logo
Kontakt bezpośredni:
61 652 57 00 w.1

Sprężarki śrubowe typu Plug&Play marki Airpress


'Rozpakuj, ustaw, podłącz i uruchom! Twoje urządzenie jest gotowe do użycia w kilka chwil.'

Dlaczego warto wybrać sprężarkę śrubową Airpress serii X

  1. Najwyższa jakość
   Wszystkie sprężarki śrubowe Airpress serii X posiadają niezbędne certyfikaty wydane przez zatwierdzone jednostki notyfikowane oraz objęte są 3-letnią gwarancją (z możliwością przedłużenia). Certyfikaty potwierdzają zgodność produktów z wymaganiami dyrektyw i norm europejskich, pozwalającą na dopuszczenie sprzętu do pracy przez Urząd Dozoru Technicznego.

  2. Energooszczędność
   Oszczędność energii do 8% w porównaniu ze sprężarkami o zmiennej prędkości ze standardowym silnikiem asynchronicznym. Oszczędność energii w porównaniu ze sprężarkami o stałej prędkości może wynosić nawet ponad 40%.

  3. Ekspresowa dostawa
   Wszystkie oferowane modele sprężarek śrubowych serii X są dostępne w naszym magazynie, dzięki czemu możemy zagwarantować szybką i bezpieczną dostawę. Zamówiony sprzęt zostanie dostarczony w wyznaczone miejsce do 48 godzin.

  4. Najlepsza cena
   Jako producent nieustannie inwestujący w rozwój technologii, jesteśmy w stanie redukować koszty bez szkody dla jakości sprzętu. Dzięki temu naszym klientom możemy zaoferować najkorzystniejsze ceny na rynku!

Poznaj więcej zalet...
 • Rozwiązanie na miarę przyszłości
  Pełną moc sprężarki śrubowej serii X możesz wykorzystywać w dowolny, odpowiedni do sytuacji sposób. Do zmiennego zapotrzebowania na sprężone powietrze idealnie dostosowane są sprężarki zmiennoobrotowe serii APS IVR X. Dzięki wykorzystaniu falownika sterownik urządzenia dostosowuje prędkość obrotową modułu śrubowego do aktualnego zapotrzebowania Twojego zakładu. Wraz z jego rozwojem i wzrostem tego zapotrzebowania w przyszłości, z łatwością dostosujesz możliwości swojego sprzętu do nowych warunków pracy.
 • Wydajność
  Sprężarki śrubowe Airpress mają stałe ciśnienie robocze. Dzięki bardzo dokładnej reakcji regulatora częstotliwości ciśnienie można precyzyjnie regulować z dokładnością do 0,1 bara, co przekłada się na mniejsze zużycie powietrza i energii. 
 • Nowoczesna technologia
  Sterownik w sprężarkach śrubowych serii X jest standardowo wyposażony w moduł Wi-Fi, który umożliwia zdalny odczyt i regulację wszystkich parametrów. Na ekranie można ustawić m.in. ciśnienie włączenia i wyłączenia, temperaturę, okres konserwacji czy częstotliwość minimalną i maksymalną. Ponadto ekran wyświetla aktualne informacje na temat czasu pracy, temperatury roboczej, stanu pracy, zużycia energii, napięcia, częstotliwości oraz wszelkie komunikaty dotyczące konserwacji.
 • Trwałość
  W silnikach z magnesami trwałymi nie ma łożysk, a wirnik silnika obraca się na łożyskach bloku śrubowego, co znacznie redukuje tarcie oraz obniża koszty eksploatacji i konserwacji. Zastosowany w sprężarkach śrubowych serii X napęd bezpośredni oraz ograniczenie ilości łożysk do minimum zwiększa sprawność urządzenia i wydłuża jego żywotność.
 • Redukcja poziomu ciśnienia akustycznego
  Sprężarki śrubowe serii X posiadają duży blok śrubowy o niskiej prędkości obrotowej, dzięki czemu emitują dźwięk o znacznie niższym natężeniu niż inne sprężarki śrubowe.
 • Komfort użytkowania
  Drzwi panelu sprężarki są wyposażone w wygodne zatrzaski i umieszczone po obu stronach, co zapewnia łatwy dostęp do wszystkich elementów znajdujących się wewnątrz urządzenia. Dzięki temu przegląd i konserwacja sprzętu są wyjątkowo proste i mniej czasochłonne.
Kupując bezpośrednio od producenta zyskujesz gwarancję najniższej ceny oraz bezpiecznego zakupu.

Warsztaty i serwisy samochodowe

Sprężarki śrubowe APS COMBI DRY X są urządzeniami typu "plug and play" i są gotowe do pracy natychmiast po podłączeniu. Modele wyposażone w zintegrowany zbiornik powietrza i osuszacz ziębniczy dostarczają powietrze o jakości przemysłowej - niezbędne m.in. w warsztatach i serwisach samochodowych oraz przy zasilaniu siłowników pneumatycznych lub piaskowaniu. Po zastosowaniu odpowiednich zestawów filtrujących, sprężarki tej serii doskonale sprawdzą się także w warsztatach lakierniczych i lakierniach.

