Gwoździarki pneumatyczne

Szukasz gwoździarki pneumatycznej? W asortymencie Airpress znajdziesz modele gwoździarek mogące Cię zainteresować. Gwoździarki pneumatyczne to urządzenia dedykowane zarówno dla profesjonalistów jak i do wykorzystania hobbystycznego lub przy drobnych pracach stolarskich i budowlanych. Gwoździarka to narzędzie pneumatyczne pozwalające na precyzyjne wbijanie gwoździ w dowolny materiał w jak najkrótszym czasie. Zasada działania jest stosunkowo prosta - powietrze wytwarzane przez sprężarkę trafia do cylindra, który po naciśnięciu spustu gwoździarki z dużą siłą wypycha znajdujący się w komorze gwóźdź.

sort-descending
  • heroicons/outline/check Najszersza oferta na rynku
  • heroicons/outline/check Wysyłka w ciągu 48 godzin
  • heroicons/outline/check Darmowa dostawa już od 450 zł brutto
  • heroicons/outline/check W 100% bezpieczne zakupy online
Gwoździarka pneumatyczna w zestawie z dwoma kompletami gwoździ [2 x 4000 szt.]
1 327,87 zł 1 633,28 zł
Gwoździarka pneumatyczna na gwoździe 20-50 mm + komplet akcesoriów
271,43 zł 333,86 zł
Gwoździarka pneumatyczna na gwoździe 50-90 mm + komplet akcesoriów
785,72 zł 966,44 zł

Produkty 4

Gwoździarki pneumatyczne

Gwoździarka pneumatyczna to urządzenie zasilane sprężonym powietrzem, dzięki temu że nie posiada w swojej obudowie silnika elektrycznego urządzenie jest lekkie i wygodnie leżące w dłoni. Gwoździarki pneumatyczne Airpress są wyposażona w gumową ergonomiczną rączkę zapewniającą wygodny chwyt. Gwoździarka jest wyjątkowo łatwa w obsłudze, wystarczy podłączyć urządzenie do źródła sprężonego powietrza za pomocą węża pneumatycznego i od razu możesz zacząć powierzoną Ci pracę. Wszystkie gwoździarki dostępne w ofercie Airpress posiadają zabezpieczenie, dzięki łączony materiał nie jest uszkadzany. Ponadto maszyny wyposażone są w odpowietrzenie, magazynek na żelazne sztyfty oraz regulację głębokości wbijania. W zależności od modelu urządzenia zasilane są sprężonym powietrzem o ciśnieniu 6, 7 i 8 barów co oznacza, że można ich używać z niemal wszystkimi kompresorami znajdującymi się w ofercie Airpress.

Typy gwoździ

Do gwoździarek pneumatycznych marki Airpress nadają się gwoździe o rozmiarach 50, 64 i 90 mm. Oczywiście materiały eksploatacyjne dostępne są w naszej ofercie.

Airpress rekomenduje używanie wyłącznie oryginalnych materiałów dających pewność iż Twoje urządzenie pneumatyczne będzie pracować długo i niezawodnie.

Praca na pneumatycznych gwoździarkach

Gwoździarka pneumatyczna pozwala na wykonywanie różnych prac, takich jak montaż ościeżnic i listew przyszybowych. Urządzenia rekomendowane są wszędzie tam, gdzie niezbędna jest precyzja oraz szybkość działania. Gwoździarki znajdują zastosowanie w warsztatach, stolarniach, budownictwie czy fabrykach mebli.

Konserwacja

Aby gwoździarka pneumatyczna działała w sposób ciągły i niezawodny, wymagana jest jej okresowa konserwacja. W trakcie konserwacji gwoździarek pneumatycznych należy upewnić się, że wylot powietrza nie jest zanieczyszczony, a także dołożyć starań aby w maszynie zawsze znajdował się olej do smarowania. Używaj dwóch łyżeczek oleju za każdym razem, gdy wykonujesz konserwację urządzenia. Jeśli podłączyłeś gwoździarkę do systemu sprężonego powietrza za pomocą naolejacza, tę czynność możesz pominąć. Gwoździarka pneumatyczna jest w takim przypadku automatycznie zasilana olejem bezpośrednio z naolejacza.