Węże spiralne

Spiralne wąże pneumatyczny o długości 5, 10 oraz 15m w kolorze niebieskim. Niezbędne narzędzie do pracy z każdym kompresorem. Węże wyposażone zostały w szybkozłączki, co pozwala na łatwe i bezpieczne podłączenie do nich każdego urządzenia pneumatycznego. Spiralna forma węża powracająca do 1/10 pełnej długości zapewnia łatwe przechowywanie, zaś wyraźny kolor gwarantuje jego widoczność zwiększając przy tym bezpieczeństwo pracy.

sort-descending
  • heroicons/outline/check Najszersza oferta na rynku
  • heroicons/outline/check Wysyłka w ciągu 48 godzin
  • heroicons/outline/check Darmowa dostawa już od 450 zł brutto
  • heroicons/outline/check W 100% bezpieczne zakupy online
Wąż pneumatyczny spiralny PU uzbrojony 15 m fi 12 x 8 mm
104,00 zł 127,92 zł
Wąż pneumatyczny spiralny PU uzbrojony 10 m fi 12 x 8 mm
77,00 zł 94,71 zł
Wąż pneumatyczny spiralny PU uzbrojony 5 m fi 12 x 8 mm
57,00 zł 70,11 zł
Wąż pneumatyczny spiralny PU uzbrojony 15 m fi 8 x 5 mm
66,00 zł 81,18 zł
Wąż pneumatyczny spiralny PU uzbrojony 10 m fi 8 x 5 mm
52,00 zł 63,96 zł
Wąż pneumatyczny spiralny PU uzbrojony 5 m fi 8 x 5 mm
40,00 zł 49,20 zł

Produkty 6

Węże spiralne pneumatyczne z poliuretanu

Węże tego typu przystosowane są do pracy w trudnych warunkach. Przewody wykonane są z poliuretanu, oraz wyposażone w szybkozłącza i sprężynę antyzałamaniową. Do charakterystycznych elementów węży spiralnych Airpress należy zaliczyć niewielką waga oraz małe i gęsto ułożone zwoje. Węże spiralne Airpress wyposażone są w dodatkowe zbrojenie oplotem. Wykorzystywane w szerokim zakresie przemysłowym, a także w zakładach tapicerskich czy w warsztatach wulkanizacyjnych, na stacjach benzynowych w samodzielnych punktach pompowania opon. Optymalna temperatura pracy obejmuje -40 °C do +74 °C . Węże służą do transportowania medium w postaci sprężonego powietrza. W ofercie Airpress dostępne są węże spiralne o średnicy 8 x 5 mm, a także 12 x 8 mm w trzech różnych rozmiarach: 5, 10 oraz 15 metrów.

Wszystkie węże spiralne oferowane przez Airpress wyposażone są w szybkozłącza oraz wtyki o rozmiarze gwintu 1/4". Ciśnienie robocze przewidziane dla węży spiralnych znajduje się w przedziale 9 - 12 bar.

Niezbędne do pracy z każdym kompresorem

Dzięki wyposażeniu węża spiralnego w szybkozłącze można podłączyć do niego każde urządzenie pneumatyczne (manometr, pistolet do przedmuchiwania, pistolet lakierniczy, ropownice, klucz pneumatyczny, smarownicę pneumatyczną).

Wysoka jakość wykonania

Idealny do wszelkiego rodzaju urządzeń pneumatycznych:do pistoletów do przedmuchiwania, kompresorów, do pistoletów do mycia i ropowania, do narzędzi pneumatycznych

Wśród najważniejszych zalet tego typu węży należy wymienić: nie łamie się, proste rozwijanie, posiada szybkozłączki, wysoką odporność na temperatury zewnętrzne.

Jesteś zainteresowany zakupem węża spiralnego Airpress, istnieje możliwość zakupu węża także w komplecie z akcesoriami pneumatycznymi. Zapraszamy do zapoznania się z Zestawem akcesoriów pneumatycznych 5 elementów, wśród których znajduje się pneumatyczny wąż spiralny o długości 3 metrów.