Poznaj nasze produkty lepiej na specjalnym szkoleniu AirpressZobacz więcej

Klienci zadają mnóstwo pytań, na które nie znasz odpowiedzi? Czujesz, że aktualna wiedza nie pozwala Ci udzielać fachowych porad w kwestii doboru sprzętu? A może planujesz poszerzyć swoją ofertę o nowe towary i usługi, ale chcesz najpierw lepiej poznać ich cechy i możliwości? Skorzystaj z naszej pomocy!

Naszym partnerom biznesowym oraz wszystkim zainteresowanym poszerzaniem swojej wiedzy na temat produktów Airpress, oferujemy bezpłatne szkolenie, dzięki któremu:Poznasz nasze produkty najlepiej, jak to możliwe.

Podczas szkolenia przekażemy Ci szczegółowe, a przede wszystkim użyteczne informacje, których nie znajdziesz w katalogach. Dowiesz się więcej o zastosowanych rozwiązaniach konstrukcyjnych oraz technologiach. Zrozumiesz również, w jaki sposób wpływają one na codzienne użytkowanie sprzętu.

Dowiesz się, co wyróżnia produkty Airpress na tle konkurencyjnych rozwiązań dostępnych na rynku.

Będziesz w stanie wskazać różnice i praktyczne korzyści, jakie z nich wynikają.

Zdobędziesz rzetelną i sprawdzoną wiedzę na temat możliwości zastosowania produktów,

których sprzedaż prowadzisz lub zamierzasz prowadzić. Dzięki temu zyskasz pewność, że polecasz sprzęt adekwatny do potrzeb Twojego klienta.

Zyskasz nowe kompetencje, które pozwolą Ci na profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo

w kwestii doboru sprzętu pneumatycznego stosownie do potrzeb i oczekiwań Twoich klientów. Nie zaskoczy Cię już żadne pytanie, a każdą wątpliwość rozwiejesz swobodnie i bez zastanowienia.

Informacje organizacyjne

Szkolenie produktowe odbędzie się w trybie stacjonarnym w siedzibie Twojej firmy lub w jednym z naszych biur - w zależności od Twoich preferencji. W ramach standardowego kursu oferujemy poszerzanie wiedzy w blokach tematycznych, takich jak: kompresory tłokowe, kompresory śrubowe, narzędzia pneumatyczne, instalacje sprężonego powietrza czy rozwiązania pneumatyczne dla przemysłu. Z założenia jednak każde szkolenie przygotowane będzie indywidualnie, a jego program dostosujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań opisanych w formularzu zgłoszeniowym.


UWAGA: Wyznaczona przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym data szkolenia może ulec zmianie, po wcześniejszej konsultacji i Twoim zatwierdzeniu ostatecznych ustaleń. Podczas wyboru dogodnego dla Ciebie terminu, prosimy o uwzględnienie czasu potrzebnego na przygotowanie materiałów szkoleniowych adekwatnych do interesującej Cię tematyki. Na organizację szkolenia potrzebujemy ok. 5 dni roboczych.


Szkolenie produktowe Airpress

Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Airpress jest producentem i dystrybutorem profesjonalnego sprzętu pneumatycznego już od ponad 60 lat. Jako lider branży pneumatycznej sukcesywnie podbijamy kolejne rynki, zaopatrując klientów w całej Europie w wysokiej jakości asortyment przeznaczony do pracy ze sprężonym powietrzem.

Swoją pozycję zawdzięczamy jasnej wizji, konsekwentnej ścieżce rozwoju oraz strategicznym inwestycjom w innowacje technologiczne. Ale nie tylko. Za każdym naszym sukcesem stoją klienci, którzy darzą markę Airpress coraz większym zaufaniem, a także dystrybutorzy, którzy w codziennej pracy wspierają sprzedaż naszych produktów.


Mając pełną świadomość tej wspólnoty, jaką wraz z nami tworzą partnerzy biznesowi oraz konsumenci, w Airpress stawiamy na jakość obsługi oraz uczciwe partnerstwo. Dążymy do tego, by nasi klienci otrzymywali wyłącznie rzetelne informacje o towarze, którego zakupem są zainteresowani.

