Wąż pneumatyczny na bębnie automatyczny podłogowy 1/4" 30 m 8 x 14 mm 20 bar

Wąż olejoodporny
Osłony przeciw załamaniom węża
Euro/Orion
Stabilna rama podłogowa
System automatycznego zwijania węża

check-circle W magazynie

Darmowa dostawa
Numer katalogowy 46508
  • heroicons/solid/check-circle Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 450 zł.
  • heroicons/solid/check-circle 60 dni na odstąpienie od umowy!
  • heroicons/solid/check-circle 98% klientów jest zadowolonych z wyboru produktów Airpress.

Dane produktu

Numer katalogowy 46508
EAN 8712418398632
Długość (mm) 390
Szerokość (mm) 380
Wysokość (mm) 415
Rodzaj Podłogowy
Rodzaj zwijadła Otwarty
Maksymalne ciśnienie (bar) 20
Przyłącze węża do narzędzia/maszyny (") 1/4
Średnica węża do narzędzia/maszyny (mm) 14 x 8
Typ podłączenia Euro / Orion / Uniwersalny
Długość węża (m) 30
Materiał węża Guma
Wzmocnienie Tak
Zabezpieczenie przed złamaniem Tak
Obrotowy Nie
System Roll-up Automatyczny

Zalety i wady według naszych ekspertów

  • plus-circle Wąż wykonany ze wzmocnionej gumy, olejoodporny, dostosowany do ciśnienia 20 barów - profesjonalne rozwiązanie dla warsztatów, rolnictwa i przemysłu.
  • plus-circle Kalibrowana średnica węża zapewnia wysoki współczynnik przepustowości - nawet do 400 l/min przy średnicy wewnętrznej 8mm!
  • plus-circle Specjalne osłony gumowe przy złączach węża zapobiegają załamaniom przewodu podczas pracy - gwarancja stabilnej przepustowości i brak ryzyka nagłych, niekontrolowanych spadków ciśnienia.
  • plus-circle Długość robocza aż 30 metrów oraz system automatycznego zwijania węża Roll-Up - swobodna i wygodna praca ze sprężonym powietrzem, również na zewnątrz oraz na wysokościach!
  • plus-circle Stabilna rama podłogowa ze wzmocnionymi tarczami bębna - wysoka wytrzymałość i odporność na uszkodzenia, które sprawdzą się nawet w najcięższych warunkach pracy.
  • minus-circle Model podłogowy - jeśli szukasz węża na zwijadle z możliwością montażu naściennego, sprawdź pozostałe modele naszych węży na zwijadłach -->
  • minus-circle Jeśli potrzebujesz zwykłego węża do podstawowych zastosowań, sprawdź nasz dział Węże spiralne -->

Opis produktu


Szukasz praktycznych i wygodnych rozwiązań do pracy ze sprężonym powietrzem? Rozglądasz się za wężem pneumatycznym o wysokich parametrach pracy, który umożliwi Ci swobodny i bezpieczny dostęp do medium roboczego na użytek prac naprawczych, warsztatowych, produkcyjnych lub przemysłowych? Zależy Ci na komforcie i jakości pracy?


Sprawdź nasz wąż pneumatyczny na bębnie z systemem automatycznego zwijania!

Wąż pneumatyczny na bębnie - profesjonalne przewody sprężonego powietrza od Airpress

Wąż gumowy olejoodporny Airpress - najlepszy wybór do pracy w ciężkich warunkach

Wzmocniony wąż gumowy do profesjonalnych zastosowań


Nasz wąż pneumatyczny na bębnie to wysokiej klasy, elastyczny przewód sprężonego powietrza wykonany ze wzmacnianej gumy i obustronnie zbrojony.


Dzięki wykorzystaniu doskonałej jakości materiałów, wąż jest wyjątkowo odporny na zmiany temperatur i zachowuje swoją elastyczność również w bardzo niskich temperaturach (nawet do -40°C). Pozwala to korzystać ze wszystkich jego funkcjonalności zarówno podczas pracy w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.


Wąż dostosowany jest do pracy ze sprężonym powietrzem o ciśnieniu maksymalnym do 20 barów, co znacznie poszerza jego wartość użytkową, szczególnie wśród użytkowników profesjonalnych. Przeznaczony jest do zastosowań o wyższych ciśnieniowych parametrach pracy - zarówno warsztatowych, jak i przemysłowych.


Wąż pneumatyczny na bębnie 46508 należy do grupy węży olejoodpornych, doskonale więc sprawdzi się podczas pracy w trudnych warunkach otoczenia, nie tracąc przy tym na funkcjonalności. Z tego względu jest chętnie wybierany przez użytkowników, wykorzystujących sprężone powietrze w gospodarstwach rolnych.


Miękka powierzchnia zewnętrzna przewodu nie powoduje zarysowań, dzięki czemu nasz podłogowy model węża na bębnie jest szczególnie ceniony w warsztatach i serwisach branży motoryzacyjnej.


