Serwis pogwarancyjny

Wsparcie techniczne dla każdego

W Airpress Twój sprzęt pneumatyczny nie pozostaje bez opieki wraz z zakończeniem okresu gwarancji! Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie techniczne działu serwisowego przez cały okres użytkowania swojego urządzenia. Co więcej, oferta serwisu pogwarancyjnego jest skierowana również do użytkowników kompresorów innych marek. Jeśli posiadasz sprężarkę od innego producenta, ale masz problem z uzyskaniem pomocy, skorzystaj z usług serwisu Airpress!


Zalecamy mieć na względzie, że sprzęt pneumatyczny ma ograniczoną żywotność. Naprawa może okazać się całkowicie nieopłacalna, jeśli:

  • Twoje urządzenie ma ponad 15 lat
  • Twoja sprężarka śrubowa przepracowała ponad 30 000 godzin
  • Twój kompresor tłokowy przepracował ponad 7 000 godzin

  • Jeśli masz wątpliwości w tym względzie, skonsultuj się z ekspertami Airpress, którzy po zapoznaniu się z historią Twojego urządzenia wstępnie oszacują koszt usługi i określą poziom opłacalności takiej inwestycji. Dane kontaktowe do dedykowanych działów znajdziesz na głównej stronie serwisu Airpress --->


    Pamiętaj! Właściwe wskazanie typu urządzenia, którego naprawę chcesz zlecić, pozwoli nam natychmiast przekierować Twoje zgłoszenie do odpowiedniego działu serwisu Airpress. Skróci to czas oczekiwania na realizację usługi.


    Uwaga: Jeśli chcesz zlecić naprawę sprzętu innego producenta, wpisz markę posiadanego urządzenia w polu “Model urządzenia”.


    Serwis pogwarancyjny - serwis Airpress