Model Nr katalogowy Moc silnika Wydajność
APS 7.5 CombiDry X 369007 5.5 kW / 7.5 KM 690 l/min
APS 10 CombiDry X 369010 7.5 kW / 10 KM 920 l/min
APS 10 IVR CombiDry X 369212-IVR 7.5 kW / 10 KM 330-970 l/min
APS 15 CombiDry X 369015 11 kW / 15 KM 1410 l/min
APS 15 IVR CombiDry X 369213-IVR 11 kW / 15 KM 680-1360 l/min
APS 20 CombiDry X 369020 15 kW / 20 KM 1870 l/min
APS 20 IVR CombiDry X 369214-IVR 15 kW / 20 KM 860-1870 l/min

APS 7.5 CombiDry X

APS 10 CombiDry X

APS 10 IVR CombiDry X

APS 15 CombiDry X

Skorzystaj z aktualnej akcji promocyjnej - co najmniej 10% rabatu na start - już dziś skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

APS 15 IVR CombiDry X

APS 20 CombiDry X

APS 20 IVR CombiDry Xloader
Ładuję...

Bezpłatne doradztwo

Poproś jednego z naszych ekspertów, aby wstępnie wycenił instalację pneumatyczną, której projekt i montaż masz w planach! Wrócimy do Ciebie z bezpłatną, spersonalizowaną poradą, adekwatną do Twoich potrzeb, wymagań i możliwości. Brak obowiązku zakupu!Skorzystaj z fachowej porady naszych ekspertów oraz możliwości darmowej wyceny, bez żadnych zobowiązań. Profesjonalni doradcy Airpress pomogą Ci wybrać najlepszy sprzęt pneumatyczny, w pełni dostosowany do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa oraz gałęzi przemysłu, w którym funkcjonuje.

Zadzwoń pod numer 61 652 57 00 w. 1 lub wyślij e-mail na adres bok@airpress.pl.

Oferowany asortyment jest dostępny w naszym magazynie. Gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę. Zamówiony sprzęt zostanie dostarczony do Ciebie w ciągu max. 48 godzin!

Gospodarstwa mleczne i małe przedsiębiorstwa przemysłowe

Sprężarki o zmiennej prędkości obrotowej serii APS-IVR X są doskonałym rozwiązaniem w zakładach o zróżnicowanym zapotrzebowaniu na sprężone powietrze. Kompaktowa budowa i niskie zużycie energii sprawiają, że seria ta nadaje się do różnych zastosowań przemysłowych. Model APS 7.5 Combi IVR X w połączeniu z zestawem filtracyjnym OFAG3 został opracowany specjalnie na użytek gospodarstw mlecznych i hal udojowych. Model Combi Dry IVR X zaprojektowano z myślą o małych przedsiębiorstwach przemysłowych. Szeroki wybór modeli oferowanych w tej serii oraz zastosowanie inteligentnych rozwiązań i innowacyjnych technologii, czyni z serii APS-IVR X wyjątkowo atrakcyjną propozycję wśród dostępnych na rynku sprężarek śrubowych dla przemysłu.

Model

Nr katalogowy

Moc silnika Wydajność
APS 7.5 IVR Combi X 369907-IVR 5.5 kW / 7.5 KM 290-690 l/min
APS 7.5 IVR CombiDry X 369957-IVR 5.5 kW / 7.5 KM 290-690 l/min
APS 10 IVR CombiDry X 369212-IVR 7.5 kW / 10 KM 330-970 l/min
APS 15 IVR CombiDry X 369213-IVR 11 kW / 15 KM 680-1360 l/min
APS 20 IVR CombiDry X 369214-IVR 15 kW / 20 KM 860-1870 l/min

APS 7.5 IVR Combi X

APS 7.5 IVR CombiDry X

APS 10 IVR CombiDry X

APS 15 IVR CombiDry X

Skorzystaj z aktualnej akcji promocyjnej - co najmniej 10% rabatu na start - już dziś skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

APS 20 IVR CombiDry Xloader
Ładuję...

Bezpłatne doradztwo

Poproś jednego z naszych ekspertów, aby wstępnie wycenił instalację pneumatyczną, której projekt i montaż masz w planach! Wrócimy do Ciebie z bezpłatną, spersonalizowaną poradą, adekwatną do Twoich potrzeb, wymagań i możliwości. Brak obowiązku zakupu!


 

Skorzystaj z fachowej porady naszych ekspertów oraz możliwości darmowej wyceny, bez żadnych zobowiązań. Profesjonalni doradcy Airpress pomogą Ci wybrać najlepszy sprzęt pneumatyczny, w pełni dostosowany do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa oraz gałęzi przemysłu, w którym funkcjonuje.

Zadzwoń pod numer 61 652 57 00 w. 1 lub wyślij e-mail na adres bok@airpress.pl.