Pistolety do pompowania

Zastanawiasz się nad zakupem pistoletu do pompowania opon? Airpress ma w swojej ofercie szeroką gamę tego typu pistoletów, od analogowych po cyfrowe w różnych kształtach i rozmiarach. W naszym sklepie dostępne są także pistolety do pompowania, które można zabrać ze sobą w podróż, a w połączeniu np. z mini kompresorami zasilanymi napięciem 24V w celu dopompowania opon nie będziesz musiał jechać na stację lub do warsztatu - tę czynność w prosty sposób możesz wykonać sam - wiecej informacji na temat samodzielnej wymany kół i pompowania znajdziesz w naszym blogu.

Produkty 13

Ustaw kierunek malejący
  1. Manometr do pistoletu 4300021
    Manometr do pistoletu 4300021 4300021-M
    14,30 zł 17,59 zł
  2. Pistolet do pompowania kół 12 bar
    Pistolet do pompowania kół 12 bar 4300021
    32,00 zł 39,36 zł
na stronę

Sprawdź ciśnienie w oponach

Zbyt niskie ciśnienie w nie jest dobre dla Twoich opon. Dlatego regularnie, przed każdym dłuższym wyjazdem sprawdzaj i ewentualnie dopompuj powietrze w oponach za pomocą pistoletu do pompowania marki Airpress. Opona ze zbyt niskim ciśnieniem znacząco psuje komfort jazdy samochodem, a samo auto spala przez to więcej paliwa, bieżnik szybciej zużywa się co przyśpiesza konieczność jego wymiany.

Za pomocą specjalnego adaptera możesz użyć pistoletu do pompowania także do napompowania opony rowerowej, piłki czy materaca.

Różne modele pistoletów do pompowania

Pistolety do pompowania Airpress dostępne są w kilku różnych modelach, wszystkie one charakteryzują się jednak tym, iż konstrukcja zawiera manometr wskazujący aktualne ciśnienie w pompowanej oponie, a także elastyczny wąż ze złączem, dzięki któremu w prosty sposób można wpiąć się w wentyl opony.

Pistolety z manometrem są dostępne w wersji analogowej lub cyfrowej. Na manometrze można łatwo odczytać, jakie jest aktualne ciśnienie w oponie i ile powietrza jeszcze trzeba wpompować do opony, a same dane podawane są w dwóch jednostkach (Bar oraz PSI).

Dostępne w ofercie Airpress pistolety do pompowania przeznaczone są do ciśnienia maksymalnego 10, 12 lub 15 bar.

W ofercie Airpress dostępne są pistolety do pompowania z wężem o długości do 1m, wąż ma średnicę 8 mm, a sam pistolet do pompowania podłączany jest do instalacji sprężonego powietrza za pomocą przyłącza 1/4". Do modelu Pistoletu do pompowania kół 12 bar Istnieje możliwość zakupienia węża o długości 44 cm, a także manometru