Instalacje pneumatyczne
Airpress

10 lat gwarancji

Szeroki zakres średnic

Kompletna oferta produktów

Łatwa rozbudowa

Pełna dokumentacja UDT

Odporność na wibracje

Instalacje pneumatyczne Airpress

Jak przebiega proces wykonania instalacji?

1

Zapytanie ofertowe
Wypełnij formularz kontaktowy, w którym znajdują się najważniejsze informacje, które posłużą do stworzenia wstępnej wyceny.

2

Wycena wstępna
Doradca klienta przygotuje dla Ciebie wstępną wycenę instalacji, na podstawie przesłanego przez Ciebie formularza.

3

Wizja lokalna
Spotkasz się z Doradcą, który dokładnie zweryfikuje dane przesłane w formularzu oraz uwzględni niezbędne elementy instalacji. Po jej zakończeniu otrzymasz wycenę końcową.

4

Montaż instalacji
Nasz profesjonalny zespół instalatorów przywiezie, zainstaluje i uruchomi kompletną instalację sprężonego powietrza.

kompletna instalacja sprężonego powietrza

Elementy składowe instalacji sprężonego powietrza

Sprawdź jakie urządzenia są niezbędne do wykonania kompletnej instalacji:

Kompresor

Nowoczesne kompresory śrubowe z innowacyjnym napędem bezpośrednim dostępnym już od mocy 5.5 - 132 kW. Oferujemy kompresory stało i zmiennobrotowe w wersjach wolnostojących oraz osadzonych na zbiorniku i ze zintegrowanym osuszaczem ziębniczym. Wykonujemy kompletne kompresorownie wyposażone w wentylację, filtrację, wymienniki ciepła oraz nadrzędne sterowania i automatykę.

Zobacz produkty

Zbiornik sprężonego powietrza

Szeroka oferta zbiorników na sprężone powietrze w wersjach od 11 do 16 bar. Wszystkie nasze zbiorniki posiadają certyfikaty CE. Oferujemy zbiorniki pionowe, poziome, lakierowane oraz galwanizowane oraz kompletny osprzęt i dokumenty do rejestracji w UDT.

Zobacz produkty

Zestaw filtracyjny OFAG

Airpress oferuje kompleksowe zestawy filtracyjne umożliwiające oczyszczanie sprężonego powietrza z wilgoci, cząsteczek stałych (pyłków) oraz cząsteczek olejowych. Filtry wstępne usuwają skropliny i większe cząsteczki stałe, mikrofiltry „M” zatrzymują mikro pyłki a filtry odolejające „S” , „A” i A2” pozostałości olejowe. Szeroka gama osuszaczy pozwoli na separację wilgoci ze sprężonego powietrza. Najskuteczniejsze osuszacze adsorpcyjne osiągają ciśnieniowy punkt rosy na poziomie nawet -70 st. C. Wszystko po to aby optymalnie dostosować jakość powietrza wg normy ISO8573-1 dla twojego zakładu.

Zobacz produkty

Separator woda/olej

Proekologiczna instalacja wymaga zastosowania separatorów, które w odpowiedni sposób odseparują cząsteczki olejowe z kondensatu umożliwiając odprowadzenie pozostałej wody do środowiska naturalnego bez szkodliwych substancji Seria ACR dwustopniowo separuje olej od wody w kondensacie za pomocą dwóch wkładów filtrujących: Fibry polipropynelowej oraz złóż aktywnego węgla.

Zobacz produkty

Punkty poboru powietrza

Komplementarna oferta umożliwiająca wykonanie szerokiej gamy punktów przygotowania powietrza. Fitroreduktory, naoliwiacze, rozdzielacze, szybkozłącza bezpieczne, zawory odcinające etc. Optymalne punkty dla przemysłu, serwisów, lakierni, linii produkcyjnych, maszyn CNC itp.

Zobacz produkty

System rur i połączeń

Komplementarny system ALU AIRPRESS o najwyższych parametrach przesyłania sprężonego powietrza. Ultralekkie rurociągi możliwe do zainstalowania nawet na delikatnych materiałach. Łatwa modyfikacja systemu w dowolnym momencie.Zobacz produkty

Galeria instalacji

Wykonaliśmy już ponad 1000 kompletnych instalacji sprężonego powietrza

Poglądowa cena instalacji

Przedstawiamy poglądowy koszt instalacji sprężonego powietrza.

Ostateczna cena różni się w zależności od użytych materiałów oraz zastosowania dodatkowych narzędzi. Podane niżej ceny mają charakter orientacyjny.

Aby uzyskać szczegółową wycenę - wypełnij formularz instalacji.Długość lini głównej 50 m 100 m 150 m
Liczba zejść 5 10 15
Cena instalacji 4 700 zł netto (z montażem) 9 000 zł netto 13 500 zł nettoFormularz wyceny instalacji pneumatycznej

Wypełnij i wyślij formularz, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i przedstawi wstępną wycenę.