Wózki narzędziowe z wyposażeniem

Szukasz wózka narzędziowego z wyposażeniem? Airpress ma w swojej ofercie trzy modele wózków narzędziowych które mogą Cię zainteresować. Klasyczny Profesjonalny wózek narzędziowy posiadający 7 szuflad, wyposażony w 217 narzędzi wyposażone są koła z hamulcem dzięki którym można bez najmniejszego problemu ustawić je w odpowiednim miejscu, oraz bezpiecznie zablokować ich pozycję. Kolejnym wysoko cenionym wózkiem narzędziowym jest Profesjonalny wózek narzędziowy posiadający aż 447 elementów, wyposażony w 16 szuflad! W naszej ofercie znajdziecie państwo również Profesjonalny wózek 217 elementów wyposażony w 7 szuflad. Dzięki temu że wszystkie nasze wózki z wyposażeniem posiadają centralny zamek, masz pewność że Twoje narzędzia są w nich całkowicie bezpieczne.

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Wózki narzędziowe z wyposażeniem Airpress znajdą swoje zastosowanie zarówno w firmach zajmujących się przemysłem, warsztatach samochodowych jak i w przydomowych garażach. Zobacz wózki narzędziowe z oferty Airpress i zamów odpowiadający Ci model w naszym sklepie internetowym.

Wózek narzędziowy z wyposażeniem

W Airpress wiemy, iż praca w warsztacie niejednokrotnie wymaga używania wielu narzędzi, które bez prawidłowego przechowywania łatwo się niszczą, bądź gubią. Zdajemy sobie sprawę jak frustrujące bywa gdy szukamy jakiegoś potrzebnego narzędzia którego przez wszechobecny bałagan nigdzie nie można znaleźć.

Airpress ma dla Ciebie rozwiązanie tego problemu. Dzięki zakupowi wózka narzędziowego z wyposażeniem stajesz się posiadaczem w zależności od modelu kompletu 217 lub aż 447 narzędzi. Wszystkie narzędzia są schludnie umieszczone w łatwo dostępnym i przestronnym wózku narzędziowym i posegregowane w moduły.

W naszej ofercie znajdują się dwa różne wózki narzędziowe z 217 narzędziami, oraz jeden z zestawem z 447 narzędzi.

Klasyczny wózek narzędziowy z 7 szufladami i 217 narzędziami

Klasyczny Profesjonalny wózek narzędziowy ma szuflady o szerokości 54 cm i głębokości 39 cm. Pięć górnych szuflad ma wysokość 7 cm, szósta szuflada ma wysokość 13,5 cm, a siódma - czyli ostatnia szuflada - ma wysokość 16 cm. Ponadto pusty wózek narzędziowy posiada łożyska kulkowe, dwa stałe i dwa obrotowe koła o szerokości 50 mm oraz dwa hamulce kół.

Opcje rozbudowy

Możesz rozszerzyć funkcjonalność wózka narzędziowego Airpress o dodatkowe moduły i akcesoria. Wózek narzędziowy można rozbudować o płyty ścienne i haczyki do zawieszenia narzędzi. W ten sposób masz pod ręką najczęściej używane narzędzia.

Jeśli jednak jesteś zainteresowany zakupem wózków narzędziowych bez wyposażenia zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i porównania opcji oraz cen poszczególnych modeli.

Zamów wózek narzędziowy wraz z pełnym wyposażeniem

Sprawdź naszą ofertę, i wybierz swój wózek narzędziowy. Niezależnie od tego który model wybierasz, nie zapłacisz za jego transport. Wszystkie wózki wysyłane są bezpłatnie i dostarczane tak szybko, jak to możliwe.

Masz pytanie dotyczące jednego z produktów w naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania fachowej porady.