Zestawy narzędzi

Zestawy narzędzi w walizkach stanowią kompletne wyposażenie niezbędne w każdym warsztacie. Niezależnie od tego czy jesteś majsterkowiczem czy pracujesz w profesjonalnym warsztacie, nasze zestawy narzędzi będą dla Ciebie z całą pewnością przydatne i pomocne. W szerokim asortymencie Airpress znajdziesz wiele zestawów narzędzi w tym Profesjonalny zestaw narzędzi w aluminiowej walizce 127 elementów czy też Profesjonalny zestaw narzędzi w walizce 108 elementów. Wszystkie zestawy narzędziowe dostępne na naszej stronie zawierają wytrzymałe i precyzyjnie wykonane narzędzia.

W zależności od wykonywanej pracy możesz wybrać interesujące Ciebie komplety narzędzi, wśród których znaleźć możesz: zestaw ze szczypcami, młotkiem i kluczami płaskooczkowymi, ale także zestawy, które koncentrują się na wsparciu jednego konkretnego narzędzia, na przykład zestawy nasadek. Zestawy narzędzi Airpress spakowane są do estetycznych etui które pozwalają utrzymać porządek wśród dziesiątek elementów.

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Narzędzia dla każdego profesjonalisty

Niezależnie od tego czy jesteś "złotą rączką" czy profesjonalnie zajmujesz się różnego rodzaju naprawami, potrzebujesz narzędzi do wykonywania pewnych zadań. Nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia z majsterkowaniem, nadal warto mieć w domu narzędzia dzięki którym w łatwy i szybki sposób wykonasz drobne naprawy. Dzięki tym narzędziom od razu zyskujesz dostęp do kompletnego zestawu niezbędnego do wykonania powierzonej pracy. Wszystkie zestawy Airpress są dostępne w walizkach, a znajdujące się w nich narzędzia posegregowane są w taki sposób aby łatwo odszukać interesujący Cie w danej chwili element.

Stal Chromo-wanadowa

Jakość stali z której wykonane są narzędzia jest jedną z najistotniejszych spraw przy wyborze odpowiedniego zestawu narzędzi ręcznych. Zestawy narzędzi są wykonane z chromowo-wanadu i dlatego są zdecydowanie mocniejsze. W celu uzyskania wysokiej jakość tych narzędzi, do ich wykonania stosuje się stal stopową. Narzędzia takie są mocniejsze niż narzędzia, które nie są wykonane z chromu wanadu.

Zestawy nasadek

W ofercie Airpress dostępne są komplety nasadek dostępne osobno lub w zalezności od zestawu w ilości 54, 92, 108 i 171 sztuk. Zestawy nasadek zawierają różne rozmiary i typy nasadek, ale także przedłużki, grzechotki oraz wiele więcej elementów rozszerzających ich funkcjonalność. Zestawy te są dostarczane w walizce, dzięki czemu narzędzia pozostają starannie posortowane w etui, można je bezpiecznie przechowywać, a także pozostają czyste.

Skrzynki narzędziowe

Walizki narzędziowe wyposażone są w różnego rodzaju narzędzia, dzięki czemu masz do dyspozycji szeroką gamę starannie posortowanych elementów. Narzędziami, które znajdują się w walizce (w zależności od modelu), są na przykład młotki, grzechotki, wkrętaki, szczypce i klucze. Istnieją dwa typy, aluminiowa 127-częściowa walizka i stalowa 97-częściowa walizka narzędziowa. Obie skrzynki są zamykane i wyposażone w komplet modułów narzędzi. Moduły mają gotowe przegródki na narzędzia ręczne i zapewniają dobrą ich ochronę.

Zestaw kluczy płasko-oczkowych

W naszym sklepie internetowym dostępny jest specjalny Komplet kluczy płasko-oczkowych w estetycznej walizce wyposażonej w 6 sztuk kluczy z grzechotką dodatkowo wyposażony w 4 warianty rozszerzenia ich funkcjonalności.