Wózki narzędziowe bez zawartości

Szukasz pustego wózka narzędziowego? Być może masz już wystarczającą ilość narzędzi i szukasz wózka do ich przechowywania, lub wolisz nie kupować pełnego zestawu narzędzi, gdyż wystarczy Ci pusty wózek. Airpress ma w swojej ofercie dwa modele pustych wózków narzędziowych. Wózek narzędziowy z 7 szufladami i wózek z 2 szufladami. Oba wózki wyposażone są koła dzięki którym można bez najmniejszego problemu ustawić je w odpowiednim miejscu, a także w hamulce dzięki którym zablokujesz ich pozycję. Dzięki temu że nasze wózki są pojemne idealne nadają się do przechowywania wszelkiego rodzaju narzędzi.

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
  1. Wózek narzędziowy 7 szuflad pusty
    Wózek narzędziowy 7 szuflad pusty 79500
    1 722,00 zł 1 400,00 zł
  2. Wózek narzędziowy 2 szuflady pusty
    Wózek narzędziowy 2 szuflady pusty 79518
    873,30 zł 710,00 zł
na stronę

Wózki narzędziowe Airpress są przydatne zarówno dla profesjonalistów i majsterkowiczów. Dzięki swojej prostocie, funkcjonalności oraz mobilności znajdują zastosowanie zarówno w firmach zajmujących się przemysłem jak i w przydomowych warsztatach. Zobacz wózki narzędziowe z oferty Airpress i zamów odpowiadający Ci model w naszym sklepie internetowym.

Pusty wózek narzędziowy - można go całkowicie wypełnić według własnego uznania

Wiemy że praca w warsztacie wymaga używania wielu narzędzi, które bez prawidłowego przechowywania łatwo się niszczą, bądź gubią. Zdajemy sobie sprawę jak frustrujące bywa gdy szukamy jakiegoś potrzebnego narzędzia którego przez wszechobecny bałagan nigdzie nie można znaleźć.

Airpress ma dla Ciebie rozwiązanie tego problemu. Dzięki wózkowi narzędziowemu masz zawsze wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu. Wszystkie Twoje narzędzia są schludnie umieszczone w łatwo dostępnym i przestronnym wózku narzędziowym.

W naszej ofercie znajdują się dwa różne wózki narzędziowe, bez wyposażenia. Pusty klasyczny wózek narzędziowy z 7 szufladami i pusty wózek narzędziowy z 2 szufladami.

Klasyczny wózek narzędziowy z 7 szufladami

Klasyczny pusty wózek narzędziowy z 7 szufladami ma szuflady o szerokości 59 cm i głębokości 40,5 cm. Pięć górnych szuflad ma wysokość 6,5 cm, szósta szuflada ma wysokość 9 cm, a siódma - czyli ostatnia szuflada - ma wysokość 14,5 cm. Ponadto pusty wózek narzędziowy posiada łożyska kulkowe, dwa stałe i dwa obrotowe koła o szerokości 50 mm oraz dwa hamulce kół.

Wózek narzędziowy z 2 szufladami

Wózek narzędziowy z dwiema pustymi szufladami waży 25 kg, ma wymiary 85 x 37 x 70cm i posiada 2 szuflady oraz 4 kółka. Ze względu na fakt iż wózek posiada dwie szuflady Airpress nie rekomenduje go do użytku wraz z kompletem narzędzi, lecz mimo to idealnie sprawdzi się on w każdym przydomowym garażu. Ponieważ jest bardzo kompaktowy, zajmuje niewiele przestrzeni w miejscu pracy.

Opcje rozbudowy

Możesz rozszerzyć funkcjonalność swojego wózka narzędziowego o dodatkowe moduły i akcesoria. Wózek narzędziowy można rozbudować o płyty ścienne i haczyki do zawieszenia narzędzi. W ten sposób masz pod ręką najczęściej używane narzędzia. Dzięki czterem modułom rozszerzasz wózek narzędziowy o kilkadziesiąt dodatkowych narzędzi. Zwróć uwagę, że moduły pasują tylko do niektórych wózków narzędziowych.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózków narzędziowych z wyposażeniem zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i porównania opcji oraz cen poszczególnych modeli.

Zamów pusty wózek narzędziowy

Sprawdź naszą ofertę, wybierz swój wózek narzędziowy i wypełnij go narzędziami. Niezależnie od tego, czy czy wybierasz model bez wyposażenia, czy z jednym z oferowanych przez Airpress modułów. Wszystkie wózki narzędziowe są wysyłane bezpłatnie i dostarczane tak szybko, jak to możliwe.

Masz pytanie dotyczące jednego z produktów w naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania fachowej porady.