Podstawy zabezpieczające

Jesteś zainteresowany zakupem podstaw zabezpieczających w Airpress? W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań i dostosujesz swój zakup bezpośrednio do swoich potrzeb.

Podstawy zabezpieczające, inaczej zwane podporami lub kobyłkami to konstrukcyjnie wyjątkowo proste narzędzia niezbędne w każdym warsztacie samochodowym i garażu. Do utrzymywania samochodu, łodzi, elementów konstrukcyjnych itp.

Podpory posiadają stabilną podstawę i solidną konstrukcję. Prawidłowo ustawione i obsługiwane w przeciwieństwie do podnośników hydraulicznych - mogących w pewnych sytuacjach opaść, zapewniają niemalże 100% bezpieczeństwa pracy. Najczęściej stosowane do przy wymianie kół do podnoszenia pojazdów. Więcej na temat zastosowania podstaw zabezpieczających dowiesz się z naszego blogu "Samodzielnie wymień swoje opony"

Zapoznaj się z naszą ofertą i złóż zamówienie w sklepie internetowym.

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Prawidłowo wyposażony warsztat

W prawidłowo wyposażonym warsztacie dużą rolę odgrywa bezpieczeństwo zarówno pracowników jaki i powierzonego do naprawy sprzętu. Dobrze wyposażone miejsce pracy to połowa sukcesu, ponieważ sprawia, że ​​praca jest dużo łatwiejsza i bardziej wydajna, a przy tym bezpieczna. Dodatkowo dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu warsztatu możesz efektywnie wykorzystać dostępną przestrzeń i zawsze masz pod ręką niezbędne narzędzia.

Prawidłowe rozplanowanie wykorzystania przestrzeni warsztatowej stanowi zasadniczą kwestię w nowoczesnym, funkcjonalnym warsztacie.

Jednymi z najistotniejszych elementów w warsztacie samochodowym jest prawidłowe i co najważniejsze bezpieczne podniesienie naprawianego pojazdu. W ofercie Airpress znajdziesz wiele modeli podstaw zabezpieczających o nośności od 2 do 20 ton, wszystkie one są stosunkowo niewielkich rozmiarów, nie zajmują cennej przestrzeni w warsztacie, a przy tym są proste w obsłudze, a ich nośność w zależności od modelu jest wystarczająca nawet w przypadku podtrzymywania samochodów ciężarowych.

Do modeli najczęściej kupowanych przez naszych klientów należy zaliczyć Podstawę zabezpieczającą JJ 10T w komplecie znajdziecie państwo 2 szt. tejże podstawy, a także Zestaw warsztatowy Podnośnik Podstawy i Kliny