Zszywarki Pneumatyczne

Szukasz profesjonalnej zszywarki pneumatycznej do swojego zakładu tapicerskiego? Airpress ma dla Ciebie świetne rozwiązanie. Zszywarka pneumatyczna Airpress idealnie nadaje się do wykańczania mebli, montażu elementów drewnianych, tkanin z drewnem, płyt, folii paro-przepuszczalnych i termoizolacyjnych, kartonów, gumy z elementami drewnianymi.

Szerokość zszywek pozwala na stabilny montaż reklam, bilbordów i tablic do drewnianych konstrukcji. Jednocześnie nasze urządzenia przydadzą się także w domu do renowacji poszyć meblowych czy do łączenia elementów drewnianych np. w przydomowej altance. Zszywarki Airpress wymagają do prawidłowej pracy sprężonego powietrza o ciśnieniu 6 bar.

sort-descending
Zszywarka pneumatyczna typ 80 zszywki 6-25 mm + komplet akcesoriów
357,15 zł 439,29 zł

1 element

Zszywarka pneumatyczna

Zszywarka pneumatyczna Airpress to urządzenie zasilane powietrzem z tego właśnie powodu nie posiada w swojej obudowie silnika elektrycznego. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest fakt iż dzięki temu zszywarka jest wyjątkowo lekka. Zszywarki pneumatyczne są wyposażone w gumowy, ergonomiczny uchwyt, dzięki któremu urządzenie jest stabilne i dobrze leży w dłoni.

Ponadto w urządzenich tych można precyzyjnie ustawić ciśnienie powietrza oraz są wyposażone w regulację głębokości. Pojemnik na zszywki wykonany jest z metalu.

Praca ze zszywarką pneumatyczną

Zszywarki pneumatyczne przeznaczone są do zszywania różnego typu przedmiotów, takich jak izolacja gumowa, elementy drewniane czy tapicerka. Dzięki sprężonemu powietrzu generowanemu przez kompresor, zszywarka wystrzeliwuje zszywkę po czym ta jest natychmiast zabezpieczana.

Odpowiednie zszywki

Zszywarki pneumatyczne do prawidłowej pracy wykorzystują zszywki typu 80. Rozmiar i długość zszywek zależy od konkretnego urządzenia. Należy mieć to na uwadze zarówno przy wyborze samej zszywarki lub zszywarko-gwoździarki, jak również w trakcie późniejszej jej eksploatacji. Większość zszywarek czy też zszywarko-gwoździarek jest dostarczana z akcesoriami i od razu po podłączeniu do źródła sprężonego powietrza gotowa do pracy. Szukasz zszywarki, za pomocą której możesz zszywać zarówno zszywkami, jak i ćwiekami? W takim razie spójrz na zszywacze zapoznaj się z naszą ofertą zszywarko-gwoździarek.

Konserwacja zszywarki pneumatycznej

Aby zszywarka pneumatyczna działała prawidłowo, wymagana jest jej okresowa konserwacja. W trakcie konserwacji zszywarki pneumatyczne Airpress wymagają niewielkiego nakładu pracy, w trakcie której musisz jedynie upewnić się, że wlot powietrza jest czysty i że w maszynie zawsze znajduje się olej do smarowania. Używaj dwóch łyżeczek olejku za każdym razem, gdy wykonujesz konserwację urządzenia. Jeśli podłączyłeś zszywacz do systemu sprężonego powietrza za pomocą naolejacza, nie musisz się tym martwić. Zszywarka pneumatyczna jest w takim przypadku automatycznie zasilana olejem.

Zamów zszywarkę pneumatyczną już dziś

Masz pytania dotyczące produktów w naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania fachowej porady. Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc pod numer +48 61 652 57 00 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres bok@airpress.pl. Nasi eksperci i doświadczeni pracownicy chętnie udzielą Tobie odpowiedniego wsparcia.