Kompresory 6l

Kompresor 6 litrów to małe urządzenia, idealne do podróży. Te sprężarki są kompaktowe, lekkie i przenośne. Jeśli jesteś majsterkowiczem i potrzebujesz sprężarki powietrza, która jest prosta w obsłudze, lekka i mobilna, a dodatkowo nie zajmuje zbyt dużo miejsca w aucie, to te kompresory są właśnie dla Ciebie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją interesującego Państwa modelu. W kwestii wyboru zawsze służymy fachową pomocą – kontakt z naszym sklepem to najlepsze rozwiązanie, jeżeli potrzebują Państwo szybkiej i profesjonalnej porady. Jesteśmy przekonani, że w bogatej gamie produktów każdy Klient znajdzie odpowiednią sprężarkę dla siebie, a nasze urządzenia posłużą w Państwa domach przez lata.

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Lekka i kompaktowa

Kompresor o pojemności 6 litrów to kompaktowe, a jednocześnie wydajne urządzenie. Jednym z najczęściej kupowanych kompresorów z tej serii jest bezolejowa sprężarka H 215-6 o wymiarach 38x30x33 cm. Wszystkie sprężarki 6-litrowe to lekkie urządzenia o stosunkowo niewielkich rozmiarach, dzięki czemu można je łatwo umieścić w dowolnym miejscu jak również w prosty sposób transportować. Sprężarki te wyposażone są w elementy tłumiące drgania.

Z myślą o użytkownikach poszukujących wydajnego urządzenia o niewielkich rozmiarach i uniwersalnym zastosowaniu, przygotowaliśmy szeroką ofertę sprężarek tłokowych o pojemności zbiornika 6 l. Tego rodzaju urządzenia sprawdzą się zarówno podczas drobnych prac remontowych, jak i prostych napraw, niewymagających dużej siły mechanicznej. Cechą, która charakteryzuje każdy kompresor 6 l marki Airpress, jest doskonała wydajność. Solidne pompy o mocy od 0,3 do 1,5 KM oraz maksymalna przepustowość nawet do 165 l/min sprawiają, że nasze kompresory tłokowe 6 litrów to produkty bezkonkurencyjne w swojej klasie. W związku z tym że pojemność zbiornika wynosi zaledwie 6 litrów, sprężarki tej serii mogą jednak okazać się niewystarczające do części zastosowań wymagających większej ilości sprężonego powietrza.

Ciche, bezolejowe i olejowe kompresory 6 litrowe

6-litrowe sprężarki dostępne są w następujących wersjach: wyciszanej bezolejowej, wyciszanej, bezolejowej oraz olejowej. Wszystkie kompresory tej serii mają ciśnienie robocze 6 barów można podłączyć do sieci 230V.

Dostępne również w komplecie z narzędziami

W ofercie Airpress znajdują się dwa modele kompresorów ze zbiornikiem powietrza o pojemności 6 litrów dostępne w zestawie z narzędziami pneumatycznymi. Pierwszy to wysoko oceniany Zestaw tapicerski w skład którego wchodzi kompresor bezolejowy L 6-95 Silent wraz z gwoździarko zszywarką oraz wężem, drugi model to Kompresor H 185/6 wraz z zestawem 16 akcesorów pneumatycznych.

Jeśli szukasz kompresora do nieco cięższych zastosowań mogą także zainteresować Cię sprężarki o pojemności zbiornika 24 lub 50 litrów, które również znajdują się w ofercie Airpress. Przy większym zbiorniku na sprężone powietrze można pracować dłużej, a silnik kompresora załącza się rzadziej do czyni takie urządzenie bardziej wytrzymałym.