatyczne zwijanie węża.


Dzięki temu możesz swobodnie rozwijać wąż na długość niezbędną do aktualnych potrzeb - po zakończeniu pracy wąż sam zwinie się na bęben. Łatwe zwijanie i rozwijanie węża nie tylko skróci czas prac porządkowych, ale również zapewni Ci lepszą i bezpieczniejszą organizację miejsca pracy.


Powiedz “dość” plączącym się pod nogami przewodom, które stwarzają dodatkowe niebezpieczeństwo podczas intensywnej pracy pod presją czasu.

Wysoka jakość produkcji i wykończenia

Wąż pneumatyczny na bębnie to najlepszy wybór dla każdego, kto ceni wygodę i komfort pracy. Dlatego zadbaliśmy o to, aby nasz model podłogowy posiadał jak najwięcej dodatkowych usprawnień, które usatysfakcjonują najbardziej wymagających użytkowników.

Wąż gumowy na bębnie podłogowym - konstrukcja ramowa | Airpress Polska

Stabilna rama podłogowa została wykonana z wysokiej jakości stali, niezwykle wytrzymałej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Ramowa konstrukcja ułatwia przenoszenie bębna, stosownie do potrzeb. Stabilność konstrukcji dodatkowo zwiększają wzmocnione tarcze bębna. Prowadnica przewodu zapobiega deformacjom węża oraz jego skręcaniu się.


Długość naszego węża to aż 30 metrów - taki przewód sprężonego powietrza zapewni Ci pełną swobodę poruszania się podczas pracy, zwiększając tym samym jej efektywność. Koniec z operowaniem narzędziami pneumatycznymi w niewygodnych pozycjach oraz z nieustannym przepinaniem przewodów i sprzętu!


Taka długość węża pozwoli Ci również na pracę na zewnątrz przy zachowaniu bezpiecznych warunków pracy kompresora. Ten model jest również świetnym rozwiązaniem na potrzeby prac na wysokościach.Wąż został dodatkowo wyposażony w specjalne osłony gumowe przy złączach, które skutecznie zapobiegają załamywaniu się węża podczas pracy. Dzięki temu nie musisz martwić się o stabilną przepustowość przewodu czy nagłe spadki ciśnienia.


Wąż pneumatyczny z osłonami przeciw załamaniom | Airpress Polska

Wąż pneumatyczny na bębnie 8x14mm wyposażony jest uniwersalne szybkozłącze oraz wtyk (Euro/Orion), co zapewnia mu pełną kompatybilność i ułatwia jego adaptację w dowolnym środowisku pracy. Zarówno szybkozłącze, jak i wtyk są maksymalnie precyzyjnie zaciskane, co eliminuje ryzyko kosztownych strat powietrza.


Wąż gumowy warsztatowy | Airpress Polska

Pracuj wygodnie i efektywnie - wybierz wąż pneumatyczny Airpress z systemem automatycznego zwijania!

Dokumenty

Opinie klientów

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Wąż pneumatyczny na bębnie automatyczny podłogowy 1/4" 30 m 10 x 16 mm 20 bar
loader
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.