Naszym dystrybutorom chcemy dać niezbędne narzędzia, które pozwolą nam wspólnie wznieść obsługę klienta na najwyższy poziom. Kluczem do sukcesu w tej dziedzinie jest doskonała znajomość produktów i usług oferowanych konsumentom. Żeby świadomie i odpowiedzialnie polecić dany produkt, musisz znać nie tylko dane techniczne, ale przede wszystkim wynikające z nich funkcjonalności.


Z bezpłatnego szkolenia produktowego mogą skorzystać również przedsiębiorcy, którzy nie zajmują się dystrybucją produktów Airpress, ale używają lub zamierzają używać naszego sprzętu w swoich zakładach pracy. Taki kurs może obejmować np. przeszkolenie pracowników z prawidłowego użytkowania urządzeń wykorzystywanych w firmie. Jesteśmy również otwarci na potrzeby pozostałych użytkowników sprzętu pneumatycznego, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę o produktach Airpress.


Najpopularniejsze zagadnienia szkoleniowe

Tematyka dotychczasowych spotkań była niezwykle różnorodna. Z założenia szkolenia produktowe Airpress opracowywane są indywidualnie, aby ich treść jak najlepiej odpowiadała na potrzeby użytkowników zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy. Wśród najczęściej powtarzających się tematów szkoleniowych, najpopularniejsze jak dotąd były:

 • Jak działa kompresor śrubowy i tłokowy? Najważniejsze różnice w funkcjonalnościach.
 • Budowa i działanie osuszacza ziębniczego i adsorpcyjnego.
 • Czy sprężarka tłokowa sprawdzi się w przemyśle? Wszystko o kompresorach serii K.
 • Napęd pasowy i napęd bezpośredni - jak to działa i co oznacza w praktyce?
 • Technologia inwerterowa i jej wpływ na energooszczędność - wszystko o serii zmiennoobrotowych kompresorów śrubowych Airpress.

Poza zagadnieniami teoretycznymi, w ramach szkoleń produktowych wyjaśniamy też wiele kwestii praktycznych, związanych z codziennym użytkowaniem sprzętu, w tym m.in.:

 • Jak poprawnie zainstalować sprężarkę XXX (wskazówki dotyczące konkretnego produktu)?
 • Jak prawidłowo przeprowadzać konserwację sprężarki i/lub instalacji pneumatycznej?
 • Popularne przyczyny drobnych awarii oraz sposoby ich usuwania.
 • Jak oszacować zapotrzebowanie na sprężone powietrze i zaplanować budowę instalacji pneumatycznej?
 • Wymagania sprzętowe dla poszczególnych branż i/lub rodzajów aktywności.

Na życzenie klientów, podczas szkoleń tłumaczymy również wybrane zagadnienia z dziedziny pneumatyki, które ułatwiają zrozumienie i ocenę wartości użytkowej poszczególnych sprzętów. Wśród nich największym zainteresowaniem jak dotąd cieszyły się:

 • Charakterystyka sprężonego powietrza: ciśnienie, temperatura, punkt rosy i inne właściwości powietrza jako medium roboczego.
 • Filtracja powietrza zgodna z wytycznymi normy ISO8573-1.
 • Przypomnienie ogólnych pojęć z zakresu pneumatyki.

Jak widzisz, bezpłatne szkolenie od Airpress to nie tylko doskonałe narzędzie poszerzające kompetencje handlowców. Dla klientów Airpress, zarówno biznesowych, jak i indywidualnych, to również jeden z elementów wsparcia posprzedażowego. Dla użytkowników sprzętu pneumatycznego, którzy jeszcze nie dołączyli do grona naszych klientów, szkolenia produktowe są uzupełnieniem oferty profesjonalnego doradztwa w kwestii doboru sprzętu pneumatycznego odpowiedniego do potrzeb.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące konkretnego zagadnienia z dziedziny pneumatyki, chcesz w pełni wykorzystać potencjał posiadanego już sprzętu lub jesteś zupełnym nowicjuszem w dziedzinie sprężonego powietrza i chcesz się dowiedzieć, jak działają konkretne urządzenia, nie krępuj się i zapytaj. Jesteśmy tu dla Ciebie!


Asortyment Airpress

Jeśli chcesz wstępnie zapoznać się z naszą ofertą, zapraszamy do przeglądu asortymentu dostępnego na naszej stronie. Z listy poniżej wybierz interesującą Cię kategorię produktów, by uzyskać podstawowe informacje na ich temat.