Poznaj nasze produkty lepiej na specjalnym szkoleniu Airpress

Airpress jest producentem i dystrybutorem profesjonalnego sprzętu pneumatycznego już od ponad 60 lat. Jako lider branży pneumatycznej sukcesywnie podbijamy kolejne rynki, zaopatrując klientów w całej Europie w wysokiej jakości asortyment przeznaczony do pracy ze sprężonym powietrzem. Swoją pozycję zawdzięczamy jasnej wizji, konsekwentnej ścieżce rozwoju oraz strategicznym inwestycjom w innowacje technologiczne. Ale nie tylko. Za każdym naszym sukcesem stoją klienci, którzy darzą markę Airpress coraz większym zaufaniem, a także dystrybutorzy, którzy w codziennej pracy wspierają sprzedaż naszych produktów.
Szkolenie produktowe Airpress

Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Mając pełną świadomość tej wspólnoty, jaką wraz z nami tworzą partnerzy biznesowi oraz konsumenci, w Airpress stawiamy na jakość obsługi oraz uczciwe partnerstwo. Dążymy do tego, by nasi klienci otrzymywali wyłącznie rzetelne informacje o towarze, którego zakupem są zainteresowani. Naszym dystrybutorom chcemy dać niezbędne narzędzia, które pozwolą nam wspólnie wznieść obsługę klienta na najwyższy poziom. Kluczem do sukcesu w tej dziedzinie jest doskonała znajomość produktów i usług oferowanych konsumentom. Żeby świadomie i odpowiedzialnie polecić dany produkt, musisz znać nie tylko dane techniczne, ale przede wszystkim wynikające z nich funkcjonalności.

Klienci zadają mnóstwo pytań, na które nie znasz odpowiedzi? Czujesz, że aktualna wiedza nie pozwala Ci udzielać fachowych porad w kwestii doboru sprzętu? A może planujesz poszerzyć swoją ofertę o nowe towary i usługi, ale chcesz najpierw lepiej poznać ich cechy i możliwości? Skorzystaj z naszej pomocy!

Wszystkim partnerom biznesowym, zainteresowanym poszerzaniem swojej wiedzy na temat produktów Airpress, oferujemy bezpłatne szkolenie, dzięki któremu:


  • Poznasz nasze produkty najlepiej, jak to możliwe. Podczas szkolenia przekażemy Ci szczegółowe, a przede wszystkim użyteczne informacje, których nie znajdziesz w katalogach. Dowiesz się więcej o zastosowanych rozwiązaniach konstrukcyjnych oraz technologiach. Zrozumiesz również, w jaki sposób wpływają one na codzienne użytkowanie sprzętu.
  • Dowiesz się, co wyróżnia produkty Airpress na tle konkurencyjnych rozwiązań dostępnych na rynku. Będziesz w stanie wskazać różnice i praktyczne korzyści, jakie z nich wynikają.
  • Zdobędziesz rzetelną i sprawdzoną wiedzę na temat możliwości zastosowania produktów, których sprzedaż prowadzisz lub zamierzasz prowadzić. Dzięki temu zyskasz pewność, że polecasz sprzęt adekwatny do potrzeb Twojego klienta.
  • Zyskasz nowe kompetencje, które pozwolą Ci na profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w kwestii doboru sprzętu pneumatycznego stosownie do potrzeb i oczekiwań Twoich klientów. Nie zaskoczy Cię już żadne pytanie, a każdą wątpliwość rozwiejesz swobodnie i bez zastanowienia.

Szkolenie produktowe odbędzie się w trybie stacjonarnym w siedzibie Twojej firmy lub w jednym z naszych biur - w zależności od Twoich preferencji. W ramach standardowego kursu oferujemy poszerzanie wiedzy w blokach tematycznych, takich jak: kompresory tłokowe, kompresory śrubowe, narzędzia pneumatyczne, instalacje sprężonego powietrza czy rozwiązania pneumatyczne dla przemysłu. Z założenia jednak każde szkolenie przygotowane będzie indywidualnie, a jego program dostosujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań opisanych w formularzu zgłoszeniowym.
Z bezpłatnego szkolenia produktowego mogą skorzystać również przedsiębiorcy, którzy nie zajmują się dystrybucją produktów Airpress, ale używają lub zamierzają używać naszego sprzętu w swoich zakładach pracy. Taki kurs może obejmować np. przeszkolenie pracowników z prawidłowego użytkowania urządzeń wykorzystywanych w firmie. Jesteśmy również otwarci na potrzeby pozostałych użytkowników sprzętu pneumatycznego, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę o produktach Airpress.


UWAGA: Wyznaczona przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym data szkolenia może ulec zmianie, po wcześniejszej konsultacji i Twoim zatwierdzeniu ostatecznych ustaleń. Podczas wyboru dogodnego dla Ciebie terminu, prosimy o uwzględnienie czasu potrzebnego na przygotowanie materiałów szkoleniowych adekwatnych do interesującej Cię tematyki. Na organizację szkolenia potrzebujemy ok. 5 dni roboczych.


Asortyment Airpress

Jeśli chcesz wstępnie zapoznać się z naszą ofertą, zapraszamy do przeglądu asortymentu dostępnego na naszej stronie. Z listy poniżej wybierz interesującą Cię kategorię produktów, by uzyskać podstawowe informacje na ich temat.