Chemia przemysłowa

W Airpress doskonale znamy specyfikę pracy ze sprężonym powietrzem. Lata produkcji urządzeń i akcesoriów pneumatycznych na użytek różnych gałęzi przemysłu, nauczyły nas myśleć kompleksowo. Mając pełną świadomość złożoności procesu, jakim jest użytkowanie sprzętu pneumatycznego oraz rosnącej wszechstronności jego zastosowania, naszą ofertę wzbogaciliśmy o asortyment uzupełniający. W odpowiedzi na coraz bardziej wyspecjalizowane potrzeby naszych klientów, przedstawiamy linię profesjonalnych środków czystości marki Airpress, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

W ofercie znajdą Państwo między innymi:

  • środki utrzymania czystości w zakładach przemysłowych
  • preparaty czyszczące i odtłuszczające do zastosowań specjalistycznych
  • szereg zaawansowanych preparatów myjących dedykowanych branży motoryzacyjnej

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Wszystkie produkty przeznaczone są do profesjonalnego zastosowania z wykorzystaniem myjek ciśnieniowych i innych maszyn czyszczących, powszechnie stosowanych w zakładach lakierniczych i wulkanizacyjnych, warsztatach samochodowych, wielkopowierzchniowych halach i magazynach oraz zakładach produkcyjnych. Po odpowiednim przygotowaniu, z powodzeniem można stosować je również do czyszczenia ręcznego w ogrodzie, garażu czy przydomowym warsztacie.

Nasze preparaty wyróżnia wysoka jakość oraz niespotykana efektywność. Zawdzięczają je unikalnym, precyzyjnie dopracowanym recepturom, uwzględniającym specyfikę ich przeznaczenia. Zastosowanie nowoczesnych technologii oraz wysoki stopień specjalizacji środków czyszczących, pozwoliły na maksymalizację ich skuteczności w docelowych zastosowaniach. Nasze detergenty są silnie skoncentrowane, co znacznie zwiększa ich wydajność, a przy tym pozwala na łatwe dostosowanie roztworu do siły zabrudzeń.

Środki czyszczące marki Airpress są produkowane w Polsce pod ścisłą kontrolą ekspertów, którzy dbają o ich pełną zgodność z wymogami standardów i norm europejskich. W trosce o ekosystem dbamy również o to, by wszystkie nasze produkty były biodegradowalne i przyjazne środowisku naturalnemu.