Kompresor HL 325-50 8 bar 2.5 KM/1.8 kW 195 l/min 50 l

  • 2 lata gwarancji
  • Napęd bezpośredni 1:1
  • Cykl pracy: 30/70
  • Mobilny
785,00 zł 965,55 zł
Darmowa dostawa
W magazynie
Numer katalogowy
36832


mastercard comfino dotpay blik paypal
  • 60 dni na odstąpienie od umowy!
  • 98% klientów jest zadowolonych z wyboru produktów Airpress.

Zapisz się i odbierz 5% rabatu

Zapisz się już teraz do naszego comiesięcznego newslettera i otrzymaj jednorazowy kod rabatowy.

Rabat nie dotyczy produktów już przecenionych, takich jak produkty promocyjne i wyprzedażowe.

Materiały do pobrania

Pobierz kartę produktu
  • ce
  • gs-sud

Dane techniczne

Numer katalogowy 36832
EAN 08712418298987
Waga (kg) 36,50
Rozmiary (mm) 770 x 330 x 730
Stosunek procentowy pracy do odpoczynku na roboczogodzinę 30/70
Rozruch Bezpośredni
Napęd Napęd bezpośredni 1:1
Ilość tłoków 1
Zasilanie (V) 230 V / 50 Hz / 1 Ph
Zbiornik na sprężone powietrze Tak
Pojemność zbiornika powietrza (l) 50
Zbiornik galwanizowany Nie
Wydajność na wlocie (l/min) 325
Wydajność na wyjściu (l/min) 195
Wydajność na wyjściu (m3/h) 11.7
Ciśnienie włączenia (bar) 6
Ciśnienie maksymalne (bar) 8
Poziom głośności dB(A) 93
Poziom głośności dB(A) (4 m) 73
Poziom głośności dB(A) (7 m) 68
Redukcja poziomu głośności Nie
Główne przyłącze powietrza (") 1/4
Przyłącze powietrza (") EURO/ORION
Liczba przyłączy powietrza 2
Przyłącze zbiornika (") -
Liczba redukowalnych przyłączy powietrza 1
Ilość stopni sprężania 1
Bezolejowy Nie
Filtr z reduktorem Nie
Prędkość obrotowa (obr./min) 2850
Moc silnika (KM/kW) 2.5 KM / 1.8 kW
Koła Tak
Chłodnica międzystopniowa Nie
Chłodnica wylotowa Nie

Video

Często kupowane razem

  1. Olej do sprężarek tłokowych 0.6 l
    Olej do sprężarek tłokowych 0.6 l
    16,00 zł 19,68 zł
  2. Zestaw akcesoriów pneumatycznych 5 elementów Euro
    Zestaw akcesoriów pneumatycznych 5 elementów Euro
    Ocena:
    100%
    (1)
    130,00 zł 159,90 zł
  3. Zestaw akcesoriów pneumatycznych 7 elementów Euro
    Zestaw akcesoriów pneumatycznych 7 elementów Euro
    130,00 zł 159,90 zł
  4. Wąż pneumatyczny gumowy okuty 15 m fi 14 x 8 mm
    Wąż pneumatyczny gumowy okuty 15 m fi 14 x 8 mm
    135,00 zł 166,05 zł
  5. Wiertarka pneumatyczna 3/8" 10 mm 2000 obr/min 168 l/min
    Wiertarka pneumatyczna 3/8" 10 mm 2000 obr/min 168 l/min
    452,85 zł 557,01 zł
  6. Zestaw 15 akcesoriów pneumatycznych
    Zestaw 15 akcesoriów pneumatycznych
    50,00 zł 61,50 zł
  7. Olej do kompresorów tłokowych 1 litr
    Olej do kompresorów tłokowych 1 litr
    25,00 zł 30,75 zł

Opis kompresor HL 325-50 8 bar 2.5 KM/1.8 kW 195 l/min 50 l



Seria HL - Z myślą o potrzebach


Kompresory serii HL zostały stworzone z przeznaczeniem do wykorzystania gospodarczego Postawiliśmy na szeroki zakres mocy i wydajności, aby w pełni dopasować się do Państwa potrzeb. HL charakteryzuje się kilkoma wielkościami zbiorników - od 24 do 90 litrów. Sprężarki tej serii pracują w cyklach 30/70 (30% czas sprężania, 70% czas odpoczynku).