Kalibrowana średnica węża zapewnia wysoki współczynnik przepustowości - nawet do 400 l/min przy średnicy wewnętrznej 8mm. Średnica węża 8x14mm pozwoli Ci na swobodną pracę z narzędziami pneumatycznymi o optymalnym zapotrzebowaniu na sprężone powietrze.


Pamiętaj, żeby dobierać średnicę węża stosownie do jego docelowego przeznaczenia oraz wymaganego przepływu powietrza. Jeśli przepływ sprężonego powietrza (l/min) przekroczy możliwości węża, przewód stanie się elementem hamującym prawidłowy przepływ medium roboczego i nie pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwości zasilanych nim narzędzi i maszyn.


Jeśli potrzebujesz przewodu sprężonego powietrza o większej średnicy, sprawdź nasz wąż pneumatyczny na bębnie 10x16 mm!


Wąż pneumatyczny dla rolnictwa i innych prac w terenie lub na wysokościachRoll-Up - system automatycznego zwijania węża | Airpress Polska

System automatycznego zwijania węża

Nasz wąż pneumatyczny na bębnie powstał z myślą o maksymalnym usprawnieniu prac wykonywanych z pomocą narzędzi pneumatycznych w warsztatach i zakładach produkcyjnych lub przemysłowych, a także w rolnictwie i sadownictwie. By zapewnić Ci nie tylko wygodę, ale i bezpieczeństwo pracy, wyposażyliśmy go w system Roll-Up, zapewniający automatyczne zwijanie węża.


Dzięki temu możesz swobodnie rozwijać wąż na długość niezbędną do aktualnych potrzeb - po zakończeniu pracy wąż sam zwinie się na bęben. Łatwe zwijanie i rozwijanie węża nie tylko skróci czas prac porządkowych, ale również zapewni Ci lepszą i bezpieczniejszą organizację miejsca pracy.


Powiedz “dość” plączącym się pod nogami przewodom, które stwarzają dodatkowe niebezpieczeństwo podczas intensywnej pracy pod presją czasu.

Postaw na jakość i wygodę pracy ze sprężonym powietrzem

Wąż pneumatyczny na bębnie to najlepszy wybór dla każdego, kto ceni wygodę i komfort pracy. Dlatego zadbaliśmy o to, aby nasz model podłogowy posiadał jak najwięcej dodatkowych usprawnień, które usatysfakcjonują najbardziej wymagających użytkowników.

Wąż gumowy na bębnie podłogowym - konstrukcja ramowa | Airpress Polska

Stabilna rama podłogowa została wykonana z wysokiej jakości stali, niezwykle wytrzymałej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Ramowa konstrukcja ułatwia przenoszenie bębna, stosownie do potrzeb. Stabilność konstrukcji dodatkowo zwiększają wzmocnione tarcze bębna. Prowadnica przewodu zapobiega deformacjom węża oraz jego skręcaniu się.


Długość naszego węża to aż 30 metrów - taki przewód sprężonego powietrza zapewni Ci pełną swobodę poruszania się podczas pracy, zwiększając tym samym jej efektywność. Koniec z operowaniem narzędziami pneumatycznymi w niewygodnych pozycjach oraz z nieustannym przepinaniem przewodów i sprzętu!


Taka długość węża pozwoli Ci również na pracę na zewnątrz przy zachowaniu bezpiecznych warunków pracy kompresora. Ten model jest również świetnym rozwiązaniem na potrzeby prac na wysokościach.Wąż został dodatkowo wyposażony w specjalne osłony gumowe przy złączach, które skutecznie zapobiegają załamywaniu się węża podczas pracy. Dzięki temu nie musisz martwić się o stabilną przepustowość przewodu czy nagłe spadki ciśnienia.


Wąż pneumatyczny z osłonami przeciw załamaniom | Airpress Polska

Wąż pneumatyczny na bębnie 8x14mm wyposażony jest uniwersalne szybkozłącze oraz wtyk (Euro/Orion), co zapewnia mu pełną kompatybilność i ułatwia jego adaptację w dowolnym środowisku pracy. Zarówno szybkozłącze, jak i wtyk są maksymalnie precyzyjnie zaciskane, co eliminuje ryzyko kosztownych strat powietrza.


Wąż gumowy warsztatowy | Airpress Polska

Pracuj zgodnie z najwyższymi standardami - wybierz wąż pneumatyczny z systemem automatycznego zwijania marki Airpress!

Dokumenty

Zamiennik

Poruszanie się po elementach karuzeli jest możliwe za pomocą klawisza tabulacji. Możesz pominąć karuzelę lub przejść bezpośrednio do nawigacji karuzeli za pomocą linka pomijającego.
Wąż pneumatyczny na bębnie automatyczny podłogowy 1/4" 30 m 10 x 16 mm 20 bar
785,00 zł 965,55 zł

Opinie klientów

Rating
Super
Recenzowany przez
Naprawdę świetny sprzęt, zwłaszcza w połączeniu z szybkozłączami bezpiecznego rozłączania. Polecam.

1 element

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Wąż pneumatyczny na bębnie automatyczny podłogowy 1/4" 30 m 8 x 14 mm 20 bar
loader
Ładuję...

check-circle Dodano swoją recenzję do moderacji.