Najważniejsze informacje

Airpress Polska dokłada wszelkich starań, by ten trudny okres przebiegł bez przeszkód

Jesteśmy gotowi

Wdrożyliśmy wszystkie procedury bezpieczeństwa w firmie

Płatności

Zachęcamy do płatności bezgotówkowych (karta, przelew, przedpłata)

Stany magazynowe

Pełen asortyment produktów dostępny w naszych magazynach

Pracujemy zdalnie

Nasi handlowcy są do Państwa pełnej dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu przez mail i telefon

Oficjalny komunikat

Szanowni Państwo,

W trosce o zdrowie Państwa i Naszych Pracowników, w związku z rozwojem epidemii COVID-19, Airpress Polska Sp. z o.o informuje o wdrożonych już procedurach i działaniach zapobiegających rozprzestrzenianiu się choroby.

Przestrzegamy wszelkich zaleceń, które zostały wprowadzone ustawowo. Są one wdrożone i w pełni respektowane. Ograniczyliśmy do niezbędnego minimum spotkania wewnętrzne oraz zewnętrzne ale równocześnie jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami - preferowane formy kontaktu to mail i telefon.

W naszych biurach i magazynach przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i higieny wskazanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego. Wszyscy Nasi Pracownicy zostali w pełni poinformowani o chorobie COVID-19 oraz o zaleceniach zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa. Nasza firma przeszła przez całkowitą procedurę dezynfekcji.

Oficjalnie potwierdzamy pełną dostępność towarów w naszych magazynach. Nasi przedstawiciele handlowi pracują zdalnie i są do Państwa stałej dyspozycji. Zamówienia i wszelkie kwestie handlowe realizowane są przez Spółkę w sposób ciągły i niezachwiany.

Jesteśmy gotowi na kontakt osobisty z Państwem w kluczowych sytuacjach - przestrzegamy wówczas ogólnych zaleceń bezpieczeństwa i higieny. Nasi dostawcy zostali poinformowani o szczególnych zasadach dotyczących kierowców, ograniczony został ich kontakt z naszymi magazynami do niezbędnego minimum.

Dokładamy wszelkich starań, aby w tym trudnym czasie nasza współpraca przebiegała bez zakłóceń.

Zachęcamy do transakcji bezgotówkowych - płatność kartą, przelew, przedpłata.

Z poważaniem,

Dawid Jankowski

Prezes Zarządu