Pistolety do przedmuchu

Pistolet do przedmuchu jak sama nazwa wskazuje służy do wydmuchiwania, czy też usuwania kurzu, trocin czy innych lekkich zanieczyszczeń za pomocą sprężonego powietrza. Idealnie nadaje się do wyczyszczenia biurka, szafki narzędziowej czy komputera. Pistolety do przedmuchu są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, a ich cechą charakterystyczną jest łatwa możliwość podłączenia ich do sprężarki za pomocą jedynie węża wyposażonego w szybkozłącze. Pistolety do przedmuchu są urządzeniami prostymi i łatwymi w obsłudze.

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Pistolety do przedmuchu

Pistolety do przedmuchiwania w zależności od modelu są wykonane z aluminium lub kompozytu. W asortymencie Airpress dostępne są modele o różnej długości dyszy od bardzo małych o długości kilku centymetrów aż do 50 czy nawet 120 cm. Długa dysza zwiększa komfort długotrwałej pracy, zwłaszcza w miejscach gdzie niezbędne jest schylanie (dzięki długiej dyszy tą samą czynność można wykonywać w pozycji stojącej). Pistolety do przedmuchiwania możesz używać w domu do usuwania kurzu z komputera, w garażu, stolarni lub warsztacie.

Modelek pistoletu do przedmuchu który szczególnie polecamy jest dysponujący regulacją strumienia model 4300003 wyposażony dodatkowo w dwie końcówki, krótką i długą. Ten profesjonalny pistolet do przedmuchu może być używany wszędzie tam gdzie siła wydmuchiwanego powietrza ma znaczenie np. w warsztacie. Dzięki niemu możesz w prosty sposób wyregulować ciśnienie, jakie w danej chwili potrzebujesz do czyszczenia.

Dodatkowa moc dzięki pistoletom z turbodyszą

Pistolety z turbo dyszą zapewniają przepływ sprężonego powietrza z jeszcze większą mocą. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu pistoletowi wewnątrz którego występuje zwężenie powietrze nabiera większej prędkości, a gdy następuje redukcja ciśnienia strumień powietrza jest silniejszy. Efekt ten nazywany jest także efektem Venturiego. Dzięki dodatkowej mocy możesz oczyszczać nawet trudno dostępne miejsca np. części silnika.

Pistolety do przedmuchiwania z długą dyszą

W przypadku gdy przedmuchiwane miejsce znajduje się nisko i za każdym razem musisz się do niego schylać, lub istnieje konieczność czyszczenia pod nietypowym i niewygodnym kątem, rozwiązaniem może okazać się zakup pistoletu do przedmuchu z długa dyszą. Airpress ma w swojej ofercie pełne spektrum pistoletów do przedmuchu w tym także z dyszą o długości 25, 35, 50, a nawet 120 cm. Dodatkowy komfort pracy zapewnia w pistoletach Airpress wyprofilowana ergonomiczna rączka, a także wyjątkowo prosty montaż i sposób użytkowania. Wystarczy jedynie podłączyć pistolet do przedmuchu do źródła sprężonego powietrza za pomocą węża wyposażonego w szybkozłącze, i po naciśnięciu spustu można wykonywać powierzone zadania.