Kompresor tłokowy Airpress HL 325-50, 8 bar, moc 2.5KM. Kompresor wyposażony jest w zbiornik na sprężone powietrze o pojemności 50l. Kompresor tłokowy HL 325-50 posiada dwa manometry, dwa szybkozłącza pneumatyczne i reduktor. Wszystkie kompresory serii niebieskiej Basic są idealnym rozwiązaniem dla Twojego domu. Jeśli poszukujesz kompresora, który pozwoli Ci zasilić narzędzia pneumatyczne, napompować, czy polakierować małe elementy, HL 325-50 spełni swoje zadanie. Wygodny uchwyt oraz dwa koła, pozwalają na swobodny transport urządzenia w pożądane przez Ciebie miejsce. Jeśli jednak nie jesteś do końca pewien, czy ten kompresor będzie wydajnie pracował ze wszystkimi Twoimi narzędziami, nie wahaj się i skontaktuj się naszymi doradcami

Kompaktowy Specjalista HL 325-50


Kompresor HL 325-50 to kompaktowe urządzenie z napędem bezpośrednim. Silnik, który generuje 2.5KM daje 195 L/min wydajności efektywnej przy 2850 obr/min.

Silnik elektryczny


Silnik elektryczny w kompresorze HL 325-50 o mocy 1.8 kW (2.5KM) napędza wydajny blok tłokowy. Zasilany jednofazowym napięciem umożliwia podłączenie kompresora do domowej instalacji elektrycznej, więc nie musisz się przejmować dostępem do sieci niskiego napięcia.

Zabezpieczenie termiczne i zawór bezpieczeństwa


Kompresory serii Niebieskiej wyposażone są w zawory bezpieczeństwa, niedopuszczające do zbyt dużego nabicia zbiornika dodatkowo Kompresor HL 325-50 posiada zabezpieczenie w wyłączniku ciśnieniowym. Jest to niezbędny element sprężarki dzięki któremu urządzenie chronione jest przed nieprawidłowym napięciem i przeciążeniem silnika. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i bezawaryjność pracy.

50-litrowy zbiornik


Kompresor wyposażony jest w 50-litrowy zbiornik na sprężone powietrze. Stosunkowo duża pojemność, z łatwością pozwoli Ci na wykonanie przydomowych prac tapicerskich, instalatorskich czy modelarskich bez obaw, o częste załączanie pompy generując oszczędności energii elektrycznej, oraz wydłużając żywotność kompresora HL 325-50. Kompresor HL 325-50 został wyposażony w zbiornik sprężonego powietrza o pojemności 50 litrów. Poszukując kompresora domowego z niskim poborem energii wybierz HL 325-50. Jego niewielkie wymiary 77x33x73 cm doskonale sprawdzą się w garażu. Wyposażenie kompresora HL 325-50 obejmuje również dwa manometry, dwa szybkozłącza pneumatyczne, redutkor, wyłącznik ciśnieniowy oraz zabezpieczenie termiczne. Kompresory serii Niebieskiej "Basic" to najbardziej popularne urządzenia do użytku gospodarczego . Szeroki zakres mocy, pojemności zbiornika oraz wydajności pozwalają na wykorzystanie ich w wielu pracach przydomowych. Kompresor HL 325-50 należący do linii "Basic" za sprawą wyposażenia w szybkozłącza i reduktor, jest kompletnym źródłem sprężonego powietrza w Twoim domu.

Filtr z reduktorem w standardzie


Zależy nam, by nasze produkty były od razu gotowe do pracy, dlatego model HL 155-50 wyposażony został w filtr zassawny, zawór zwrotny, reduktor, wyłącznik ciśnieniowy oraz szybkozłącze ¼”. Dodatkowo, dwa manometry wskazują wartość ciśnienia. Całość zabezpieczona jest zaworem bezpieczeństwa.

Mobilność HL 155-50


Kompresor można łatwo transportować w miejsce pracy. A to wszystko zasługa wygodnego uchwytu z gumowaną rączką, dużych kół transportowych oraz gumowych podstaw, które niwelują efekt drgania urządzenia. Zależy nam, na jak najwyższym komforcie Twojej pracy.

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kompresor HL 325-50 8 bar 2.5 KM/1.8 kW 195 l/min 50 l
Twoja ocena