Kompresor 200l

Jesteś zainteresowany zakupem kompresora tłokowego ze zbiornikiem 200 litrów? Airpress posiada w swojej ofercie wiele modeli które mogą Ciebie zainteresować. Kompresory Airpress wyposażone w zbiornik na sprężone powietrze o pojemności 200 litrów przeznaczone są dla wszystkich tych którzy pragną korzystać ze swojego urządzenia znacznie dłużej i zdecydowanie częściej. Bardzo duży zbiornik ciśnieniowy o pojemności 200 litrów pozwala na o znacznie dłuższą pracę bez konieczności częstego włączania silnika i dopompowywania powietrza do zbiornika. Rzadsze załączanie silnika oznacza mniejsze jego zużycie, a także kosztuje mniej, przez mniejsze zużycie energii elektrycznej. Kompresory osadzone na zbiorniku o pojemności 200 litrów i więcej charakteryzują się także dużo większą wydajnością. Są one idealnym rozwiązaniem zarówno dla średnich warsztatów oraz firm przemysłowych. Wśród tego rodzaju kompresorów rozróżnić należy trzy podstawowe grupy: kompresory mobilne, wyposażone w koła oraz rączki ułatwiające ich transport, kompresory z galwanizowanym zbiornikiem dla lepszego zabezpieczenia przed korozją oraz kompresory serii K o wyższym ciśnieniu roboczym przeznaczone do zastosowań przemysłowych.

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Obecnie, ze sprężonego powietrza o dużym ciśnienieniu korzystają zarówno profesjonaliści, jak i osoby po prostu lubiące majsterkować. Airpress rekomenduje kompresory osadzone na zbiorniku 200 litrów i więcej przede wszystkim do zastosowań semi profesjonalnych, lecz nic nie stoi na przeszkodzie aby używać ich także do przedmuchu, pompowania opon czy malowania. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli kompresorów o pojemności 200 litrów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Kompresory mobilne ze zbiornikiem 200 litrów

Kompresor tłokowy jest podstawowym urządzeniem służącym do wytwarzania sprężonego powietrza. Do jego zalet zalicza się prosta konstrukcja i związana z tym duży stopień niezawodności. Dzięki prostej konstrukcji oraz obsłudze niewiele elementów kompresora jest narażonych na awarię. Dzięki wyposażeniu spręzarki w koła oraz rączkę można bezproblemowo przetransportować go w różne miejsca.

Kompresory 200 litrowe z blokiem dwutłokowym o dużej wydajności

Pompa tłokowa wyposażona w dwa tłoki odpowiada za znaczące polepszenie efektywności sprężania powietrza. Podwyższa ciśnieni powietrza, jednocześnie wymuszając jego przepływ. Zwiększona wydajność przekłada się na wymiary urządzenia (zwłaszcza w przypadku modeli o najwyższej mocy). Z tego względu kompresor 2 tłokowy 200l znajduje zastosowanie przede wszystkim w profesjonalnych warsztatach, zakładach lakierniczych oraz w sektorze remontowo-budowlanym. Podstawową zaleta tego typu sprężarek są wydłużone cykle pracy, wysoka wydajność oraz pojemność zbiornika.

Airpress - Zaufany Producent kompresorów tłokowych

Na każdym etapie produkcji kompresorów Airpress korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych wysokiej klasy narzędzi oraz wysokogatunkowych materiałów, dostosowujemy rozwiązania do europejskich standardów i norm. W efekcie kompresory dwutłokowe marki Airpress o pojemnosci zbiornika 200 litrów należą do ścisłej światowej czołówki pod względem jakości. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów nadają się one do długoletniej eksploatacji w najtrudniejszych warunkach.

Zachęcamy do składania zamówień na kompresory Airpress 200l. Pomoc w wyborze odpowiedniego dla Państwa potrzeb modelu można uzyskać podczas kontaktu telefonicznego bądź mailowego z naszymi przedstawicielami.