Zszywarko-gwoździarki pneumatyczne

Pneumatyczna zszywarko-gwoździarka przeznaczona jest do wstrzeliwania sztyftów i zszywek w materiał. Kupując zszywarko-gwoździarkę Airpress zyskujesz dwa urządzenia w jednym. Zszywarko-gwoździarka Airpress jest odpowiednim narzędziem dla majsterkowiczów, znajdzie swoje zastosowanie w wielu warsztatach jak również w profesjonalnych zakładach tapicerskich. W zależności od modelu, urządzenie zasialne są ciśnieniem od 6 do 7 bar, oraz możą być wykorzystywane z różnymi typami gwoździ i zszywek. Idealnie spełnia swoje zadanie zarówno pracy w domu, w przydomowej altanie, jak i w stolarniach czy zakładach tapicerskich.

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Zszywarko-gwoździarka pneumatyczna

Zszywarko-gwoździarka pneumatyczna Airpress to poręczne urządzenie. W zależności od typu, specjalnie zaprojektowany magazynek może pomieścić minigwoździe, ćwieki i zszywki. Nie posiada zamontowanego silnika, dzięki czemu jest lekka. Dzięki czemu można z niej korzystać przez wiele godzin, nie męcząc się nadmiernie. Zszywarko-gwoździarka, tak samo jak zszywarka Airpress działa na sprężone powietrze generowane przez kompresor pneumatyczny.

Pełną ergonomie zapewnia wyprofilowana gumowa rączka sprawiająca, że zszywarko-gwoździarka dobrze lezy w dłoni, a dzięki niewielkiej wadze całego użądzenia ręka nie męczy się nadmiernie w trakcie pracy. Dodatkowo osłona ochrania materiał, w który zostanie wystrzelony gwóźdź lub zszywka.

Zastosowanie

Zszywarko-gwoździarkę możesz w prosty sposób wykorzystać do tych samych czynności do których w normalny sposób potrzebował byś dwóch odrębnych narzędzi. Urządzenia te w zupełności wystarczą do zastąpienia pneumatycznych gwoździarek a także zszywarek. jest to najbardziej odczówalne w trakcie np. montażu ościeżnic, ociepleniu, w tapicerstwie czy stolarstwie. Pneumatyczne zszywarko-gwoździarki są tak samo odpowiednie dla profesjonalistów jak dla amatorów. Maszyny te mogą być wykorzystywane na przykład w budownictwie i warsztatach, w trakcie prac w garażu czy przy renowacji płotu lub altany.

Gwoździe, ćwieki i zszywki

Aby wybrać odpowiednie zszywki, gwoździe czy ćwieki, należy dokładnie sprawdzić, który model pasuje do Twojego zszywacza wielofunkcyjnego. Rekomendujemy stosowanie wyłącznie stostowanie materiałów eksploatacyjnych marki Airpress.

Konserwacja zszywarki pneumatycznej

Aby zszywarko-gwoździarka pneumatyczna działała prawidłowo, wymagana jest jej okresowa konserwacja. W trakcie konserwacji zszywarko-gwoździarki pneumatycznej Airpress wymagają niewielkiego nakładu pracy, w trakcie której musisz upewnić się, że wlot powietrza jest czysty i że w maszynie zawsze znajduje się olej do smarowania. Używaj dwóch łyżeczek oleju do narzedzi pneumatycznych za każdym razem, gdy wykonujesz konserwację urządzenia. Jeśli podłączyłeś zszywarko-gwoździarkę do systemu sprężonego powietrza za pomocą naolejacza, nie musisz się tym martwić. Zszywarko-gwoździarka pneumatyczna jest w takim przypadku automatycznie zasilana olejem.