Poznaj nasze produkty lepiej na specjalnym szkoleniu Airpress

Klienci zadają mnóstwo pytań, na które nie znasz odpowiedzi? Czujesz, że aktualna wiedza nie pozwala Ci udzielać fachowych porad w kwestii doboru sprzętu? A może planujesz poszerzyć swoją ofertę o nowe towary i usługi, ale chcesz najpierw lepiej poznać ich cechy i możliwości? Skorzystaj z naszej pomocy!

Wszystkim partnerom biznesowym, zainteresowanym poszerzaniem swojej wiedzy na temat produktów Airpress, oferujemy bezpłatne szkolenie, dzięki któremu:


 • Poznasz nasze produkty najlepiej, jak to możliwe. Podczas szkolenia przekażemy Ci szczegółowe, a przede wszystkim użyteczne informacje, których nie znajdziesz w katalogach. Dowiesz się więcej o zastosowanych rozwiązaniach konstrukcyjnych oraz technologiach. Zrozumiesz również, w jaki sposób wpływają one na codzienne użytkowanie sprzętu.
 • Dowiesz się, co wyróżnia produkty Airpress na tle konkurencyjnych rozwiązań dostępnych na rynku. Będziesz w stanie wskazać różnice i praktyczne korzyści, jakie z nich wynikają.
 • Zdobędziesz rzetelną i sprawdzoną wiedzę na temat możliwości zastosowania produktów, których sprzedaż prowadzisz lub zamierzasz prowadzić. Dzięki temu zyskasz pewność, że polecasz sprzęt adekwatny do potrzeb Twojego klienta.
 • Zyskasz nowe kompetencje, które pozwolą Ci na profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w kwestii doboru sprzętu pneumatycznego stosownie do potrzeb i oczekiwań Twoich klientów. Nie zaskoczy Cię już żadne pytanie, a każdą wątpliwość rozwiejesz swobodnie i bez zastanowienia.


Szkolenie produktowe odbędzie się w trybie stacjonarnym w siedzibie Twojej firmy lub w jednym z naszych biur - w zależności od Twoich preferencji. W ramach standardowego kursu oferujemy poszerzanie wiedzy w blokach tematycznych, takich jak: kompresory tłokowe, kompresory śrubowe, narzędzia pneumatyczne, instalacje sprężonego powietrza czy rozwiązania pneumatyczne dla przemysłu. Z założenia jednak każde szkolenie przygotowane będzie indywidualnie, a jego program dostosujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań opisanych w formularzu zgłoszeniowym.


UWAGA: Wyznaczona przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym data szkolenia może ulec zmianie, po wcześniejszej konsultacji i Twoim zatwierdzeniu ostatecznych ustaleń. Podczas wyboru dogodnego dla Ciebie terminu, prosimy o uwzględnienie czasu potrzebnego na przygotowanie materiałów szkoleniowych adekwatnych do interesującej Cię tematyki. Na organizację szkolenia potrzebujemy ok. 5 dni roboczych.


Szkolenie produktowe Airpress

Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Airpress jest producentem i dystrybutorem profesjonalnego sprzętu pneumatycznego już od ponad 60 lat. Jako lider branży pneumatycznej sukcesywnie podbijamy kolejne rynki, zaopatrując klientów w całej Europie w wysokiej jakości asortyment przeznaczony do pracy ze sprężonym powietrzem.

Swoją pozycję zawdzięczamy jasnej wizji, konsekwentnej ścieżce rozwoju oraz strategicznym inwestycjom w innowacje technologiczne. Ale nie tylko. Za każdym naszym sukcesem stoją klienci, którzy darzą markę Airpress coraz większym zaufaniem, a także dystrybutorzy, którzy w codziennej pracy wspierają sprzedaż naszych produktów.


Mając pełną świadomość tej wspólnoty, jaką wraz z nami tworzą partnerzy biznesowi oraz konsumenci, w Airpress stawiamy na jakość obsługi oraz uczciwe partnerstwo. Dążymy do tego, by nasi klienci otrzymywali wyłącznie rzetelne informacje o towarze, którego zakupem są zainteresowani.

Naszym dystrybutorom chcemy dać niezbędne narzędzia, które pozwolą nam wspólnie wznieść obsługę klienta na najwyższy poziom. Kluczem do sukcesu w tej dziedzinie jest doskonała znajomość produktów i usług oferowanych konsumentom. Żeby świadomie i odpowiedzialnie polecić dany produkt, musisz znać nie tylko dane techniczne, ale przede wszystkim wynikające z nich funkcjonalności.


Z bezpłatnego szkolenia produktowego mogą skorzystać również przedsiębiorcy, którzy nie zajmują się dystrybucją produktów Airpress, ale używają lub zamierzają używać naszego sprzętu w swoich zakładach pracy. Taki kurs może obejmować np. przeszkolenie pracowników z prawidłowego użytkowania urządzeń wykorzystywanych w firmie. Jesteśmy również otwarci na potrzeby pozostałych użytkowników sprzętu pneumatycznego, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę o produktach Airpress.


Najpopularniejsze zagadnienia szkoleniowe

Tematyka dotychczasowych spotkań była niezwykle różnorodna. Z założenia szkolenia produktowe Airpress opracowywane są indywidualnie, aby ich treść jak najlepiej odpowiadała na potrzeby użytkowników zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy. Wśród najczęściej powtarzających się tematów szkoleniowych, najpopularniejsze jak dotąd były:

 • Jak działa kompresor śrubowy i tłokowy? Najważniejsze różnice w funkcjonalnościach.
 • Budowa i działanie osuszacza ziębniczego i adsorpcyjnego.
 • Czy sprężarka tłokowa sprawdzi się w przemyśle? Wszystko o kompresorach serii K.
 • Napęd pasowy i napęd bezpośredni - jak to działa i co oznacza w praktyce?
 • Technologia inwerterowa i jej wpływ na energooszczędność - wszystko o serii zmiennoobrotowych kompresorów śrubowych Airpress.

Poza zagadnieniami teoretycznymi, w ramach szkoleń produktowych wyjaśniamy też wiele kwestii praktycznych, związanych z codziennym użytkowaniem sprzętu, w tym m.in.:

 • Jak poprawnie zainstalować sprężarkę XXX (wskazówki dotyczące konkretnego produktu)?
 • Jak prawidłowo przeprowadzać konserwację sprężarki i/lub instalacji pneumatycznej?
 • Popularne przyczyny drobnych awarii oraz sposoby ich usuwania.
 • Jak oszacować zapotrzebowanie na sprężone powietrze i zaplanować budowę instalacji pneumatycznej?
 • Wymagania sprzętowe dla poszczególnych branż i/lub rodzajów aktywności.

Na życzenie klientów, podczas szkoleń tłumaczymy również wybrane zagadnienia z dziedziny pneumatyki, które ułatwiają zrozumienie i ocenę wartości użytkowej poszczególnych sprzętów. Wśród nich największym zainteresowaniem jak dotąd cieszyły się:

 • Charakterystyka sprężonego powietrza: ciśnienie, temperatura, punkt rosy i inne właściwości powietrza jako medium roboczego.
 • Filtracja powietrza zgodna z wytycznymi normy ISO8573-1.
 • Przypomnienie ogólnych pojęć z zakresu pneumatyki.

Jak widzisz, bezpłatne szkolenie od Airpress to nie tylko doskonałe narzędzie poszerzające kompetencje handlowców. Dla klientów Airpress, zarówno biznesowych, jak i indywidualnych, to również jeden z elementów wsparcia posprzedażowego. Dla użytkowników sprzętu pneumatycznego, którzy jeszcze nie dołączyli do grona naszych klientów, szkolenia produktowe są uzupełnieniem oferty profesjonalnego doradztwa w kwestii doboru sprzętu pneumatycznego odpowiedniego do potrzeb.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące konkretnego zagadnienia z dziedziny pneumatyki, chcesz w pełni wykorzystać potencjał posiadanego już sprzętu lub jesteś zupełnym nowicjuszem w dziedzinie sprężonego powietrza i chcesz się dowiedzieć, jak działają konkretne urządzenia, nie krępuj się i zapytaj. Jesteśmy tu dla Ciebie!


Asortyment Airpress

Jeśli chcesz wstępnie zapoznać się z naszą ofertą, zapraszamy do przeglądu asortymentu dostępnego na naszej stronie. Z listy poniżej wybierz interesującą Cię kategorię produktów, by uzyskać podstawowe informacje na ich temat.